Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak - Son Dakika

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak

03.01.2012 11:40
Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası, yarın Kayseri'de başlayacak.

Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası, yarın Kayseri'de başlayacak.

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Metin Özen, yaptığı açıklamada, Boks Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'nın yarın Kayseri'de başlayacağını belirtti.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 9 Ocak Pazartesi günü sona erecek şampiyonaya yaklaşık 700 sporcunun katılacağını ifade eden Özen, "Yaptığımız dev organizasyonlara bir yenisini daha ekliyoruz. Yüzlerce sporcunun katılımıyla yarın başlayacak şampiyona, çok keyifli ve zevkli mücadelelere sahne olacak. Şampiyonada sporcular, yıldız bayanlar kategorisinde 13, genç bayanlar ve büyük bayanlar kategorilerinde 10 sıklette mücadele edecek" dedi.

- KAYSERİ

YORUMLAR
500
Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, İspanyol rakibini yenerek finale yükseldi! Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, İspanyol rakibini yenerek finale yükseldi! İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Konya'da açılışa katıldı Açıklaması İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Konya'da açılışa katıldı Açıklaması Hometex Ev Tekstili Fuarı Kapılarını Açtı: 1 Milyar Dolarlık İş Hacmi Hedefleniyor Hometex Ev Tekstili Fuarı Kapılarını Açtı: 1 Milyar Dolarlık İş Hacmi Hedefleniyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası Kayseri'de Yapılacak - Son Dakika


Advertisement