Voleybol: Erkekler Avrupa Şampiyonlar Ligi - Son Dakika
Yerel

Voleybol: Erkekler Avrupa Şampiyonlar Ligi

Voleybolda, Erkekler Avrupa Şampiyonlar Ligi (A) Grubu 5.maçında Çarşamba günü Belçika'dan Noliko'yu konuk edecek Arkas Spor'un antrenörü Glenn Hoag, "Evimizde oynamanın avantajını kullanmak istiyoruz" dedi."Belçika'da oynadığımız maça iyi başlamamıza rağmen daha sonra ritmimizi kaybetmiştik.4 maçın ardından grupta 9 puanımız var.

09.01.2012 18:20

Voleybolda, Erkekler Avrupa Şampiyonlar Ligi (A) Grubu 5. maçında Çarşamba günü Belçika'dan Noliko'yu konuk edecek Arkas Spor'un antrenörü Glenn Hoag, "Evimizde oynamanın avantajını kullanmak istiyoruz" dedi.

Hoag, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, Noliko'nun çok disiplinli ve iyi bir takım olduğunu belirterek,

"Belçika'da oynadığımız maça iyi başlamamıza rağmen daha sonra ritmimizi kaybetmiştik. 4 maçın ardından grupta 9 puanımız var. Bu nedenle Çarşamba akşamı taraftarlarımızın bize destek vereceğine inanıyorum" dedi.

Grupta 9 puan ve averajla lider durumda bulunan Arkas Spor, Noliko'yu mağlup etmesi durumunda bir üst tura yükselecek.

Halkapınar Spor Salonu'nda Çarşamba günü saat 19.00'da başlayacak maçı Rusya'dan Andrey Zenovich ile Azerbaycan'dan Eldar Zulfugarov yönetecek.

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Voleybol: Erkekler Avrupa Şampiyonlar Ligi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement