Viranşehir Karacadağ Kültür ve Sanat Festivali Yarın Başlıyor - Son Dakika

Viranşehir Karacadağ Kültür ve Sanat Festivali Yarın Başlıyor

17.10.2013 19:47
Viranşehir Karacadağ Kültür ve Sanat Festivali Yarın Başlıyor

Viranşehir'de "Sanatımızın rengi ve sesiyle özgür yaşama doğru yürüyoruz" sloganıyla gerçekleştirilecek 2.Karacadağ Kültür Sanat Festivali yarın yürüyüşle başlıyor.

Viranşehir'de "Sanatımızın rengi ve sesiyle özgür yaşama doğru yürüyoruz" sloganıyla gerçekleştirilecek 2. Karacadağ Kültür Sanat Festivali yarın yürüyüşle başlıyor.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, 18-19-20 Ekim tarihlerinde "Sanatımızın rengi ve sesiyle özgür yaşama doğru yürüyoruz" sloganıyla yapılacak 2. Karacadağ Kültür Sanat Festivali yarın saat 12.00'da Temiz bir çevre için Kervan yürüyüşü ile başlayacak. Festivalin ilk gününde halk dansları, resim ve fotoğraf sergilerinin yanı sıra, Siyasal gelişmeler konulu bir panel yapılacak. Panele Prof. Dr. Mehmet Altan, Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu konuşmacı olarak katılacak. Ardından sanatçı Servet Kocakaya'nın da katılacağı konser düzenlenecek. - ŞANLIURFA

YORUMLAR
500
Yükselen taban suyu mahalleyi adeta bataklığa çevirdi Yükselen taban suyu mahalleyi adeta bataklığa çevirdi Şanlıurfa Viranşehir'de Terör Operasyonu: 6 Kişi Gözaltına Alındı Şanlıurfa Viranşehir'de Terör Operasyonu: 6 Kişi Gözaltına Alındı Sefertepe'de arkeolojik kazılara başlandı Sefertepe'de arkeolojik kazılara başlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Viranşehir Karacadağ Kültür ve Sanat Festivali Yarın Başlıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement