SON DAKİKA AHMET EŞREF FAKIBABA HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Eşref Fakıbaba Haberleri

 • 18 Kasım 2017 21:04 Fakıbaba: Fakıbaba: "(Ucuz Et) Et Aynı Et Ama Fiyatı Ucuzlatılmış Bir Ettir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "(Ucuz et) denilince sanki etin kalitesi düşük gibi geliyor, öyle değil. Et aynı et ama fiyatı ucuzlatılmış bir ettir.
 • 18 Kasım 2017 21:01 Bakan Fakıbaba, Bakan Fakıbaba, "Genç Çiftçilerden Proje Parası Alınmayacak" Bakan Fakıbaba, "Genç çiftçilerden proje parası alınmayacak" Düğüne katılan Bakan Fakıbaba, halay çekti Vali Toprak, "Yasaklı yaylalar için çalışma içerisindeyiz"HAKKARİ - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, genç kadın çiftçiler tarafından kurulan "Çiçeklerin Özü...
 • 18 Kasım 2017 20:33 Fakıbaba Türk Bayraklarıyla Karşılandı Fakıbaba Türk Bayraklarıyla Karşılandı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, genç kadın çiftçiler tarafından kurulan “Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifi”ni ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
 • 18 Kasım 2017 19:53 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Dış Ülkelerin Bizi Dizayn Etmesine İzin Vermeyeceğiz" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz 80 milyon kalbi atan, gerekirse 80 milyonun da canını vereceği yiğit bir ülkenin evlatlarıyız. Bunu herkesin çok iyi bilmesi lazım. Biz canımızı veririz, bu ülke bizim ülkemiz." dedi.
 • 18 Kasım 2017 18:39 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "(Ucuz et) denilince sanki etin kalitesi düşük gibi geliyor, öyle değil. Et aynı et ama fiyatı ucuzlatılmış bir ettir.
 • 18 Kasım 2017 17:45 Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar (2) Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar (2) KÖYLERİ GEZİP SORUNLARI DİNLEDİGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Hakkari kent merkezindeki esnaf ziyaretin ardından Biçer Mahallesi'nde bulunan belediyeye ait mezbahanede incelemelerde bulundu.
 • 18 Kasım 2017 17:40 Bakan Fakıbaba'^dan Naim Süleymanoğlu Açıklaması Bakan Fakıbaba'^dan Naim Süleymanoğlu Açıklaması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, resmi twitter adresinden Olimpiyat Şampiyonu Milli Halterci Naim Süleymanoğlu’nun vefatıyla ilgili bir mesaj yayımlayarak, "Ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.
 • 18 Kasım 2017 17:36 Dha Yurt Bülteni-13 "Görüntü Dökümü: ------------------------Bakanlar karşılama-Anı defterini imzalama-Bakan Yılmaz açıklamaHaber-Kamera: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, =================================================Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü düşman gösteriyorlar/EKKÖYLERİ GEZİP SORUN DİNLEDİGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Hakkari kent merkezindeki esnaf ziyaretinin ardından Biçer Mahllesi'nde bulunan belediyeye ait mezbahanede incelemelerde bulundu
 • 18 Kasım 2017 16:55 Hakkari Fakıbaba Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar 1 Hakkari Fakıbaba Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar 1 Fakıbaba Mustafa Kemal Atatürk'ü düşman gösteriyorlarGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, dış mihrakların NATO'da Cumhurbaşkanı'nı hedef gösterdiğini söyledi.
 • 18 Kasım 2017 15:38 Bakan Fakıbaba, Hakkari Esnafını Ziyaret Etti Bakan Fakıbaba, Hakkari Esnafını Ziyaret Etti Ahmet Eşref Fakıbaba, Hakkari'deki esnafı ziyaret ederek et fiyatları hakkında bilgi aldı
 • 18 Kasım 2017 15:22 1-Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, NATO'nun Norveç'teki tatbikatında yaşanan skandala tepki göstererek, "Bakın Sayın Cumhurbaşkanımızı NATO'da hedef gösteriyorlar.
 • 18 Kasım 2017 15:22 2-Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, NATO'nun Norveç'teki tatbikatında yaşanan skandala tepki göstererek, "Bakın Sayın Cumhurbaşkanımızı NATO'da hedef gösteriyorlar.
 • 18 Kasım 2017 15:14 Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar Fakıbaba: Mustafa Kemal Atatürk'ü Düşman Gösteriyorlar GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, NATO'nun Norveç'teki tatbikatında yaşanan skandala tepki göstererek, "Bakın Sayın Cumhurbaşkanımızı NATO'da hedef gösteriyorlar.
 • 18 Kasım 2017 14:56 Bakan Fakıbaba, Hakkari Esnafını Ziyaret Etti Bakan Fakıbaba, Hakkari Esnafını Ziyaret Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Hakkari’deki esnafı ziyaret ederek et fiyatları hakkında bilgi aldı.
 • 18 Kasım 2017 14:02 Dha Yurt Bülteni-7 "Göörüntü Dökümü: -Toplanhtıdan detaylar-Bekir Bozdağ'ın konuşması-Genel ve detay görüntülerHaber-Kamera: Sekvan KÜDEN/ŞIRNAK,-==========================================Fakıbaba : Mustafa Kemal Atatürk'ü düşman gösteriyorlarGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, dış mihrakların NATO'da Cumhurbaşkanı'nı hedef gösterdiğini söyledi
 • 18 Kasım 2017 13:33 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Hakkari'de Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz 80 milyon kalbi atan, gerekirse 80 milyonun da canını vereceği yiğit bir ülkenin evlatlarıyız. Bunu herkesin çok iyi bilmesi lazım. Biz canımızı veririz, bu ülke bizim ülkemiz." dedi.
 • 18 Kasım 2017 13:28 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Dış Ülkelerin Bizi Dizayn Etmesine Allah'ın İzniyle İzin Vermeyeceğiz" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, "Dış ülkelerin bizi dizayn etmesine Allah’ın izniyle izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 18 Kasım 2017 09:34 Ağrı'da Vatandaşlar Ucuz Et Yiyor Ağrı'da Vatandaşlar Ucuz Et Yiyor Ağrı'da vatandaşlar ucuz et yiyor Kasapların Bakan Fakıbaba'ya destekleri devam ediyorAĞRI - Ağrı'da, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın talimatları doğrultusunda 2 markette ucuza satılan etler nedeniyle indirime giden bazı kasaplar etin kilosunu 30 liradan satıyor.
 • 17 Kasım 2017 16:15 Fatih Terim Tepkisi Gösteren Antalyalı Afetzede: Fatih Terim Tepkisi Gösteren Antalyalı Afetzede: "Hesap Yaptım, Senelerdir 40-50 Milyon Avro Para... Fatih Terim tepkisi gösteren Antalyalı afetzede: "Hesap yaptım, senelerdir 40-50 milyon avro para aldı, 10'da biri bize yeter" Çiftçi Ümit Abacı: "Milli takım olarak bir yere de çıkmadık, bir yere de gidemedik" " Kimse bir şey söylemiyordu, ben kendimi attım oraya" "Yardım olursa en son parayı bana versinler"ANTALYA - Antalya'daki felaket alanını kontrole giden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya, "Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da 1'i bizi kurtarır" şeklinde sitem dolu sözler sarf eden afetzedelerden Ümit Abacı konuştu
 • 17 Kasım 2017 15:43 Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi Kurtarır Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi Kurtarır" Diyen Antalyalı Afetzede Konuştu Antalya’da afet bölgesini incelemeye giden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya, "Fatih Terim’in aldığı paranın 10’da 1’i bizi kurtarır" şeklinde sitem dolu sözler sarf eden afetzede Ümit Abacı konuştu.
 • 17 Kasım 2017 11:33 Ağrı'da Vatandaşlar Ucuz Et Yiyor Ağrı'da Vatandaşlar Ucuz Et Yiyor Ağrı’da, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın talimatları doğrultusunda 2 markette ucuza satılan etler nedeniyle indirime giden bazı kasaplar etin kilosunu 30 liradan satıyor.
 • 16 Kasım 2017 21:33 Bakan Fakıbaba, Yapex'i Ziyaret Etti Bakan Fakıbaba, Yapex'i Ziyaret Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'da düzenlenen "Yapex-Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı"ndaki Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin standını ziyaret etti.
 • 16 Kasım 2017 20:42 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Antalya'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'da düzenlenen "Yapex-Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı"ndaki Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin standını ziyaret etti.
 • 16 Kasım 2017 19:11 Otomobil ile Tır Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı - Bakan Fakıbaba Yaralıyla İlgilendi Otomobil ile Tır Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı - Bakan Fakıbaba Yaralıyla İlgilendi Kumluca ilçesindeki temaslarının ardından Finike'ye giden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kazayı fark edince konvoyu durdurdu
 • 16 Kasım 2017 18:03 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Antalya'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'daki şiddetli yağış ve fırtınaya ilişkin, "Bakanlar Kuruluna çok teferruatlı, güzel bir rapor hazırlayacağız. Sizin mağduriyetinizi gidermek için elimizden geleni yapacağız." dedi.
 • 16 Kasım 2017 17:49 Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı (2) Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı (2) BAKAN TALİMAT VERDİGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'nın Kumluca ilçesindeki Domatexpo Fuarı'nın açılışının ardından hortum felaketinin yaşandığı Kumluca, Finike ve Demre'de zarar gören sera alanlarını gezdi.
 • 16 Kasım 2017 17:25 Antalya'da Otomobil ile Tır Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kumluca ilçesindeki temaslarının ardından Finike'ye giden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kazayı fark edince konvoyu durdurdu
 • 16 Kasım 2017 16:59 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "Çiftçiye Önemli Destek Sağlıyoruz" Kumluca'da bu yıl 5'incisi düzenlenen Domates Yetiştiriciliği Teknolojileri Fuarına (Domatexpo) Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Hüseyin Samani, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kumluca Kaymakamı, ilçe başkanları, muhtarlar STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı
 • 16 Kasım 2017 16:29 Bakan Fakıbaba, Konvoyunun Önündeki Kazada Yaralananlarla Yakından İlgilendi Bakan Fakıbaba, Konvoyunun Önündeki Kazada Yaralananlarla Yakından İlgilendi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve aynı zamanda doktor olan Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'da konvoyunun önündeki trafik kazasında yaralananlara yakından ilgilendi.
 • 16 Kasım 2017 16:10 Bakan Konvoyunun Önünde Feci Kaza Antalya'da Kumluca'dan Finike'ye giden bakan Ahmet Eşref Fakıbaba'nın konvoyunun önünde meydana gelen trafik kazasında, aynı zamanda hekim olan Bakan Fakıbaba hemen aracından inerek yaralıların yanına koştu.
 • 16 Kasım 2017 15:57 Dha: Bakan Konvoyunun Önünde Feci Kaza Antalya'da Kumluca'dan Finike'ye giden bakan Ahmet Eşref Fakıbaba'nın konvoyunun önünde meydana gelen trafik kazasında, aynı zamanda hekim olan Bakan Fakıbaba hemen aracından inerek yaralıların yanına koştu.
 • 16 Kasım 2017 15:55 Tarım Bakanı Fakıbaba, Hortumda Zarar Gören Bölgeleri İnceledi Tarım Bakanı Fakıbaba, Hortumda Zarar Gören Bölgeleri İnceledi Tarım Bakanı Fakıbaba, hortumda zarar gören bölgeleri inceledi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "Onların dertleri bizim derdimiz" "Bu yaraları saracağız. Biz büyük devletiz"
 • 16 Kasım 2017 15:49 Hortumzede Üretici, Bakan Fakıbaba'dan Destek İstedi: Hortumzede Üretici, Bakan Fakıbaba'dan Destek İstedi: "Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi... Hortumzede üretici, Bakan Fakıbaba'dan destek istedi: "Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da 1'i bizi kurtarır" "Röveşata atan çocuk bir hafta gündemde kaldı" ANTALYA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'da hortumdan zarar gören Kumluca'da incelemelerde bulunduğu...
 • 16 Kasım 2017 15:24 Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın açılışını yaptığı, Türkiye'nin en büyük örtüaltı domates üretim merkezi Antalya'nın Kumluca İlçesi'ndeki Domatexpo Fuarı'nda, Rus ve Türk kadınlar domates yeme yarışı yaptı.
 • 16 Kasım 2017 15:21 Antalya Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı Antalya Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın açılışını yatığı Türkiye'nin en büyük örtüaltı domates üretim merkezi Antalya'nın Kumluca İlçesi'ndeki Domatexpo Fuarı'nda Rus ve Türk kadınlar domates yeme yarışı düzenledi.
 • 16 Kasım 2017 15:19 Hortumzede Üretici, Bakan Fakıbaba'dan Destek İstedi: "Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi... Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya’da hortumdan zarar gören Kumluca’da incelemelerde bulunduğu sırada destek isteyen bir üretici, "Fatih Terim’in aldığı paranın 10’da 1’i bizi kurtarır" dedi.
 • 16 Kasım 2017 15:12 Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı Domatexpo'da Türkler ve Ruslar Domates Yeme Yarışı Yaptı GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın açılışını yaptığı, Türkiye'nin en büyük örtüaltı domates üretim merkezi Antalya'nın Kumluca İlçesi'ndeki Domatexpo Fuarı'nda, Rus ve Türk kadınlar domates yeme yarışı yaptı.
 • 16 Kasım 2017 15:10 Dha Yurt Bülteni-13 ARŞİÖ GÖRÜNTÜHilmi DUYAR / BALIKESİR, ====================================================4)DOMATEXPO'DA TÜRKLER VE RUSLAR DOMATES YEME YARIŞI YAPTIGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın açılışını yatığı Türkiye'nin en büyük örtüaltı domates üretim merkezi Antalya'nın Kumluca İlçesi'ndeki Domatexpo Fuarı'nda Rus ve Türk kadınlar domates yeme yarışı düzenledi
 • 16 Kasım 2017 14:53 5. Domatexpo Fuarı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen DOMATEXPO'nun açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba da katıldı
 • 16 Kasım 2017 14:45 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba: "Rusya'da Domates Yine Gündemdeydi" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Rusya'daki temaslarda domatesin gündemde olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız ile Sayın Putin bu konuda görüştü.
 • 16 Kasım 2017 14:16 Antalya Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır 2 Antalya Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır 2 Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sorunlarını anlatan ve yıkılan seralarının yeniden ayağa kaldırılması için destek isteyen çiftçi Ümit Abacı, 'Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da...
 • 16 Kasım 2017 13:48 Bakan Fakıbaba'dan Domates Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Rusya'daki temaslarda domatesin gündemde olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımız ile Sayın Putin bu konuda görüştü.
 • 16 Kasım 2017 12:35 Dha Yurt;hortumda Zarar Gören Çiftçiden Bakan Fakıbaba'ya: Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i... GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret etti.
 • 16 Kasım 2017 12:33 Antalya Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır Antalya Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sorunlarını anlatan ve yıkılan seralarının yeniden ayağa kaldırılması için destek isteyen çiftçi Ümit Abacı, 'Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da...
 • 16 Kasım 2017 12:31 Afetzededen Fakıbaba'ya: Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi Kurtarır Afetzededen Fakıbaba'ya: Terim'in Aldığı Paranın 10'da 1'i Bizi Kurtarır GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret etti
 • 16 Kasım 2017 12:21 Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır (2) ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sorunlarını anlatan ve yıkılan seralarının yeniden ayağa kaldırılması için destek isteyen çiftçi Ümit Abacı, Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da biri...
 • 16 Kasım 2017 12:20 Hortumda Zarar Gören Çiftçi Fatih Terim'in Aldığı Paranın 10'da Biri Kurtarır ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sorunlarını anlatan ve yıkılan seralarının yeniden ayağa kaldırılması için destek isteyen çiftçi Ümit Abacı, Fatih Terim'in aldığı paranın 10'da biri...
 • 16 Kasım 2017 12:00 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Antalya'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya'daki şiddetli yağış ve fırtınadan zarar görenlerin yaralarının sarılacağını belirterek, "Moralimizin iyi olması lazım. Arkadaşlarımız şok atlatmışlar, önemli bir şok, basit bir olay değil.
 • 16 Kasım 2017 11:54 Dha Yurt Bülteni-7 1)HORTUMDA ZARAR GÖREN ÇİFTÇİ: FATİH TERİM'İN ALDIĞI PARANIN 10'DA BİRİ KURTARIRANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde hortum felaketinde zarar gören bölgeyi ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya sorunlarını anlatan ve yıkılan seralarının yeniden ayağa kaldırılması...
 • 16 Kasım 2017 11:09 Fakıbaba, Antalya'da Afet Bölgesinde Soruları Cevapladı Fakıbaba, Antalya'da Afet Bölgesinde Soruları Cevapladı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kumluca Mavikent afet bölgesini ziyaret etti.