Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti - Son Dakika
3.Sayfa

Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti

Kocasını terk ederek büyüttüğü üvey oğluyla evden kaçan eş, Müge Anlı'nın canlı yayına çıktı. Kocasıyla yüzleşen kadın, yaptıklarının arkasında dururken ihanete uğrayan Umut Bey de çılgına dönerek beddualar savurdu.

23.04.2024 11:24

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ağızları açık bırakan bir olay gündeme geldi. Programa katılan Umut Bey, karısı ve oğlunun aşk yaşayarak birlikte evden kaçtıklarını söyledi. İlk evliliğinden dünyaya gelen oğlu ve karısına tepki gösteren Umut Bey, 8 yaşındaki kızını geri alabilmek için yardım istedi. Birçok iddiayla gündeme gelen eşler, bugün canlı yayında yüzleşti.

"ALLAH BELANIZI VERSİN, BEN 9 AY İKİ ŞEYTANLA YAŞAMIŞIM"

Müge Anlı'nın "Umut'u jandarma bir suçtan götürdüğünde sen niye üzüldün? Sen aynı evde iki tane adamla zorlanmadın mı?" sorusu üzerine konuşan Tuğçe Hanım, "Ben Umut'un başına bir iş getirmek isteseydim onu zaten şikayet ederdim. Bizim böyle bir amacımız yok. Ben kocamın ne yapacağını kestiremiyorum. Ben kızımı kaçırmadım, onu istediğiniz pedagogla görüştürebilirsiniz. 2 yıldır eve parayı getiren kişi Umut değil Mustafa. 2 yıldır evi Mustafa geçindiriyor" dedi.

Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti

Canlı yayında çılgına dönen Umut Bey ise "Allah senin belanı versin. Ben 9 ay boyunca iki tane şeytanla beraber yaşamışım. Sende biraz ar, namus, şeref olsa, o ar damarın patlamamış olsa buraya çıkıp bana iftira atmazsın. Kendini de savunamazsın. Size yaptıklarım haram zıkkım olsun" ifadelerini kullandı.

Kayınvalide Nagihan ise "Sen bu çocuğu küçükken banyoya sokup yıkamadın mı? O sana 'ablam' diyordu diyerek ateş püskürdü.

"KİŞİLİKSİZ, ERKEK DİYE DOLAŞAN İNSAN"

Oğlunu canlı yayında görünce çılgına dönerek beddualar savuran Umut Bey "İkinizde eninde sonunda bir yerde patlayacaksınız. Bu kişiliksiz, erkek diye dolaşan var ay o sokaklarda ölecek. Kimsesiz çünkü... Sen anneni, babanı arayabilirsin ama onun kimsesi yok. Bizim ailemizde böyle karaktersizliğe yer yok. Hırsıma hakim olamıyorum" diyerek öfke kustu.

Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti

"OĞLUMU AFFETMEM"

Umut Bey, Müge Anlı'nın "Oğlun af dilese affeder misin?" sorusuna "Oğlumu affedemem. Birbirleriyle ilk temasta bana gelip 'Baba senin karın bana bunu yapıyor' deseydi ben onun alnından öperdim. Bu adam çöp tenekesinden kedi fırlasa seni bırakır kaçar" dedi.

"BABAMA BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM AMA TUĞÇE'Yİ SEVİYORUM"

Babasına ihanet eden Mustafa ise "Ben kendi ayaklarımın üzerinde duran biriyim. Tuğçe, kızıyla devlet korumasına gitmek isterse saygı duyarım. Böyle bir şeyi babama yaptığım için pişmanım, üzgünüm. Tuğçe'yi seviyorum, birlikte olmak için başka çaremiz yoktu. Fikrim değişmedi" diyerek ağızları açık bıraktı.

ANNESİNİN YANINDA KALAN ÇOCUK DEVLET KORUMASINA ALINDI

Yayını ihbar kabul eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tuğçe ve Umut'un evliliğinden dünyaya gelerek kaçan anne ile abisinin yanında kalan 8 yaşındaki Melodi isimli çocuğu koruma altına aldı.

Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti
Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti

Son Dakika 3.Sayfa Kocasını terk edip büyüttüğü üvey oğluyla kaçtı! Eşler canlı yayında böyle yüzleşti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (16)

 • M Ak: Kuldan kula bela gelmez Hak yazmadıkça Hak bela yazmaz kul azmadıkça 238 7 Yanıtla
  Ali Arslan: Devletin el koyması lazim olaya,birde hadi kadın rezil biri bosarsinda o evlatmi diyeyim kanı sütü bozuk pcmi diyeyim onu ne yapacak vursan evlat vurmasan namusuna göz dikmiş,sanırım iki seçenekten ilki doğrusu bence, ulan ne kötü durum ya Allah kimsenin başına vermesin. 46 2
 • Ahmet null: nutkum tutuldu. beynim yandı 164 0 Yanıtla
 • Turhan Bayantemur: Yav böyleli insanlari birde ekranlara cikariyorsunuz edepsizler 137 9 Yanıtla
 • Davut Çağlar: neresinden tutarsan tut elinde kalır 115 3 Yanıtla
 • alos : ABİ UNUTMA AVA GİDEN AVLANIR. BİRİNİ ALIRKEN İYİCE İRDELEYECEN 74 4 Yanıtla
 • ben irfo: rezillik diz boyu . 77 1 Yanıtla
 • barbaros hayrettin paşa: edep haya kalmadı böyle olayları tv ye sosyal medyaya yansıttıkça şuanki gençlige normalmiş gibi aşılama yapıyosunuz faydanız yok zararınız var yapmayın böyle haberler helede öpüşme dizileri yatak dizileri ahlak bırakmadınız ailecek tv nin başına geçilmiyor heygidi eski türk filmleri 71 4 Yanıtla
  Beyhan Gunes: Kişi 34 yaşında kendine 17 yaşında reşit olmamış bir kızı yaşına başına bakmadan 10 yaşındaki erkek evladı olmasına rağmen nikah kıymamalı .Erkek evladı aynı evde kesinlike büyütmemeli.Bir çocukla evlenip çocuk sahibi olmak yasalarımıza göre zaten suç Hem suç işleyip hem de dengesiz bir ortam yaratmak da bence daha büyük suç .Devletim 8 yaşındaki kızını derhal bu aileden hiçkimseye vermeden koruması altına almalı.. hepsine yazıklar olsun.. 4 0
 • Murat Zor: Ahireti ve hesap gününü unutuyoruz. 53 4 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement