Son dakika Mustafa Özarslan haberleri, Mustafa Özarslan son dakika, son dakika Mustafa Özarslan

Son Dakika Mustafa Özarslan Haberleri

 • Sinop'ta kamu personeline Türk işaret dili eğitimi verildi
  18:33 Sinop'ta kamu personeline Türk işaret dili eğitimi verildi

  Sinop'ta, kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli olabilmesi için kamu personeline Türk işaret dili eğitimi verildi. Vali Mustafa Özarslan, Halk Eğitim Merkezi'nde eğitim alan personeli ziyaret ederek bilgi aldı. Özarslan, kamu kurumlarını vatandaşların kendi evleri gibi gördüklerini belirterek, hizmet almak için bu kurumlara gelen her vatandaşın bir misafir gibi karşılanması gerektiğini vurguladı.

 • Sinop'ta Kamu Kurumlarının Memnuniyeti Ölçülüyor
  22 Şub Sinop'ta Kamu Kurumlarının Memnuniyeti Ölçülüyor

  Sinop Valiliği tarafından hayata geçirilen uygulamayla, kentte vatandaşların kamu kurumlarından duydukları memnuniyet dereceleri sürekli yapılan anket çalışmasıyla ölçülüyor. Vali Mustafa Özarslan, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı işbirliğiyle, kentte görev yapan kamu kurumlarının yöneticilerine yönelik düzenlenen 'Vatandaş Memnuniyet Eğitimi' programında yaptığı konuşmada, kurumların cansız varlıklar olduğunu, onlara çalışanların can verdiğini söyledi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Boyabat ilçesini ziyaret etti
  21 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan Boyabat ilçesini ziyaret etti

  Vali Özarslan, Boyabat ilçesinde iş insanlarıyla görüşerek 2023 yılı faaliyetlerini değerlendirdi. Yatırım programları, istek ve talepler ele alındı. Ayrıca öğrencilerle bir araya gelerek melodika dağıtımı gerçekleştirildi.

 • Sinop Valisi Türkeli ilçesini ziyaret etti
  20 Şub Sinop Valisi Türkeli ilçesini ziyaret etti

  Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Türkeli ilçesine ziyarette bulundu. Vali Özarslan, ilçe kaymakamı, jandarma ve emniyet müdürlüğü, adliye ve gaziyi ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Vali Özarslan, Halk Eğitim Merkezi ve Hükümet Konağı inşaat alanlarını da gezdi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Türkeli ilçesini ziyaret etti
  20 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan Türkeli ilçesini ziyaret etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Türkeli ilçesine ziyarette bulundu. Vali Özarslan, ilçedeki temasları kapsamında Türkeli Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti. Ayrıca okul ziyaretleri yaparak öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Vali Özarslan, halk eğitimi merkezi ve hükümet konağı inşaatlarında da inceleme gerçekleştirdi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Buzluk Yaylası Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulundu
  15 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Buzluk Yaylası Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulundu

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesindeki Buzluk Yaylası Tabiat Parkı'nda yapılan çalışmaları incelemek üzere ziyarette bulundu. Vali Özarslan, beraberindeki yetkililerden bilgi alarak, park alanında yapılması planlanan tesisler ve çevre düzenlemesi hakkında bilgi aldı.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesine ziyarette bulundu
  14 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesine ziyarette bulundu

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesindeki temasları kapsamında okulları ziyaret etti, öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi. Daha sonra TOKİ tarafından yapılan konut inşaatlarını inceledi ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 • Sinop'ta öğrencilere kentin tarihi ve turistlik mekanları tanıtıldı
  13 Şub Sinop'ta öğrencilere kentin tarihi ve turistlik mekanları tanıtıldı

  Sinop'ta, Valilik tarafından başlatılan 'Sinopumuzu Tanıyalım Projesi' kapsamında Gerze ilçesinden gelen öğrencilere kentin tarihi ve turistlik mekanları tanıtıldı. Vali Mustafa Özarslan'ın da katıldığı etkinlikte öğrenciler, kent hakkında bilgi aldıktan sonra rehberler eşliğinde tarihi ve turistlik mekanları gezdi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Huzurevi'ni ziyaret etti
  12 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan Huzurevi'ni ziyaret etti

  Vali Özarslan, huzurevi sakinlerinin taleplerini dinleyerek, yaşlıların kültür ve aile değerlerini geleceğe taşıdıklarını vurguladı. Ziyarette huzurevi sakinlerinin el emeği ürünlerin sergisi de gezildi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine melodika hediye etti
  10 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine melodika hediye etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine melodika hediye etti. Vali Özarslan, müzikle uğraşmanın öğrencilerde zihinsel yeteneklerini geliştirerek öğrenme süreçlerine olumlu katkı sağladığını söyledi. Müziğin eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayan Özarslan, müzik öğretmenlerinin önerilerini dikkate alarak Öğrencileri Melodika ile Buluşturuyoruz Projesi'ni başlattıklarını belirtti. Programa Vali Yardımcısı Ali Osman Bulat, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci ile öğretmenler katıldı.

 • Sinop'ta Şehirlerarası Otobüslerde Emniyet Kemeri Kullanımı Değerlendirildi
  10 Şub Sinop'ta Şehirlerarası Otobüslerde Emniyet Kemeri Kullanımı Değerlendirildi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan başkanlığında düzenlenen toplantıda, şehirlerarası otobüslerde yolcuların emniyet kemeri kullanımının yaygınlaştırılması konusu ele alındı. Vali Özarslan, emniyet kemeri kullanımının trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaları önemli ölçüde azalttığını belirterek, denetimlerin sürekli olarak devam edeceğini vurguladı. Toplantıda, emniyet kemeri takmanın önemi ve yasal zorunluluk olduğu konusunda bilgilendirme yapılması ve sivil trafik personeli tarafından denetimlerin gerçekleştirilmesi gibi konular görüşüldü.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, İl Jandarma Komutanlığı personelini başarı belgesi ile ödüllendirdi
  09 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan, İl Jandarma Komutanlığı personelini başarı belgesi ile ödüllendirdi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, çeşitli suçlardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve aranan şahısların yakalanmasında üstün gayret gösteren İl Jandarma Komutanlığı personeline başarı belgesi verdi. Vali Özarslan, jandarma personeline teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Programa İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner ve İl Jandarma Komutanlığı personeli katıldı.

 • Sinop'ta Vali Mustafa Özarslan Başkanlığında 'Eğitimde İş Birliği' Protokolü İmzalandı
  08 Şub Sinop'ta Vali Mustafa Özarslan Başkanlığında 'Eğitimde İş Birliği' Protokolü İmzalandı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan'ın başkanlığında, eğitim kurumları arasında iş birliğini artırmak amacıyla 'Eğitimde İş Birliği' protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, öğrencilerin başarı seviyesini yükseltecek eğitim hizmetleri sunulacak ve çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

 • Sinop'ta Kahramanmaraşlı merkezli depremlerde hayatını kaybedenler anıldı
  06 Şub Sinop'ta Kahramanmaraşlı merkezli depremlerde hayatını kaybedenler anıldı

  Sinop'ta, asrın felaketi olarak anılan Kahramanmaraşlı merkezli 11 ili etkileyen depremlerin birinci yılında hayatını kaybedenler yad edildi. Sinop Alaaddin Camisi'nde sabah namazının ardından Kur'an-ı Kerim okundu, depremde vefat edenler için dua edildi. AFAD tarafından düzenlenen programda da il genelindeki tüm okullarda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Sinop Valisi Mustafa Özarslan, depremlerde hayatını kaybedenler için yapılan programda konuşma yaptı ve milletin dayanışma ve mukavemetinin önemini vurguladı. Ayrıca, AFAD İl Müdürlüğü tarafından arama kurtarma malzemeleri sergisi açıldı ve Türkiye Afet Müdahale Planı İl Koordinasyon Kurulu Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

 • Sinop'ta Nisi Göleti Projesi için toplantı düzenlendi
  05 Şub Sinop'ta Nisi Göleti Projesi için toplantı düzenlendi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Karakum bölgesinde yapılacak Nisi Göleti Projesi hakkında bilgi verildi. Projenin ilk etabında çevre düzenlemesi, çocuk oyun parkı, sosyal donatı alanları, oturma alanları, giriş ve güvenlik kulübesi, korkuluklar, otopark ve asfaltlama çalışmaları yapılacak.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, başarılı polislere 'Başarı Belgesi' verdi
  05 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan, başarılı polislere 'Başarı Belgesi' verdi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner ve Asayiş Şube Müdürlüğü personelinin katıldığı bir toplantıda, çeşitli suçlardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve aranan şahısların yakalanmasında üstün gayret gösteren Asayiş Şube Müdürlüğü personeline 'Başarı Belgesi' verdi. Vali Özarslan, tüm emniyet personeline teşekkür ederek başarılar diledi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Boyabat'ta Tarihi Mekanları İnceledi
  02 Şub Sinop Valisi Mustafa Özarslan Boyabat'ta Tarihi Mekanları İnceledi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Boyabat ilçesinde bulunan tarihi mekanları ziyaret etti. Özarslan, Kaya Mezarı, Tarihi Salar Köyü Camisi ve Orta Çarşı'yı gezerek incelemelerde bulundu. Ayrıca, Samsun Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Ali Sarıalioğlu'ndan bilgi aldı ve esnafın restorasyonla ilgili görüşlerini dinledi. Özarslan, ayrıca Boyabat Yaşayan Kültürel Miras Müzesi'ni de ziyaret ederek temaslarını tamamladı.

 • Sinop'ta 2024 İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
  31 Oca Sinop'ta 2024 İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan başkanlığında gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu toplantısında, kentte yatırım projelerine ilişkin çalışmaların 35 yatırımcı kuruluş tarafından gerçekleştirildiği açıklandı. Toplamda 19 milyar 868 milyon lira proje bedelli 524 proje üzerinde çalışılan Sinop'ta, 2023 yılı harcama oranı yüzde 75 olarak gerçekleşti.

 • Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumu Müdürler Toplantısı Düzenlendi
  31 Oca Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumu Müdürler Toplantısı Düzenlendi

  Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Eğitim Kurumu Müdürler Toplantısı'na Vali Mustafa Özarslan başkanlık etti. Toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turgay Altun ve okul müdürleri de yer aldı. Vali Özarslan, toplantıda yaptığı konuşmada, öğretmen ve öğrencilere hizmet etmek için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti ve başarı belgesi verdi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, şehit Jandarma Komando Er Sadettin Yıldız'ın ailesini ziyaret etti
  30 Oca Sinop Valisi Mustafa Özarslan, şehit Jandarma Komando Er Sadettin Yıldız'ın ailesini ziyaret etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Gerze Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Sevindik ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Sadi Özkan ile birlikte şehit Jandarma Komando Er Sadettin Yıldız'ın ailesini ziyaret etti. Vali Özarslan, aileyle sohbet ederek devletin ve milletin her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Taşköprü otobüs kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı
  26 Oca Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Taşköprü otobüs kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde meydana gelen otobüs kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı. Kazada 6 kişi öldü, 33 kişi yaralandı. Vali Özarslan, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelere başsağlığı ve sabır diledi.

 • Sinop Valiliği, Cumhuriyetin 100. yılı etkinliklerinde görev alanlara başarı belgesi verdi
  25 Oca Sinop Valiliği, Cumhuriyetin 100. yılı etkinliklerinde görev alanlara başarı belgesi verdi

  Sinop Valiliği tarafından düzenlenen Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı etkinliklerinde görev alan bazı kurum görevlilerine başarı belgesi verildi. Vali Mustafa Özarslan, ödül töreninde yaptığı konuşmada, etkinliklerin Cumhuriyet'in şanına yakışır şekilde coşkuyla kutlandığını belirtti ve görevlilere teşekkür etti. Törene, Vali Yardımcısı, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve diğer görevliler katıldı.

 • Sinop'ta Cumhuriyet'in 100. Yılı Etkinlikleri Ödüllendirildi
  25 Oca Sinop'ta Cumhuriyet'in 100. Yılı Etkinlikleri Ödüllendirildi

  Sinop'ta Cumhuriyet'in 100.yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 100 etkinlikte emeği geçen görevliler ödüllendirildi. Sinop Valisi Dr.Mustafa Özarslan, törende teşekkür konuşması yaptı ve başarı belgeleri takdim edildi.

 • Sinop'ta 'Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var' projesi 2026'ya kadar uzatıldı
  25 Oca Sinop'ta 'Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var' projesi 2026'ya kadar uzatıldı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan tarafından imzalanan iş birliği protokolü ile 'Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var' projesi 2026 yılına kadar uzatıldı. Proje kapsamında küçükbaş hayvancılığı geliştirmek ve üreticilere finansman destek sağlanacak.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, AA'nın 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı
  15 Oca Sinop Valisi Mustafa Özarslan, AA'nın 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin çektiği fotoğrafları inceleyerek 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı. Özarslan, farklı kategorilerdeki fotoğrafları değerlendirerek oylarını kullandı ve AA çalışanlarını tebrik etti. Özellikle Gazze'deki dramın dünyaya duyurulmasında etkileyici fotoğrafların yer aldığını belirten Özarslan, Anadolu Ajansı ve çalışanlarına teşekkür etti.

 • Sinop'ta 2024 yerel seçimleri için tedbirler değerlendirildi
  12 Oca Sinop'ta 2024 yerel seçimleri için tedbirler değerlendirildi

  Sinop'ta 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri öncesinde alınacak tedbirlerle alakalı değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için alınacak tedbirler görüşüldü.

 • Sinop'ta Hamsi Şenliği: 1 ton hamsi tüketildi
  15 Ara Sinop'ta Hamsi Şenliği: 1 ton hamsi tüketildi

  Sinop'ta düzenlenen Geleneksel Hamsi Şenliği'nde 10 bine yakın üniversite öğrencisi tarafından 1 ton hamsi tüketildi. Şenlikte yapılan etkinlikler ve yarışmalarla öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

 • Söz yazarı Levent Bektaş, son yolculuğuna uğurlandı
  14 Ara Söz yazarı Levent Bektaş, son yolculuğuna uğurlandı

  Sinoplu söz yazarı Levent Bektaş, Sinop'ta düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Bektaş, birçok ünlü sanatçı tarafından seslendirilen eserleriyle tanınıyordu.

 • Sinop Valisi Öğrencilere Model Küre Dağıttı
  13 Ara Sinop Valisi Öğrencilere Model Küre Dağıttı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, İstiklal İlkokulu ve Ortaokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilere model küre hediye etti. Vali Özarslan, öğrencilerin zihin dünyalarını geliştirmek ve coğrafya eğitimlerine destek sağlamak amacıyla bu hediye verildiğini belirtti. Ayrıca, öğretmen başına düşen öğrenci sayısında Avrupa ortalamasını yakaladıklarını ve kaliteyi dünya standartlarına çıkarmak istediklerini ifade etti.

 • Sinop'ta 'Vatan ve Kahramanlık' buluşması
  07 Ara Sinop'ta 'Vatan ve Kahramanlık' buluşması

  Sinop'ta Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında 'Vatan ve Kahramanlık Buluşmaları' isimli program düzenlendi.

 • Sinop'ta öğrencilere 'model küre' dağıtıldı
  06 Ara Sinop'ta öğrencilere 'model küre' dağıtıldı

  Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine 'model küre' dağıttı. Sinop'ta Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine zihin dünyalarını geliştirmek ve coğrafya eğitimlerine destek sağlamak amacıyla Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ile birlikte; Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Osman Cebeci, öğrencilere model küre verdi. Okul bahçesinde öğrenciler ve okul yönetimi tarafından karşılanan Vali Özarslan, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ardından öğretmenler odasına geçildi. Vali Özarslan ve öğrenciler coğrafya eğitimi hakkında kısa bir sohbet ettikten sonra öğrencilere hediyelerini takdim etti. Sonrasında öğretmenlerle bir araya gelen Özarslan, öğretmenlere başarı kriterlerinin yer aldığı 39 maddelik dosyayı verdi.

 • Sinop Valisi Türkeli ilçesini ziyaret etti
  02 Ara Sinop Valisi Türkeli ilçesini ziyaret etti

  Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, şiddetli fırtına sonrası limanlarda meydana gelen hasarları incelemek üzere Türkeli ilçesini ziyaret etti. Vali Özarslan, limanda yaşanan hasarlar hakkında bilgi aldı ve balıkçı esnaflarıyla sohbet etti.

 • Sinop Valiliği Halk Günü Toplantısı Düzenliyor
  21 Kas Sinop Valiliği Halk Günü Toplantısı Düzenliyor

  Sinop Valiliği, vatandaşların sorunlarını doğrudan dile getirebilmeleri ve çözüm üretebilmek amacıyla 'Gelin Tanış Olalım, İşi Kolay Kılalım' halk günü toplantısı düzenleyeceğini duyurdu. Toplantı, Valilik Açık Kapı Bürosunda gerçekleştirilecek ve vatandaşlar telefonla başvuru yapabileceği gibi doğrudan katılım sağlayabilecekler.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı'na fidan dikim törenine davet etti
  09 Kas Sinop Valisi Mustafa Özarslan, 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı'na fidan dikim törenine davet etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Cumhuriyet'in 100. yılına özel kutlama programı kapsamında 11 Kasım'da gerçekleştirilecek olan '100. Yıl Cumhuriyet Ormanı'na fidan dikim törenine tüm vatandaşları davet etti. Törende Sinop genelinde 57 farklı noktada eş zamanlı olarak 100 bin fidan toprakla buluşturulacak.

 • Sinop'ta Kadın Kooperatifleri Sergisi Açıldı
  25 Eki Sinop'ta Kadın Kooperatifleri Sergisi Açıldı

  Sinop'ta, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100.yılı etkinlikleri kapsamında kadın kooperatifleri sergisi açıldı. Sergide, kooperatif temsilcileri açtıkları tezgahlarda ürettikleri yöresel kıyafetler, yiyecekler ve diğer ürünleri sergiledi. Açılış konuşmasında Vali Mustafa Özarslan, kadınların gücünü vurgulayarak, istihdam oranının daha da yükseltilmesi gerektiğini belirtti.

 • 'Dededen Toruna Jandarma' etkinliği
  24 Eki 'Dededen Toruna Jandarma' etkinliği

  Sinop'ta İl Jandarma Komutanlığınca 'Dededen Toruna Jandarma' etkinliği düzenlendi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Saraydüzü ilçesine ziyarette bulundu
  06 Eki Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Saraydüzü ilçesine ziyarette bulundu

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Saraydüzü ilçesindeki temasları kapsamında kaymakamlığı ve belediyeyi ziyaret etti, muhtarlarla bir araya geldi.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesine ziyarette bulundu
  05 Eki Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesine ziyarette bulundu

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Durağan ilçesine ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakam Celal Güngör ve Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan tarafından karşılanan Vali Özarslan, ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı ve esnafı ziyaret etti.

 • Sinop Üniversitesi 3. Yaş Üniversitesi Tanıtım Programı Gerçekleştirildi
  01 Eki Sinop Üniversitesi 3. Yaş Üniversitesi Tanıtım Programı Gerçekleştirildi

  Sinop Valiliği himayesinde Sinop Üniversitesi koordinesinde yürütülecek olan 3. Yaş Üniversitesi Tanıtım Programı gerçekleştirildi. Programda konuşan Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, yaşlılara saygı duyulması gerektiğini vurguladı. Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir ise, ilimizde yaşlı nüfusun oranının Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Kentin Tüm Alanları Hakkında Bilgi Aldı
  29 Eyl Sinop Valisi Mustafa Özarslan Kentin Tüm Alanları Hakkında Bilgi Aldı

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve cemiyet üyesi gazetecileri ziyaret ederek kentin ekonomisi, ticareti, balıkçılığı, tarımı, eğitimi gibi tüm alanlar hakkında bilgi aldığını söyledi. Vali Özarslan, ziyaretlerin devam ettiğini ve vatandaşların düşüncelerini önemsediklerini belirtti.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
  29 Eyl Sinop Valisi Mustafa Özarslan Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarıyla sohbet etti. Özarslan, vatandaşların mutluluğu ve yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçladıklarını belirtti. Açık toplumun önemine vurgu yapan Özarslan, medyanın halkın duygu ve düşüncelerini yansıttığını ve yeni fikirlerin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ise Vali Özarslan'ın Sinop için bir kazanç olduğunu belirterek teşekkürlerini iletti.

 • Sinop'un Ayancık ilçesinde dere yatağına devrilen pikaptaki 2 kişi yaralandı
  27 Eyl Sinop'un Ayancık ilçesinde dere yatağına devrilen pikaptaki 2 kişi yaralandı

  Sinop'un Ayancık ilçesinde dere yatağına devrilen pikap içerisinde bulunan 2 kişi yaralandı. Kazada yaralananlar hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

 • Sinop'ta Aile Çalıştayı düzenlendi
  22 Eyl Sinop'ta Aile Çalıştayı düzenlendi

  Sinop'ta Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından sosyal sorunların tespiti, çözümü, ailenin korunması, güçlendirilmesi ve sosyal refahın artırılması amacıyla 'Aile Çalıştayı' gerçekleştirildi. Sinop Valisi Mustafa Özarslan, çalıştayda güçlü aile ve güçlü Türkiye vizyonuyla hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Aile yapısının korunması ve sosyal hizmet modelinin güçlendirilmesi için çalışmaların devam edeceği belirtildi.

 • Sinop'ta Atatürk'ün Kente Gelişinin 95. Yıl Dönümü Kutlandı
  15 Eyl Sinop'ta Atatürk'ün Kente Gelişinin 95. Yıl Dönümü Kutlandı

  Sinop'ta, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kente gelişinin 95'inci yıl dönümü dolayısıyla kutlama etkinlikleri gerçekleştirildi. Törenlerde halk oyunları gösterisi sunuldu ve Atatürk'ün kente gelişini simgeleyen Türk bayrağı Vali Mustafa Özarslan'a teslim edildi. Vali ve Belediye Başkanı Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve İstiklal Marşı okundu. Programa birçok yetkili, öğrenci ve vatandaş katıldı.

 • Sinop'ta Üniversite Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi
  11 Eyl Sinop'ta Üniversite Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi

  Sinop'ta yeni akademik yıl öncesi gerçekleştirilen Üniversite Güvenlik Toplantısı'nda, öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim görmesi için alınacak tedbirler masaya yatırıldı.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan Gerze'yi ziyaret etti
  06 Eyl Sinop Valisi Mustafa Özarslan Gerze'yi ziyaret etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Gerze ilçesini ziyaret ederek Kaymakamlık, Belediye ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ayrıca ilçe hakkında toplantı yapıldı.

 • Sinop Valisi Özarslan, Boyabat ilçesini ziyaret etti
  28 Ağu Sinop Valisi Özarslan, Boyabat ilçesini ziyaret etti

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, Boyabat ilçesini ziyaret etti.

 • Sinop Valisi Mustafa Özarslan, ilin kaynaklarını değerlendirerek projeler hazırlayacak
  21 Ağu Sinop Valisi Mustafa Özarslan, ilin kaynaklarını değerlendirerek projeler hazırlayacak

  Sinop Valisi Mustafa Özarslan, yeni görevine başladığı 4. gününde gazetecileri kabul etti. Vali Özarslan, ilin kaynaklarını ve potansiyellerini değerlendirerek projeler hazırlayacaklarını belirtti. Ayrıca basının önemine vurgu yaparak, gazetecilerin öneri ve eleştirilerinden faydalanacaklarını ifade etti.

 • Vali Mustafa Özarslan, Sinop Valiliği'ne atandı
  18 Ağu Vali Mustafa Özarslan, Sinop Valiliği'ne atandı

  Bursa Nilüfer Kaymakamlığı'ndan Sinop Valiliği'ne atanan Vali Mustafa Özarslan görevine başladı. Özarslan, göreve başlama heyecanıyla Sinop'a hizmet etmek için çalışacaklarını belirtti.

 • Atatürk Silüeti Bulutlu Havada İzlenemedi
  09 Tem Atatürk Silüeti Bulutlu Havada İzlenemedi

  Ardahan'ın Damal ilçesinde düzenlenen 'Atatürk'ün İzinde ve Gölgesinde Damal Şenlikleri'nde, havanın bulutlu olması nedeniyle Atatürk silüeti izlenemedi. Etkinlikte halk oyunları ve Mustafa Özarslan konseri gerçekleştirildi. Salgın nedeniyle uzun süre etkinlik yapılamayan Ardahan'da, bu yıl düzenlenen etkinliklere yoğun ilgi gösterildi. Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, 3 yıl aradan sonra şenlikleri yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Atatürk silüeti, her yıl temmuzda düzenlenen şenliklerle kutlanıyor.

 • Ardahanda sağanak yağışa rağmen Mustafa Özarslan coşkusu
  12 May Ardahanda sağanak yağışa rağmen Mustafa Özarslan coşkusu

  Ardahanda düzenlenen Mustafa Özarslan konserinde sağanak yağışa rağmen yüzlerce kişi alanı terk etmedi ve şarkıları hep bir ağızdan söyledi. Konser vatandaşların halayları ile ilerleyen saatlere kadar devam etti.

 • Nilüfer İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Deprem Merkezini Ziyaret Etti
  15 Eyl Nilüfer İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Deprem Merkezini Ziyaret Etti

  Nilüfer İlçe Kaymakamı Mustafa Özarslan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ile birlikte Nilüfer İlçe Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’ni ziyaret etti. Dumanlı alan tahliye, yangın söndürme simülasyonu alanlarında incelemelerde bulundular.

 • Karabağlar'da Kurtuluşun 100. Yılı Coşkusu
  09 Eyl Karabağlar'da Kurtuluşun 100. Yılı Coşkusu

  İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü, Karabağlar’da büyük bir coşkuyla kutlandı. Kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne olurken, Mustafa Özarslan konseri de yoğun ilgi gördü.

 • Nilüfer Belediye Başkanı Erdem'den Kaymakam Özarslan'a 'Hoş Geldin' Ziyareti
  31 Ağu Nilüfer Belediye Başkanı Erdem'den Kaymakam Özarslan'a 'Hoş Geldin' Ziyareti

  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, göreve yeni atanan Nilüfer Kaymakamı Mustafa Özarslan’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 • Beylikdüzü'nde 19 Mayıs coşkusu Mustafa Özarslan konseriyle yaşandı
  20 May Beylikdüzü'nde 19 Mayıs coşkusu Mustafa Özarslan konseriyle yaşandı

  Beylikdüzü'nde 19 Mayıs coşkusu Mustafa Özarslan konseriyle yaşandıKırlangıç Gençlik Festivali 19 Mayıs kutlamalarıyla sona erdiİSTANBUL, (DHA) ?

 • Koçarlı'da 17 yıldır yaşatılan gelenek
  19 Şub Koçarlı'da 17 yıldır yaşatılan gelenek

  Aydın'ın Koçarlı ilçesinde 17 yıl önce başlatılan "Bembeyaz Evler, Köyler" projesi, köylüler tarafından hala yaşatılıyor.

 • Kadıköy'de 'Bir Hareketine Bakar Hayat' uygulamasında emniyet kemeri önemi anlatıldı
  12 Kas Kadıköy'de "Bir Hareketine Bakar Hayat" uygulamasında emniyet kemeri önemi anlatıldı

  İçişleri Bakanlığınca trafik güvenliği ve emniyet kemerine dikkat çekmek için başlatılan "Bir Hareketine Bakar Hayat" projesi kapsamında, Kadıköy'de yapılan uygulamada sürücülere bilgilendirme yapıldı.

 • Başkan Seçer: 'Mersin Hem Sanatın Hem de Sanatçının Kenti Olsun İstiyoruz'
  20 Eyl Başkan Seçer: "Mersin Hem Sanatın Hem de Sanatçının Kenti Olsun İstiyoruz"

  browser hatası supports HTML5 videoMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Serhan Asker'in hazırlayıp sunduğu Halk TV'de canlı olarak yayınlanan 'Görkemli Hatıralar' programının konuğu oldu.

 • Kadıköy'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
  17 Eyl Kadıköy'de Kovid-19 tedbirleri denetimi

  İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında, Kadıköy'de lokantalar ve kafeteryalarda denetim yapıldı.

 • İstanbul'da koronavirüs tedbirleri denetimi (Kadıköy)
  10 Eyl İstanbul'da koronavirüs tedbirleri denetimi (Kadıköy)

  Semt Pazarında yapılan koronavirüs denetimi tedbirlerinden detaylar Vatandaşların ateşlerinin ölçülmesi Zabıtaların vatandaşları anons yaparak uyarması Pazardan detaylar Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan'ın pazarda denetimlere katılması ve vatandaşlar ile esnafla sohbet etmesinden detaylar...

 • İSTANBUL-KADIKÖY SEMT PAZARINDA KORONAVİRÜS DENETİMİ
  04 Eyl İSTANBUL-KADIKÖY SEMT PAZARINDA KORONAVİRÜS DENETİMİ

  Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR-İSTANBUL-DHA İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen koronavirüs tedbirleri kapsamında Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan'ın da katılımıyla, Kozyatağı Semt Pazarı'nda denetim yapıldı.

 • Kadıköy Kaymakamı Özarslan'dan AA'ya ziyaret
  21 Kas Kadıköy Kaymakamı Özarslan'dan AA'ya ziyaret

  Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Haberleri Editör Vekili Cemal Coşkun'u ziyaret etti.

 • Kaymakam Mustafa Özarslan Çocuklarla Seksek Oynadı
  15 Şub Kaymakam Mustafa Özarslan Çocuklarla Seksek Oynadı

  Kadıköy Kaymakamlığı ile Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Ligi, Caferağa Spor Salonu'nda muhteşem bir coşkuyla başladı.

 • 2. Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı
  25 Ağu 2. Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı

  Aşıklık geleneğinin gelecek nesillere tanıtılması için Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ve Ortaköy'de 2. Emlek Aşıklar Festivali gerçekleştirildi.

 • 2. Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı
  25 Ağu 2. Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı

  Aşıklık geleneğinin gelecek nesillere tanıtılması için Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ve Ortaköy'de 2. Emlek Aşıklar Festivali gerçekleştirildi.

 • İstanbul Valisi Vasip Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı
  19 Oca İstanbul Valisi Vasip Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kadıköy'deki Münevver Şefik Fergar İlkokulu'nda öğrencilere karne dağıttı.

 • İstanbul Valisi Vasip Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı
  19 Oca İstanbul Valisi Vasip Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı

  İstanbul Valisi Vasip Şahin öğrencilere karne dağıttı İstanbul Valisi Vasip Şahin: "Spor yapın eğer varsa eğiliminiz sanatla uğraşın" "Ailelerinizle bilikte öğretmenlerinizin rehberliğinde bol bol İstanbul'u gezin" Vali Şahin, törende çocuklara tatilde ne yapmaları konusunda...

 • Koçarlı'da 17 Yıldır Yaşatılan Gelenek
  21 Ara Koçarlı'da 17 Yıldır Yaşatılan Gelenek

  Aydın’ın Koçarlı ilçesinde 17 yıl önce başlatılan “Bembeyaz Evler, Köyler” projesi köylüler tarafından hala yaşatılıyor.

 • Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı
  14 Ağu Emlek Aşıklar Festivali Yapıldı

  Aşıklık geleneğinin gelecek nesillere tanıtılması için Sivrialan, Ortaköy ve Emlek Hüyük köyleri ile Şarkışla ilçe merkezinde Emlek Aşıklar Festivali gerçekleştirildi.

 • Seyhan Belediyesi'nden Bahara Merhaba Konseri
  01 Nis Seyhan Belediyesi'nden Bahara Merhaba Konseri

  Adanalılar ünlü sanatçı Mustafa Özarslan konseri ile "bahara merhaba" dedi.

 • Mustafa Özarslan, Adanalılarla Buluşuyor
  30 Mar Mustafa Özarslan, Adanalılarla Buluşuyor

  Seyhan Belediyesi ünlü sanatçı Mustafa Özarslan konseri ile bahara ’merhaba’ diyor.

 • Manavgat Efendisi Olmayan Kadınlar Gösterisi
  25 Şub Manavgat Efendisi Olmayan Kadınlar Gösterisi

  Efendisi Olmayan Kadınlar gösterisiANTALYA'nın Manavgat İlçesi'nde gazeteci Tayfun Talipoğlu ile türkücü Mustafa Özarslan'ın sunduğu 'Efendisi Olmayan Kadınlar' gösterisi ilgi gördü.

 • 12. Mersin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı Açıldı
  22 Şub 12. Mersin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı Açıldı

  12. Mersin Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı açıldı.

 • Vali Çakacak Yapımı Süren Arkeoloji Müzesini İnceledi
  14 Şub Vali Çakacak Yapımı Süren Arkeoloji Müzesini İnceledi

  Mersin Valisi Özdemir Çakacak, yapımı devam ve bu yıl mayıs ayı içerisinde tamamlanması planlanan yeni Arkeoloji Müzesi inşaatını gezerek, çalışmaları yerinde inceledi.

 • Tayfun Talipoğlu - Mustafa Özarslan
  23 Ara Tayfun Talipoğlu - Mustafa Özarslan

  Tayfun Talipoğlu ve Mustafa Özarslan ile "Efendisi Olmayan Kadınlar", 23 Aralık'ta Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde.

 • Mersin'in 'Fehime Ablası' Son Yolculuğuna Uğurladı
  08 Kas Mersin'in 'Fehime Ablası' Son Yolculuğuna Uğurladı

  Mersin'de önceki gün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren kentin ilk kadın muhtarı Fehime Bölek, son yolculuğuna uğurlandı.

 • Yenişehir'de Şehit Aileleri ve Gaziler Unutulmadı
  06 Tem Yenişehir'de Şehit Aileleri ve Gaziler Unutulmadı

  Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçede ikamet eden şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

 • İlkokulların Fiziki Yeterliliği Masaya Yatırıldı
  23 Haz İlkokulların Fiziki Yeterliliği Masaya Yatırıldı

  Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, ilçedeki 23 ilkokul müdürü ve okul aile birliği başkanlarıyla ilkokulların fiziki yeterliliğiyle ilgili toplantı yaptı.

 • Yenişehir Kaymakamlığı'ndan Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Yemeği
  15 Haz Yenişehir Kaymakamlığı'ndan Şehit Yakınları ve Gazilere İftar Yemeği

  Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan ve eşi Beray Özarslan, şehit aileleri, gaziler ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Advertisement