Tepebaşı Belediyesi'nin 'Tarih Konuşmaları'nda Konuk Tanıl Bora - Son Dakika

Tepebaşı Belediyesi'nin 'Tarih Konuşmaları'nda Konuk Tanıl Bora

22.05.2022 15:24
Tepebaşı Belediyesi'nin 'Tarih Konuşmaları'nda Konuk Tanıl Bora

Tepebaşı Belediyesi ve Tarih Vakfı iş birliğinde düzenlenen ‘Tarih Konuşmaları’nın 20’ncisi, “Hasan Âli Yücel ve Köy Enstitüleri Tartışmaları” söyleşisi ile online olarak devam edecek.

Tepebaşı Belediyesi ve Tarih Vakfı iş birliğinde düzenlenen 'Tarih Konuşmaları'nın 20'ncisi, "Hasan Ali Yücel ve Köy Enstitüleri Tartışmaları" söyleşisi ile online olarak devam edecek.

Tepebaşı Belediyesi ve Tarih Vakfı iş birliğinde, tarih bilincini artırmak amacıyla düzenlenen ve vatandaşlardan büyük beğeni toplayan 'Tarih Konuşmaları' devam ediyor.

Tarihe ilgi duyan vatandaşların yoğun ilgisi ile yapılan etkinliğin 20'ncisi online olarak düzenlenecek. "Hasan Ali Yücel ve Köy Enstitüleri Tartışmaları" başlıklı 'Tarih Konuşmaları'nın moderatörü Prof. Dr. Kemal Yakut, konuğu ise Tanıl Bora olacak. Yakut ve Bora programda, Köy Enstitüleri konusunu ele alacak.

26 Mayıs Perşembe günü saat 19.00'da düzenlenecek etkinlik, Tepebaşı Belediyesi'nin Youtube hesabı "tepebasibld" kanalından canlı olarak yayınlanacak.

YORUMLAR
500
Tepebaşı Belediyesi'nden Evde Bakım Hizmetleri Kapsamında İhtiyaç Sahiplerine Bayram Temizliği Tepebaşı Belediyesi'nden Evde Bakım Hizmetleri Kapsamında İhtiyaç Sahiplerine Bayram Temizliği Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri'nden Yıl Sonu Sergisi Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri'nden Yıl Sonu Sergisi Eskişehir'de jandarma ekiplerince bulunan karaca yavrusu koruma altına alındı Eskişehir'de jandarma ekiplerince bulunan karaca yavrusu koruma altına alındı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Tepebaşı Belediyesi'nin 'Tarih Konuşmaları'nda Konuk Tanıl Bora - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement