Vali Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

24.08.2016 13:25
Vali Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini (NGC) ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini (NGC) ziyaret etti.

Valiler Kararnamesi ile Haziran ayında Nevşehir'de göreve başlayan Vali Aktaş, çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik sürdürdüğü ziyaretler kapsamında, NGC'yi ziyaret etti.

Vali Aktaş'ı NGC Başkanı Bayram Ekici, Yönetim Kurulu üyesi Oğuz Özdem, gazeteciler Osman Aytekin, Hilal Göktaş, Alpaslan Körükcü ve Sezer Altunok karşıladı. Ziyarette Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Haydar Güneyli de hazır bulundu. NGC Başkanı Ekici, Vali Aktaş'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Nevşehir'de gazetecilerin zor şartlarda görev yaptığını anlatan Ekici, "Meslektaşlarımız zor şartlar altında görevini en iyi şekilde yapmaya gayret ediyor. Haberi en doğru şekilde okuyucularına sunmaya, kamuoyunu bilgilendirmeye çalışıyor" dedi.

Vali Aktaş da Nevşehir'deki gazetecilerin sorumlu şekilde çalıştığını belirterek, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Ekici, ziyaretin anısına Vali Aktaş'a kendi fotoğrafının yer aldığı bir tablo hediye etti. - NEVŞEHİR

YORUMLAR
500
KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Aktaş, Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement