Sinop'ta Valinin doğaya saldığı kartal paniğe neden oldu - Son Dakika
Yerel

Sinop'ta Valinin doğaya saldığı kartal paniğe neden oldu

Sinop\'ta Valinin doğaya saldığı kartal paniğe neden oldu

Sinop'ta tedavi edildikten sonra doğaya salınan yılan kartalı, kadının üzerine hamle yapınca paniğe neden oldu. O anlar kameraya yansıdı. Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan tarafından doğaya bırakılan kartal, genç kadının üzerine hareket etti. Kadın panikle kaçarken çanta ile kendisini korumaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansırken, kartal ise daha sonra ormana doğru uçtu.

19.04.2024 20:42

Sinop'ta ilginç olay: Valinin doğaya saldığı kartal paniğe neden oldu

SİNOP - Sinop'ta tedavisinin ardından Vali Mustafa Özarslan tarafından doğayı salınan kartal, kadının üzerine hamle yapınca paniğe neden oldu. O anlar kameraya yansıdı.

Sinop'ta yaralı halde bulunan ve Sarıkum Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altına alınan yılan kartalı tedavisinin andından Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan tarafından yeniden doğaya salındı. Özgürlüğe kanat çırpan yılan kartalı doğaya bırakıldığı an önce çevrede Sinop Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Şimşek'e, ardından genç kadının üzerine hareket etti. Kadın panikle kaçarken çanta ile kendisini korumaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansırken, kartal ise daha sonra ormana doğru kanat çırptı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sinop'ta Valinin doğaya saldığı kartal paniğe neden oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement