Yalova Belediye Başkanı Salman Açıklaması - Son Dakika

Yalova Belediye Başkanı Salman Açıklaması

06.06.2014 13:37
Yalova Belediye Başkanı Salman Açıklaması

Yalova Belediye Başkanı Salman, "Halkımızdan rica ediyorum; Soma'ya bağışta bulunsunlar" dedi.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, "Halkımızdan rica ediyorum; bize çiçek göndermek yerine vefat eden 301 vatandaşımızın ailelerine destek olmak amacıyla Soma'ya bağışta bulunsunlar" ifadesini kullandı.

Salman, yaptığı yazılı açıklamada, 1 Haziran'da kentte yapılan belediye başkanlığı seçiminde kendisine oy veren, vermeyen herkese teşekkür ettiğini bildirdi.

Vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu vurgulayan Salman, şunları kaydetti:

"Yalovalılara seslenerek bir ricada bulunmak istiyorum; 30 Mart yerel seçimleri sonrasında halkımız yoğun ilgi gösterdi ve gelen çiçeklerle belediyemiz adeta çiçek bahçesine döndü. 1 Haziran'da yenilenen seçimlerden sonra da ilk günden itibaren halkımız yine aynı ilgisini bizlerden esirgemiyor. Herkese bu konuda çok teşekkür ediyorum. Mayıs ayında herkesin malumu Soma'da üzücü bir olay yaşadık ve 301 can yitirdik. Halkımızdan rica ediyorum; bize çiçek göndermek yerine vefat eden 301 vatandaşımızın ailelerine destek olmak amacıyla Soma'ya bağışta bulunsunlar. Bizleri anlayışla karşılayacaklarına ve bu çağrımıza halkımızın destek olacağına inanıyor, halkımızın ilgi ve alakasına bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Yalova Belediye Başkanı Salman Açıklaması - Son Dakika


Advertisement