Tepebaşı'nda Türküler Annelere Armağan Edildi - Son Dakika

Tepebaşı'nda Türküler Annelere Armağan Edildi

10.05.2022 14:27
Tepebaşı'nda Türküler Annelere Armağan Edildi

Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Anneler Günü Konseri ile izleyici karşısına çıktı.

Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Anneler Günü Konseri ile izleyici karşısına çıktı.

Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, çalışmalarına Aytaç Karausta şefliğinde devam ederken, konser programları Eskişehirli müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor.

Koro bu kez, Anneler Günü'ne özel konser ile sahneye çıktı. Konseri Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ın yanı sıra çok sayıda Eskişehirli müziksever izledi.

THM Korosu, anneler için seçilen türküleri seslendirdi. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konserde Başkan Ataç, Şef Karausta'yı ve korosunu tebrik ederken, tüm annelerin gününü kutladı.

Katılımcıların da eserlere eşlik ettiği konser, alkışlar eşliğinde son buldu.

YORUMLAR
500
Yakışıklı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle görüntülendi Yakışıklı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle görüntülendi Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu Sinan Özen 20 yıl sonra Devreklileri coşturdu Doktorlar, Antalya'da ihtiyaç sahibi çocuklar için konser verdi Doktorlar, Antalya'da ihtiyaç sahibi çocuklar için konser verdi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Tepebaşı'nda Türküler Annelere Armağan Edildi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement