Vekil Gazeteci, Gazeteciler Siyasetçi Oldu - Son Dakika

Vekil Gazeteci, Gazeteciler Siyasetçi Oldu

11.01.2013 12:29
Vekil Gazeteci, Gazeteciler Siyasetçi Oldu

Başkanlığı 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle İl binasında gazetecilere kahvaltı verdi.

AK Parti Edirne İl

Başkanlığı 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle İl binasında gazetecilere kahvaltı verdi. Edirne Milletvekili Mehmet Müeezzinoğlu, İl Başkanı Müjdat Kahve, Merkez ilçe Başkanı Mehmet Özülkü ve tüm teşkilatın hazır bulunduğu kahvaltıda vekil Müezzinoğlu mikrofonu eline alarak gazetecilik yaptı ve basın mensuplarına sorular sordu.

Kahvaltıda

açılış konuşmasını yapan AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve "Kar kış demeden kamuoyunu aydınlatan ve bizlerin sesini duyuran tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Aslında biz bu etkinliğimizi dün yapacaktık ancak yoğun proğram nedeniyle bu güne erteledik. Bu etkinliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu'da

yaptığı konuşmada, "Tüm basın çalışanların gününü kutluyorum. Umarım tüm basın çalışanlarımızın yarınları bu günlerden daha güzel olur. Tabi basın bizim önemli ayaklarımızdan bir tanesi. Geçtiğimiz süreçlere baktığımızda ülkenin ana unsurlarındaki temel sıkıntılar gibi basınımızın da zaman zaman sıkıntıları olmuştur.

Bu bir demokrasi kültürüdür, bir süreçtir, bu sürecin her geçen gün daha iyiye gittiğini görüyoruz. Dün TBMM deki çalışmalar dolayısıyla bu kutlamayı bu güne erteledik. Bu günde daha çok biz konuşmak yerine daha çok sizleri dinleyelim diye düşündük.

Şimdi ben muhabir olmak istiyorum sizinde siyasetçi olmanızı istiyorum ve sizlere sorular sormak istiyorum" şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından mikrofonlarını eline alarak

muhabirlik yapan Müezzinoğlu, basın mensuplarına Edirne ile ilgili neler yapılabileceğini sordu.

11.01.2013 12: 03: 01

TSI

NNNN - EDİRNE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den beşiz kardeşlere ziyaret AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi'den beşiz kardeşlere ziyaret İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakılması Konya'da protesto edildi İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakılması Konya'da protesto edildi

Son Dakika Yerel Vekil Gazeteci, Gazeteciler Siyasetçi Oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement