SON DAKİKA YEŞİM ERDEN HABERLERİ

Son Dakika Yeşim Erden Haberleri

17:15
Vali Erden törenle uğurlandı - Valiler kararnamesiyle merkeze alınan Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden törenle uğurlandı.
Vali Erden törenle uğurlandı -
12:35
Vali Erden Törenle Uğurlandı Erden: "Devleti ve hükümeti temsil eden bir kamu görevlisi olarak, Anayasamızda yer alan ilkeler doğrultusunda kurum ve kuruluşlarımızın vatandaş odaklı olarak en iyi şekilde hizmet vermelerini, hizmetin kesintisiz ve herkese eşit ve adil bir şekilde dağıtılmasının takipçisi olmaya gayret ettim"
12:00
Merkeze Alınan Vali Erden Uşak'tan Ayrıldı Merkez valiliğine atanan Mehmet Ufuk Erden, Uşak'tan uğurlandı.
Merkeze Alınan Vali Erden Uşak'tan Ayrıldı
11:19
Uşak'ta Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi'nde Karne Sevinci 2012 yılında Uşak Belediyesi tarafından yaptırılan, Uşak Belediyesi Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi’nde eğitim gören çocuklar karne sevinci yaşadı.
Uşak'ta Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi'nde Karne Sevinci
10:09
Kadınlar İçin Meslek Eğitimi Projesi' Tanıtım Toplantısına Yoğun İlgi Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Aşkın Asan, "Pozitif ayrımcılık yapmadan kadınlarımızın hepsini hükümet kadın yapacağız" dedi.
Kadınlar İçin Meslek Eğitimi Projesi' Tanıtım Toplantısına Yoğun İlgi
12:59
Vali Mehmet Ufuk Erden, "Günümüz Ulaşım ve İletişim Çağı" Uşak'ta İŞKUR ile Teleperformance Çağrı Merkezinin ortaklaşa düzenledikleri meslek edindirme kursunu tamamlayan 116 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
Vali Mehmet Ufuk Erden, 'Günümüz Ulaşım ve İletişim Çağı'
17:40
Uşak Valisi Erden'in Eşi Ana Okullarını Ziyaret Etti Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden'in eşi Yeşim Erden, anaokulu öğrencilerini ziyaret etti.
Uşak Valisi Erden'in Eşi Ana Okullarını Ziyaret Etti
14:05
Bayan Erden, "İlimizde Okul Öncesi Eğitime Büyük Önem Veriyoruz" Vali Mehmet Ufuk Erden’in eşi Yeşim Erden, çeşitli okullardaki anaokullarını ve Mehmet Atak Toplum Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret etti.
Bayan Erden, 'İlimizde Okul Öncesi Eğitime Büyük Önem Veriyoruz'
13:09
Yeşim Erden; "Kadınlarımız Kurslarda Hem Yeteneklerini Geliştiriyor Hem de Gelir Elde Ediyor" Vali Mehmet Ufuk Erden’in eşi Yeşim Erden, Uşak Halk Eğitim Merkezi tarafından çeşitli merkez ve mahallelerde açılan kursları ziyaret ederek kurs çalışmaları yerinde gördü.
Yeşim Erden; 'Kadınlarımız Kurslarda Hem Yeteneklerini Geliştiriyor Hem de Gelir Elde Ediyor'
10:47
Uşak'ta 'Davranış Bozuklukları ve Çözüm Önerileri' Anlatıldı Uşak'ta Bizim Yuva Derneği tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Aileye Mutluluk Yakışır” isimli proje kapsamında, “Davranış Bozuklukları ve Çözüm Önerileri” semineri düzenlendi.
Uşak'ta 'Davranış Bozuklukları ve Çözüm Önerileri' Anlatıldı
13:08
Vali Erden'in Eşi Yeşim Erden Kadın Yöneticilerle Buluştu Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden'in eşi Yeşim Erden, ilde görevli kadın yöneticilerle buluştu.
10:35
Karahallı Kaymakamı ve Hakim Olan Eşi Trafik Kazası Geçirdi Kaza, dün saat 23.00 sıralarında ilçeye bağlı Deli Hıdırlı Köyü yakınlarında meydana geldi.
Karahallı Kaymakamı ve Hakim Olan Eşi Trafik Kazası Geçirdi
02:03
Uşak'taki Trafik Kazası Uşak Valisi Erden, trafik kazası sonucu yaralanan Karahallı Kaymakamı Sinan Aslan, eşi ve korumasını hastanede ziyaret etti
Uşak'taki Trafik Kazası
01:57
Karahallı Kaymakamı ve Hakim Olan Eşi Trafik Kazası Geçirdi Uşak'ın Karahallı Kaymakamı Sinan Aslan ve hakim olan eşi Semra Aslan da içinde bulunduğu makam aracı yola fırlayan domuza çarpınca kontrolden çıkıp şarampole yuvarlandı.
01:19
Karahallı Kaymakamı Aslan Kaza Geçirdi Uşak'ın Karahallı ilçesinin kaymakamı Sinan Aslan'ın makam aracı domuza çarptıktan sonra şarampole yuvarlandı.
Karahallı Kaymakamı Aslan Kaza Geçirdi
18:19
Uşak Valisi 16. Yüzyıl Teknik İznik Çinileri Sergisini Gezdi Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Nursen ve Güvenç Güven çiftinin eserlerinden oluşan 16. Yüzyıl Teknik İznik Çinileri Sergisini gezdi.
Uşak Valisi 16. Yüzyıl Teknik İznik Çinileri Sergisini Gezdi
09:54
Vali Erden Uşak Üniversitesi' Nde Aşure Dağıttı Uşak Üniversitesi tarafından Muharrem Ayı nedeniyle, "Muharrem Ayı ve Aşure" adlı konferans düzenlendi.
Mustafa Kemal Paşa Amfisi'nde düzenlenen konferansa Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Bayram, Uşak...
Vali Erden Uşak Üniversitesi' Nde Aşure Dağıttı
18:30
Lise Öğrencilerine "Farkındalık Semineri" Uşak'ta, lise son sınıf öğrencilerine "Farkındalık Semineri" verildi.
17:11
Uşak'ta Organ Nakli Semineri Düzenlendi Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, "Organ Bağışının Dünü Bugünü ve Yarını" konulu bir seminer düzenlendi.
Uşak'ta Organ Nakli Semineri Düzenlendi
13:26
Kenan Gökçe 'Mutluluğun Rengi Siyah' Romanını Tanıttı Uşak Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Kenan Gökçe, "Mutluluğun Rengi Siyah" isimli romanının tanıtımını yaptı.
Kenan Gökçe 'Mutluluğun Rengi Siyah' Romanını Tanıttı
16:08
Vali Erden Gazilerle Bir Araya Geldi Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden,  Olta Balıkçılığı Federasyonu (OBAF) tarafından gazi ve gazi aileleri için düzenlenen öğle yemeğine katıldı.
14:19
Vali Erden Gazilerle Buluştu Vali Mehmet Ufuk Erden, Olta Balıkçılığı Federasyonu tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen yemekte gazi ve gazi aileleri ile bir araya geldi.
Vali Erden Gazilerle Buluştu
16:32
Uşak'ta Kurban Bayramı Manzaralar Uşak Öğretmenevi'nde Kurban Bayramı, nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.
Uşak'ta Kurban Bayramı Manzaralar
16:32
Vali Erden, Gazi ve Şehit Ailelerini Ziyaret Etti Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden, Kurban Bayramı nedeniyle Şehit Piyade Er Feridun Alabaş'ın ailesini ve Gazi Jandarma Astsubay Üstçavuş Mehmet Kaçar'ı ziyaret etti.
Vali Erden, Gazi ve Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
13:18
Şehit Ailesi ve Gaziye Bayram Ziyareti Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, şehit ailesi ile gaziye bayram ziyaretinde bulundu.
13:58
Uşak Üniversitesi'nde "Rektör Öğrenci Seslenişi" Programı Yapıldı Rektör Prof. Dr. Çelik: "Öğrencilerimizin sorunları ve önerileri ile bire bir muhatap olmak için sık sık onlarla bir araya geliyoruz"
12:41
Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nın 4. Ayak Yarışları Uşak'ta Tamamlandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nın 4. ayak yarışları tamamlandı.
Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nın 4. Ayak Yarışları Uşak'ta Tamamlandı
22:56
Uşak'ta Kurtuluş Coşkusu Uşak'ın düşman işgalinden kurtuluşu törenleri, belediye tarafından yaptırılan Süpermoto Pisti'nin açılışı ve motor gösterileri ile başladı.
Uşak'ta Kurtuluş Coşkusu
20:45
Uşak'ta Kurtuluş Coşkusu Uşak'ın 1 Eylül düşman işgalinden kurtuluşunun 91'inci yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Uşak'ta Kurtuluş Coşkusu
21:18
Büyük Zafer'in 91. Yıldönümü 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla resepsiyon düzenledi
14:20
Şehit Ailesi ve Gaziye Bayram Ziyareti Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailesi ve gaziyi ziyaret etti
12:45
Vali Erden Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yemeğinde Buluştu Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Vali Erden Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yemeğinde Buluştu
11:25
Vali Erden Şehit Yakınları ve Gaziler İçin İftar Verdi Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
12:55
"Festivaller İç Turizme ve Ekonomiye Katkı Sağlıyor" 20. Uluslararası Eşme Turistik Kilim, Kültür ve Sanat Festivali düzenlenen resmi tören ile başladı.
'Festivaller İç Turizme ve Ekonomiye Katkı Sağlıyor'
12:22
Kapaklar Köyü Dikiş Nakış Kursu Yılsonu Sergisi Açıldı Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi tarafından Kapaklar Köyünde düzenlenen dikiş nakış kurslarında eğitim gören kursiyerlerin hazırladığı eserler açılan sergiyle beğeniye sunuldu.
Kapaklar Köyü Dikiş Nakış Kursu Yılsonu Sergisi Açıldı
12:15
Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde Karne Sevinci Orta ve ağır düzey zihinsel engelli öğrencilerin eğitim ve öğretim gördüğü Uşak Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi'nde karne töreni yapıldı.
Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde Karne Sevinci
18:40
Kapaklar Köyü Dikiş Nakış Kursu Yıl Sonu Sergisi Açıldı Uşak Halk Halk Eğitim Merkezi tarafından Kapaklar köyünde açılan dikiş nakış kursu kursiyerlerinin ürettiği ürünlerin sergilendiği yıl sonu sergisi açıldı.
Kapaklar Köyü Dikiş Nakış Kursu Yıl Sonu Sergisi Açıldı
19:51
Uşak'ta Jandarma Tekilatı'nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 174'üncü yıldönümü nedeniyle Uşak İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
Uşak'ta Jandarma Tekilatı'nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı
12:57
Uşak'ta 62 Bin Öğrenci Karne Aldı Uşak'ta 2012-2013 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Ömer Bedrettin İlkokulunda karne töreni düzenlendi.
Uşak'ta 62 Bin Öğrenci Karne Aldı
15:11
Karahallı Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi Karahallı İlçesi Halk Eğitim Merkezi 2012-2013 yılı eğitim döneminde kursiyerler tarafından hazırlanan el işi ürünleri sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Karahallı Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi
11:40
Karahallı HEM'de Yıl Sonu Sergisi Açıldı Karahallı Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin ürettiği ürünlerin sergilendiği yıl sonu sergisi açıldı.
19:01
Banaz'da Yörük Şenliği Etkinliği Banaz'ın Kızılhisar Köyü Üzeyir Yaylası'nda her yıl geleneksel olarak Bulgaz Dağı Yörükleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Etkinlikleri Derneği'nce gerçekleştirilen "Yörük Şenliği" yoğun ilgi gördü.
Banaz'da Yörük Şenliği Etkinliği
01:41
Uşak'ta Türkçe Olimpiyatları Coşkusu Uşak'ta, Uluslararası Türkçe Derneği (Türkçeder) tarafından düzenlenen 'Uluslararası Dil ve Kültür Festivali' kapsamında bu yıl 11'ncisi düzenlenen Türkçe Olimpiyatları yoğun ilgi gördü.
Uşak'ta Türkçe Olimpiyatları Coşkusu
15:05
Vali Erden Altın Madenini Gezdi Vali Mehmet Ufuk Erden, Kışladağ Mevkiinde bulunan TÜPRAG altın madenini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vali Erden Altın Madenini Gezdi
12:15
Uşak Valisi Erden, Altın Madenini Gezdi Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Eşme'de bulunan Kışladağ Altın Madeni'ni gezdi.
Uşak Valisi Erden, Altın Madenini Gezdi
14:43
Ulubey Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı Ulubey Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin ürettiği ürünlerin sergilendiği yıl sonu sergisi açıldı.
12:28
Ulubey Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açtı Ulubey İlçesi Halk Eğitim Merkezi 2012-2013 yılı eğitim döneminde kursiyerler tarafından hazırlanan el işi ürünleri sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Ulubey Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açtı
12:27
Eşme Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi Uşak'ın Eşme Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nun düzenlediği beceri kurslarına katılanların el emeği ile ürettikleri eserler, düzenlenen yılsonu sergisi ile beğeniye sunuldu.
Eşme Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi
12:25
Vali Mehmet Ufuk Erden Köyleri Gezdi Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden Ayrancı, Küçükler ve Aşağıkaracahisar köylerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde köy halkı ile sohbet edip sünnet düğünlerine katıldı.
Vali Mehmet Ufuk Erden Köyleri Gezdi
17:59
Uşak'ta Doğa Yüryüşü Baltalı Yaren Odası tarafından düzenlenen geleneksel doğa yürüyüşü Ayranlı Yaylasında gerçekleştirildi.daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Uşak'ta Doğa Yüryüşü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:29. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YEŞİM ERDEN HABERLERİ
[Hata Bildir]