Belediye Başkanı fuhuş operasyonunda tutuklandı - Son Dakika
3.Sayfa

Belediye Başkanı fuhuş operasyonunda tutuklandı

Elazığ'da yapılan Cemre Operasyonu kapsamında Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, fuhuş suçlamasıyla tutuklandı. Tutuklanmanın ardından AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, Doğan'ı kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

05.03.2024 16:09  Güncelleme: 16:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

'Bazı güzellik merkezleri ile otel ve pansiyonlarda fuhuş yapıldığı' iddiası üzerine Elazığ'da düzenlenen Cemre Operasyonu'nda Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, 'bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek, aracılık etmek veya yer temin etmek' suçlarından tutuklandı. Tutuklamanın ardından AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, Doğan'ı kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

BAŞKANIN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 5 KİŞİ TUTUKLANDI

Elazığ'da geçtiğimiz günlerde ''bazı güzellik merkezleri ile otel ve pansiyonlarda kadınların para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye girdikleri'' ihbarı üzerine Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekipler 4 gün önce ''Cemre Operasyonu'' adı altında eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.

Operasyonda, aralarında ''otel sahibi olan ve otelinde fuhuş yaptırdığı'' ileri sürülen AK Partili Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı. Gözaltının ardından adliyeye sevk edilen 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mollakendi Belediye Başkanı fuhuş suçu iddiasıyla tutuklandı

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI İHRAÇ TALEBİYLE DİSİPLİNE SEVK ETTİ

Doğan'ın tutuklanması kararı sonrasında AK Parti Elazığ il başkanlığının Doğan'ı kesin ihraç talebiyle disipline sevk ettiği alınan kararın ise Genel Merkeze gönderildiği öğrenildi.

Belediye Başkanı fuhuş operasyonunda tutuklandı
Kaynak: ANKA

Son Dakika 3.Sayfa Belediye Başkanı fuhuş operasyonunda tutuklandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (24)

 • Mustafa POLAT: Tek farkı yakalanmış olması. Yakalanmayıp her türlü ahlaksızlığı yapan belediye başkan ve saz ekibi var.. 914 15 Yanıtla
 • Cesur Aslan: Sanki tüm camia süt dökmüş kedi 531 42 Yanıtla
 • Beşiktaş 1903: Birde dini bütün sözde 464 88 Yanıtla Kubilay Turkyilmaz: Nerden biliyon dini bütün olduğunu namazı orucu zakati beraber mi yapiyordun. Alışmış siniz dini yaftalamaya Kendiniz gibi saniyorsun 258 116 Mesut Yıldız: Laik ülkeyiz normal değil mi bunlar ? 52 99
 • V. A.: Partisi şaşırttı mı?? Okudugumda ilk şüphelendiğim partinin habere konu olması??? 363 119 Yanıtla
 • Beşiktaş 1903: Bu parti kökten kokmuş 332 86 Yanıtla
 • Şenol Mirza: Calmamis alın teri dökmüş hayat pahalı 352 52 Yanıtla
 • Harun Gür: Deliller sağlamsa çok acı bir durum. Ne olursan ol önce ahlak. Toplumun her kesimine yozlaşma bulaşmış. 389 7 Yanıtla
 • Fatih Efe: Mal bozuksa mal müdürü ne yapsın 265 40 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement