Soğuk Havalar Spor Salonlarına Olan İlgiyi Artırdı - Son Dakika

Soğuk Havalar Spor Salonlarına Olan İlgiyi Artırdı

11.01.2013 11:04
Soğuk Havalar Spor Salonlarına Olan İlgiyi Artırdı

Hayrabolu'da soğuyan hava spora ilgisi olan vatandaşları spor salonlarına yöneltti.

Hayrabolu'da soğuyan hava spora ilgisi olan vatandaşları spor salonlarına yöneltti.

Spor salonu sahibi Ufuk Köseoğlu yaptığı açıklamada, ilçede özellikle kış mevsimiyle soğuyan havaların spor yapan vatandaşları spor salonlarına yönelttiğini ifade ederek;" Kış mevsimiyle soğuyan havalar spor salonumuza olan ilgiyi artırıyor. Dışarının soğuk olması nedeniyle spor yapmak isteyen vatandaşlar iş yerimizde bulunan spor aletleriyle tüm sportif çalışmalarını yapabiliyorlar. Yürümek, koşmak isteyenler için yürüme ve koşu bantları en çok ilgiyi görüyor. Bunun yanı sıra diğer spor aletleriyle görevlilerimiz tarafından müşterilerimize bilinçli bir spor yapmasını sağlıyoruz. İstedikleri tekdirde bir program dahilinde müşterilerimize aylık programlar sunuyoruz." Dedi.

Sporun bilinçli olarak ve sürekli olarak yapılmasının insanları sağlıklı bir yaşam sürmesinde etken bir faaliyet olduğunu belirten Köseoğlu, aynı anda yaklaşık 50 kişinin spor yapabildiği salonunda üye müşterilerinden spor aletlerinden yararlanmaları için aylık 60 TL ücret aldıklarını kaydetti.

11.01.2013 10: 34: 44

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
TEKİRDAĞ'DA OTOMOBİL, TAKLA ATTI 1 ÖLÜ, 1 YARALI TEKİRDAĞ'DA OTOMOBİL, TAKLA ATTI 1 ÖLÜ, 1 YARALI TEKİRDAĞ'DA OTOMOBİL, TAKLA ATTI 1 ÖLÜ, 1 YARALI TEKİRDAĞ'DA OTOMOBİL, TAKLA ATTI 1 ÖLÜ, 1 YARALI

Son Dakika Yerel Soğuk Havalar Spor Salonlarına Olan İlgiyi Artırdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement