Yenişehir Halk Kart Tutarları Yeni Yıl Öncesinde Yatırıldı - Son Dakika
Yenişehir Halk Kart Tutarları Yeni Yıl Öncesinde Yatırıldı

Yenişehir Halk Kart Tutarları Yeni Yıl Öncesinde Yatırıldı

31.12.2022 12:18

Mersin Yenişehir Belediyesi'nin dar gelirli ailelere aylık nakdi destek sağladığı Yenişehir Halk Kart’ın Aralık ayı tutarları, yılbaşı öncesinde ihtiyaç hesaplara yatırıldı. Yenişehir Halk Kart’tan bu ay 1000 aile yararlandı.

Mersin Yenişehir Belediyesi'nin dar gelirli ailelere aylık nakdi destek sağladığı Yenişehir Halk Kart'ın Aralık ayı tutarları, yılbaşı öncesinde ihtiyaç hesaplara yatırıldı. Yenişehir Halk Kart'tan bu ay 1000 aile yararlandı.

Mersin Yenişehir Belediyesi, Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'in göreve geldikten sonra hayata geçirdiği ve dar gelirli vatandaşların yararlandığı Yenişehir Halk Kart'ın Aralık ayı tutarları hesaplara yatırıldı. Yenişehir Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sunmak amacıyla hayata geçirdiği Yenişehir Halk Kart projesinden bu ay 1000 aile yararlandı.

Yenişehir Halk Kart uygulaması hem dar gelirli vatandaşlara hem de yerel esnafa can suyu oluyor. Yenişehir Halk Kart sahipleri, her ay kartlarına yatırılan tutarla sadece anlaşmalı yerel esnaftan alışveriş yapabiliyor.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Yenişehir Halk Kart Tutarları Yeni Yıl Öncesinde Yatırıldı - Son Dakika


Advertisement