SON DAKİKA AĞAH KAFKAS HABERLERİ

Son Dakika Ağah Kafkas Haberleri

 • 11 Kasım 2016 17:31 Konuk: Konuk: "İyilik de Kötülük de Bulaşıcıdır, Biz İyiliği Yaymaya Çalışıyoruz" KONYA (İHA) Tesis yatırımlarıyla bölge ve Türkiye ekonomisine önemli katkılar yapan Konya Şeker, kan bağışını düzenli bir şekilde sürdürürken, organ bağışıyla da örnek oldu.
 • 14 Ağustos 2016 00:03 Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit Okutuldu Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit Okutuldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybeden reklamcı Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok için memleketi Çorum'daki köyünde mevlit okutuldu.
 • 13 Ağustos 2016 22:01 Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit Okutuldu Erol Olçok ve Oğlu İçin Mevlit Okutuldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde hayatını kaybeden reklamcı Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok için memleketi Çorum'daki köyünde mevlit okutuldu.
 • 13 Temmuz 2016 16:01 Golf Vuruşu Etkinliğine Çok Sayıda Büyükelçi ve Milletvekili Katıldı Golf Vuruşu Etkinliğine Çok Sayıda Büyükelçi ve Milletvekili Katıldı Etkinliğe katılanlar arasında; Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, Bartın Milletvekili Asım Kulak, Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaplan, Çorum Milletvekili Ağah Kafkas ve 10 farklı ülkenin Büyükelçileri de yer aldı
 • 21 Şubat 2015 14:53 Genel Seçime Doğru AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, milletvekili adayı olabilmek için 4'ü kadın 33 kişinin başvuruda bulunduğunu söyledi.
 • 12 Ocak 2015 15:49 Haluk Koç, 'Kpss'de Vip Torpil' İddialarını Paylaştı Haluk Koç, 'Kpss'de Vip Torpil' İddialarını Paylaştı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek Ak Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • 15 Ekim 2014 20:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Çiçek Nikah Şahitliği Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın kızının nikahına katıldı.
 • 01 Ekim 2014 10:26 Sağlık Bakanlığı'nda Kritik Atama Sağlık Bakanlığı'nda Kritik Atama Sağlık Bakanı Yardımcısı Agah Kafkas'ın yerine 33 yaşındaki Erkan Kandemir getirildi.
 • 28 Ağustos 2014 15:33 Filistinli Bakan: Gazze Yeniden İnşa Edilecek Filistin Dışişleri Bakanı Riyad Malik, "Konuşulacak konular, katliamların durdurulması, ateşkesin olması, havalimanları ve Gazze'nin yeniden yapılanması olacak" dedi.
 • 28 Ağustos 2014 15:03 Filistinli Bakan'dan Gazzeli yaralılara ziyaret - Filistinli Bakan'dan Gazzeli yaralılara ziyaret - Filistin Dışişleri Bakanı Riyad Malik, İsrail ile yapılacak görüşmelerde Gazze'nin silahsızlandırılmasının söz konusu olmayacağını belirterek, "Konuşulacak konular, katliamların durdurulması, ateşkesin olması, havalimanları ve Gazze'nin yeniden yapılanması olacak.
 • 28 Ağustos 2014 14:15 Filistinli Bakan'dan Gazzeli Yaralılara Ziyaret Filistin Dışişleri Bakanı Malik "Konuşulacak konular, katliamların durdurulması, ateşkesin olması, havalimanları ve Gazze'nin yeniden yapılanması olacak." dedi.
 • 28 Ağustos 2014 13:55 Müezzinoğlu ve Filistinli Bakan'dan Gazzeli Yaralılara Ziyaret Müezzinoğlu ve Filistinli Bakan'dan Gazzeli Yaralılara Ziyaret Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Şu anda hastaların tedavisine ilişkin bir sıkıntı yok."
 • 28 Ağustos 2014 13:48 Müezzinoğlu ve Filistinli Bakan'dan Gazzeli yaralılara ziyaret - Müezzinoğlu ve Filistinli Bakan'dan Gazzeli yaralılara ziyaret - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İsrail saldırısı sonucu yaralanan Gazzeliler'den Türkiye'ye getirilerek tedavi altına alınanların genel sağlık durumlarının iyi olduğunu belirterek, "Şu anda hastaların tedavisine ilişkin bir sıkıntı yok" dedi.
 • 13 Ağustos 2014 23:32 Filistinli Yaralıların Türkiye'ye Getirilmesi - Zafer Çukurova - Filistinli Yaralıların Türkiye'ye Getirilmesi - Zafer Çukurova - Bakan Yardımcı Ağah Kafkas, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Zafer Çukurova ve Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Ömer Tontuş da yaralıların yerleştirilmesi ve tedavi sürecini yerinde takip etti
 • 13 Ağustos 2014 23:07 Filistinli yaralıların Türkiye'ye getirilmesi - Zafer Çukurova - Filistinli yaralıların Türkiye'ye getirilmesi - Zafer Çukurova - Bakan Yardımcı Ağah Kafkas, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Zafer Çukurova ve Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Ömer Tontuş da yaralıların yerleştirilmesi ve tedavi sürecini yerinde takip etti
 • 13 Ağustos 2014 22:06 Gazze'deki Yaralılar Türkiye'ye Getiriliyor Gazze'deki Yaralılar Türkiye'ye Getiriliyor Bakan Yardımcı Ağah Kafkas, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Zafer Çukurova ve Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Ömer Tontuş da yaralıların yerleştirilmesi ve tedavi sürecini yerinde takip etti
 • 12 Ağustos 2014 18:40 Filistinli Yaralıların Türkiye'ye Getirilmesi Müezzinoğlu ile birlikte Bakan Yardımcısı Ağah Kafkas da ziyarette yer aldı
 • 11 Ağustos 2014 15:12 İşler: "60-65 yaralının getirilmesi konusunda görüşmeler yapılıyor" - Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, bugün sabah Gazze'den Türkiye'ye getirilen yarılıların bilinçlerinin açık olmasına karşın birinde felç durumunun söz konusu olduğunu ve hepsinin rehabilitasyona alınacaklarını belirterek, "Dört yaralıdan sonra şimdi 60-65 yaralının daha getirilmesi konusunda gerekli görüşmeler yapılıyor.
 • 11 Ağustos 2014 15:12 İşler: İşler: "Bu coğrafyada yaşanan acıların son bulmasını temenni ediyoruz" - Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, bugün sabah Gazze'den Türkiye'ye getirilen yarılıların bilinçlerinin açık olmasına karşın birinde felç durumunun söz konusu olduğunu ve hepsinin rehabilitasyona alınacaklarını belirterek, "Dört yaralıdan sonra şimdi 60-65 yaralının daha getirilmesi konusunda gerekli görüşmeler yapılıyor.
 • 11 Ağustos 2014 15:10 Başbakan Yardımcısı İşler, Gazzeli Yaralıları Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı İşler, Gazzeli Yaralıları Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Türkiye’ye getirilen Gazzeli yaralıları ziyaret etti.
 • 11 Ağustos 2014 14:31 Filistinli Yaralılların Türkiye'ye Getirilmesi Başbakan Yardımcısı İşler: "Hastaların bilinçleri yerinde.
 • 09 Ağustos 2014 19:11 Türkiye'ye getirilen yaralı Azeri askerler - Agah Kafkas - Türkiye'ye getirilen yaralı Azeri askerler - Agah Kafkas - Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında çıkan çatışmalarda yaralanan ve Türkiye'ye getirilen yaralı Azeri askerleri, Sağlık Bakanı Yardımcısı Agah Kafkas tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 09 Ağustos 2014 18:21 Türkiye'ye Getirilen Yaralı Azeri Askerler Türkiye'ye Getirilen Yaralı Azeri Askerler Hastanede tedavi altına alınan yaralıları Sağlık Bakanı Yardımcısı Kafkas ziyaret etti Her iki bacağını da kaybeden 19 yaşındaki asker Serhan Tahirzade, Türkiye'de kendisine çok iyi bakıldığını ve yakından ilgilenildiğini söyledi.
 • 09 Ağustos 2014 17:28 Yaralı Azeri Askerler Türkiye'de Yaralı Azeri Askerler Türkiye'de Ermenistan Azerbaycan cephe hattında son günlerde çıkan çatışmalarda yaralanan Azerbaycan askerlerinden 3'ü tedavi için Türkiye'ye getirildi Sağlık Bakanlığının ambulans uçağıyla getirilen askerleri Başbakan Yardımcısı İşler karşıladı İşler: "Azarbaycan da yaşanan bu çatışmalar bizleri üzmekte.
 • 09 Ağustos 2014 17:13 Sınır Gerginliğinde Yaralanan 3 Azeri Asker Türkiye'ye Getirildi Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, “Önümüzdeki günlerde de gerekirse tabii ki yine hastalar getirilecek Azerbaycan’dan. Bu iki ülke arasındaki dostane ve kardeşçe ilişkinin de doğal bir göstergesidir” dedi.
 • 07 Ağustos 2014 14:37 Halk Sağlığı Hizmet Binası Törenle Açıldı Halk Sağlığı Hizmet Binası Törenle Açıldı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında, oluşturulan Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün İzmir'deki hizmet binası Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın da katıldığı törenle açıldı.
 • 29 Temmuz 2014 13:49 Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas Osmancık'ta Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas Osmancık'ta Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, geçtiğimiz aylarda Osmancık ilçesinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören İlçe Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.
 • 29 Temmuz 2014 13:40 Alaca'da AK Parti Teşkilatında Bayramlaşma Alaca'da AK Parti Teşkilatında Bayramlaşma AK Parti Alaca İlçe teşkilatında bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
 • 29 Temmuz 2014 00:58 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili, "Şimdi ilk defa millet, baskı olmadan, aracı olmadan kendi cumhurbaşkanını seçecek" dedi.
 • 29 Temmuz 2014 00:33 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Açıklaması Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Açıklaması Kafkas: "Şimdi ilk defa millet, baskı olmadan, aracı olmadan kendi cumhurbaşkanını seçecek"
 • 28 Temmuz 2014 18:24 Alaca'da Ramazan Bayramı Alaca'da Ramazan Bayramı AK Parti Alaca İlçe Teşkilatı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.
 • 28 Temmuz 2014 14:32 Çorum'da Protokol Üyeleri ile Vatandaşlar Bayramlaştı Çorum'da protokol üyeleri ile vatandaşlar, kent meydanına kurulan bayramlaşma çadırında bir araya geldi.
 • 27 Temmuz 2014 16:04 Çorum'un En Büyük Sulama Projesinin Temeli Atıldı Çorum'un En Büyük Sulama Projesinin Temeli Atıldı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Çorum’un Alaca ilçesine yaptırılan ilin en büyük sulama projesi olan Koçhisar Barajı sulama projesinin temeli atılırken, Koçhisar 1. kısım içme suyu isale hattının da açılışı yapıldı.
 • 27 Temmuz 2014 15:04 Çorum'da Tüp Bebek Merkezi Açıldı Çorum'da Tüp Bebek Merkezi Açıldı Sağlık Bakanlığı tarafından Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (Tüp Bebek) açıldı.
 • 27 Temmuz 2014 00:26 Çorum'da Temel Atma ve Açılış Töreni Alaca ilçesinde Koçhisar Barajı sulama projesinin temeli atıldı, Koçhisar 1. kısım içme suyu isale hattının da açılışı yapıldı.
 • 26 Temmuz 2014 21:16 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Çorum'da Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, "Gazze'deki akan kanın durması için yüreğiyle canla başla çırpınan başka bir lidere tanıklık edemiyoruz.
 • 26 Temmuz 2014 17:44 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas Açıklaması Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas Açıklaması "Gazze'deki akan kanın durması için yüreğiyle canla başla çırpınan başka bir lidere tanıklık edemiyoruz.
 • 13 Temmuz 2014 16:59 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Kahramanmaraş'ta Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Kahramanmaraş'ta Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, hükumetin, sağlıkta dönüşüm programlarıyla 12 yıldır halka eşit, adil, sürdürülebilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunduğunu söyledi.
 • 13 Temmuz 2014 15:04 Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas, Kahramanmaraş'ta Açıklaması "Hükumetimiz 12 yıldır sağlıkta dönüşüm programlarıyla halkımıza eşit, adil, sürdürülebilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetini başarıyla sunmaktadır"
 • 13 Temmuz 2014 15:03 Bakan Yardımcısı Kafkas: Eşit, Adil Sağlık Hizmeti Sunuluyor Bakan Yardımcısı Kafkas: Eşit, Adil Sağlık Hizmeti Sunuluyor Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri İzleme ve Değerlendirme Çalışması Kahramanmaraş'ta gerçekleştirildi.
 • 13 Temmuz 2014 09:18 Bakan Yardımcısı Agah Kafkas Kahramanmaraş'ta Bakan Yardımcısı Agah Kafkas Kahramanmaraş'ta Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kahramanmaraş’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 • 13 Temmuz 2014 05:14 Bakanlık, Büyükşehir Belediyeleriyle Evde Bakım Protokolü İmzalayacak Bakanlık, Büyükşehir Belediyeleriyle Evde Bakım Protokolü İmzalayacak Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, büyükşehir belediyeleri ile evde bakım hizmeti protokolü imzalayacaklarını belirterek, ihtiyaç hisseden herkesin yarasına merhem olacaklarını söyledi.
 • 13 Temmuz 2014 00:24 Bakanlık, Büyükşehir Belediyeleriyle Evde Bakım Protokolü İmzalayacak Bakanlık, Büyükşehir Belediyeleriyle Evde Bakım Protokolü İmzalayacak Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, büyükşehir belediyeleri ile evde bakım hizmeti protokolü imzalayacaklarını belirterek, ihtiyaç hisseden herkesin yarasına merhem olacaklarını söyledi.
 • 12 Temmuz 2014 23:42 Kahramanmaraş'ta Yetim Çocuklar İçin İftar Sağlık Bakan Yardımcısı Kafkas: "Tarihimizde ilk defa bizim elimize cumhurbaşkanını seçme fırsatı geçecek"
 • 29 Mayıs 2014 16:28 İlaç Şirketinden Çerkezköy'e Yatırım İlaç sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde kuracağı tesisin temeli atıldı.
 • 24 Mayıs 2014 22:30 İçişleri Bakanı Ala Açıklaması İçişleri Bakanı Ala Açıklaması "30 Mart'ta milletimiz, belediye başkanlığı seçimleri dikkate alındığında 81 ilden 37 ilde Cumhuriyet Halk Partisini barajın, yüzde 10'un altında bıraktı" "Türkiye'nin problemlerine ilişkin vizyonu olmayan, Türkiye'nin eskiden Osmanlı'daki kültürel coğrafyasına hemdert olmayan insanların, memleketin.
 • 20 Mayıs 2014 15:16 Sağlık Bakanlığı'ndan "Soma" Açıklaması Sağlık Bakanlığı, Soma maden kazasından sonra sağ kurtulanları, hayatını kaybeden madencilerin ailelerini ve kurtarma ekibi çalışanlarına olaydan hemen sonra 35 psikiyatri uzmanı, 32 psikolog, 14 sosyal hizmet uzmanı ile 316 kişiye psikososyal destek sağlandığını belirtti.
 • 20 Mayıs 2014 14:47 Soma'daki Maden Faciası Sağlık Bakanlığı: "İhtiyaç duyulan hastanelerimizde ayrı bir psikiyatri afet polikliniği kurulacak ve bu polikliniklere başvuracak olan Soma maden kazasından etkilenen vatandaşlarımızın öncelikli olarak tedavi edilmesi sağlanacaktır" "Olayın 8. gününden itibaren ekiplerimiz ev ziyaretlerine.
 • 20 Mayıs 2014 13:46 AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan: (1) "(Soma'daki) Madende hayatını kaybeden işçilermizin yasal olarak şehit sayılması için çalışmaların yapılması talimatı verdim" "Soma'da ailelere manevi desteğin yanında maddi destek de sağlamaya başladık" "2 bin 743 personel, 258 kara aracı ve 9 hava aracı, Soma'da arama kurtarma çalışmalarına, yaralıların tedavisine, defin çalışmalarına, yakınların rehabilitasyonuna, çeşitli ihtiyaçlarının karşılanmasına hizmet verdi" Grup toplantısında, Soma'daki maden faciasında hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
 • 13 Mayıs 2014 22:05 Erdoğan: Kardeşlerimizle İlgili Çalışmalar Devam Ediyor Erdoğan: Kardeşlerimizle İlgili Çalışmalar Devam Ediyor Enerji Bakanı Yıldız'ın yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Halil Etyemez, Sağlık Bakanı Yardımcısı Ağah Kafkas, AFAD Başkanı Oktay, Maden İşleri Genel Müdürü Hamdi Yıldırım, TKİ Genel Müdürü Mustafa Aktaş'ın de arada bulunduğu yetkililerin de Soma'ya gitmek üzere yola çıktığı bilgisi edinildi