Bolu'da İzzet Baysal Caddesi'nde Motosikletlere Göz Açtırmadılar - Son Dakika
3.Sayfa

Bolu'da İzzet Baysal Caddesi'nde Motosikletlere Göz Açtırmadılar

Bolu\'da İzzet Baysal Caddesi\'nde Motosikletlere Göz Açtırmadılar

Bolu'da yaya ve bisiklet harici girişin yasak olduğu İzzet Baysal Caddesi'nde polis ekipleri, kurallara uymayan motosiklet ve elektrikli motosiklet sürücülerine para cezası kesti. Ekiplerin ilerleyen günlerde kent genelinde önlemleri sıkılaştıracağı belirtildi.

16.04.2024 16:17

Bolu'da yaya ve bisiklet harici girilmesi yasak olan İzzet Baysal Caddesi'nde polis ekipleri, kurallara uymayan onlarca motosiklet ve elektrikli motosiklet sürücüsüne göz açtırmadı.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, İzzet Baysal Caddesi'nin 3 farklı noktasında şok uygulama yaptı. Yaya ve bisiklet harici girişin yasak olduğu İzzet Baysal Caddesi'ne giren motosiklet sürücülere 690 lira para cezası kesildi. Cadde üzerinde kurallara uyan motosiklet sürücüleri ise motosikletlerini stop ederek ellerinde taşıdı. Ekiplerin ilerleyen günlerde de kent genelinde önlemleri sıkılaştıracağı öğrenildi.

Ekiplerin uygulamasına takılan elektrikli motosiklet sürücüsü Mehmet Aygün, "Kararı doğru buluyorum. Motosikletler girmemeli. Yayalar için tehlikeli. Çarpma riski var. Normalde bisiklet yolu burası" dedi. - BOLU

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Bolu'da İzzet Baysal Caddesi'nde Motosikletlere Göz Açtırmadılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement