Türk Polis Teşkilatı'nın 167.Kuruluş Yıl Dönümü Samsun Valisi Aksoy."Unutulmamalıdır Ki,... - Son Dakika

Türk Polis Teşkilatı'nın 167.Kuruluş Yıl Dönümü Samsun Valisi Aksoy."Unutulmamalıdır Ki,...

09.04.2012 14:20
Türk Polis Teşkilatı'nın 167.Kuruluş Yıl Dönümü Samsun Valisi Aksoy."Unutulmamalıdır Ki,...

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı'nın 167.kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı'nın 167. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Aksoy, Türk polisinin, terörle mücadele, vatandaşların can ve mal emniyetinin teminat altına alınması, suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanması amacıyla yürüttüğü tüm çalışmalarında halkın güvenini kazandığını ve desteğini aldığını belirtti.

Türk polisinin gücünün halktan ve kanunlardan aldığını ifade eden Aksoy, mesajında şunları kaydetti:

"Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzurun ve barışın demokratik kurallar çerçevesinde sağlanmasını, hür ve demokratik ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin en önemli görevlerindendir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakarca yaparak, gerektiğinde canını hiçe sayarak üstlendiği kutsal görevini yerine getirmiş ve toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Başarılı hizmetleriyle halkın sevgisini ve güvenini kazanan polis teşkilatımızın, bu güveni korumak için her zaman hassasiyetle hareket edeceğine inanıyorum. Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip hususların uygulamaya geçirilmesinde polis teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür."

- SAMSUN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Arazi anlaşmazlığında kan aktı! 1'i uzman çavuş, 3 kişi yaralandı Arazi anlaşmazlığında kan aktı! 1'i uzman çavuş, 3 kişi yaralandı Samsun'da 2 kişi bıçakla yaralandı Samsun'da 2 kişi bıçakla yaralandı Samsun'da 2 kişi bıçakla yaralandı Samsun'da 2 kişi bıçakla yaralandı

Son Dakika Yerel Türk Polis Teşkilatı'nın 167.Kuruluş Yıl Dönümü Samsun Valisi Aksoy.'Unutulmamalıdır Ki,... - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement