Toroslar Belediye Başkanı Tuna: "2012 Yılı Toroslar İçin Yatırım Yılı Olacak" - Son Dakika
Yerel

Toroslar Belediye Başkanı Tuna: "2012 Yılı Toroslar İçin Yatırım Yılı Olacak"

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 2012 yılının Toroslar için yatırım yılı olacağını bildirdi.

12.01.2012 11:20

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 2012 yılının Toroslar için yatırım yılı olacağını bildirdi.

Tuna, yazılı açıklamasında, ilçe genelinde sürdürdükleri kaldırım çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiklerini belirtti.

Çalışmaların Halkkent, Güneykent, Çukurova, Akbelen, Alsancak, Osmaniye, Tozkoparan, Selçuklar ve Mithat Toroğlu mahallelerinde sürdüğünü ifade eden Tuna, ilçedeki kaldırım eksiğini en kısa sürede tamamlayarak, kaldırım noktasındaki sıkıntıları sonlandıracaklarını vurguladı.

Yola isabet eden ihata duvarlarını vatandaşlarla diyalog içinde ve desteklerini alarak, karşılıklı hoşgörü içerisinde yıktıklarını, sokakların daha modern bir şekil alması için çaba sarf ettiklerini anlatan Tuna, şunları kaydetti:

"Kaldırımı olmayan veya tahrip olmuş sokaklarımızın tamamında yaptığımız çalışmalarla sokaklarımızın daha modern bir görüntü içerisinde olması için çaba sarf ediyoruz. Çalışmalarımız sırasında zaman zaman yola isabet eden ihata duvarları oluyor. Bu duvarları da vatandaşlarımızla diyalog içerisinde karşılıklı hoşgörü ile yıkıyoruz. Bu anlamda bize destek olan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Bu çalışmalarımızı tamamladıktan sonra kaldırım noktasında sıkıntımız kalmayacak. Tabi eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi de 2012 yatırım programında tamamlamayı hedefliyoruz. 2012 yılı Toroslar için yatırım yılı olacak."

- MERSİN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Toroslar Belediye Başkanı Tuna: '2012 Yılı Toroslar İçin Yatırım Yılı Olacak' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement