SON DAKİKA AHMET EŞREF FAKIBABA HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Eşref Fakıbaba Haberleri

 • 02 Aralık 2018 12:14 Bursa'da Sürmeneli İş Adamları ve Bürokratlar Bir Araya Geldi Bursa'da Sürmeneli İş Adamları ve Bürokratlar Bir Araya Geldi Bursa’da yaşayan Sürmeneli iş adamları ve bürokratlar, düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
 • 09 Eylül 2018 22:42 Fakıbaba: Bakan Pakdemirli'yi Eleştirdiğim İddiaları Asılsız Fakıbaba: Bakan Pakdemirli'yi Eleştirdiğim İddiaları Asılsız Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, şarbon hastalığı konusu üzerinden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi eleştirdiğine yönelik iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 09 Eylül 2018 11:31 Eski Bakan Fakıbaba'dan Çağrı: Şarbon Konusunda Toplumu Rahatlatacak Açıklamalar Yapın Eski Bakan Fakıbaba'dan Çağrı: Şarbon Konusunda Toplumu Rahatlatacak Açıklamalar Yapın Son dönemlerde gündemi meşgul eden şarbon konusu hakkında değerlendirmelerde bulunan Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Sayın Bakan, toplumu rahatlatacak açıklamalar yapmalı" dedi.
 • 09 Ağustos 2018 13:04 Mersin'deki Çiftçilere Buzağı Barınağı Desteği Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, dönemin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından 2018 yılının "Hayvan Hastalıklarıyla Mücadele ve Buzağı Kayıplarının Önlenmesi Yılı" ilan edilmesinin ardından, çalışmaya başlayan belediyenin Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, "Buzağıları Hastalıklardan Korumak İçin Yalıtımlı Barınakların Yaygınlaştırılması" projesini geliştirdi
 • 10 Temmuz 2018 20:26 Pakdemirli, Görevi Fakıbaba'dan Devraldı Pakdemirli, Görevi Fakıbaba'dan Devraldı Tarım ve Orman Bakanlığına getirilen Bekir Pakdemirli, görevi eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'dan devraldı.
 • 10 Temmuz 2018 18:41 Tarım ve Orman Bakanlığında Devir Teslim Töreni Tarım ve Orman Bakanlığına getirilen Bekir Pakdemirli, görevi eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'dan devraldı.
 • 10 Temmuz 2018 18:02 Bakan Fakıbaba Görevini Yeni Bakan Pakdemirli'ye Devretti Bakan Fakıbaba Görevini Yeni Bakan Pakdemirli'ye Devretti Bakan Fakıbaba görevini yeni Bakan Pakdemirli'ye devrettiANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlık görevini yeni sistemle adı değişen Tarım ve Orman Bakanlığı yeni Bakanı Bekir Pakdemirli'ye devretti.
 • 10 Temmuz 2018 18:00 Bakan Fakıbaba Görevini Yeni Bakan Pakdemirli'ye Devretti Bakan Fakıbaba Görevini Yeni Bakan Pakdemirli'ye Devretti ANKARA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlık görevini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye devretti.
 • 10 Temmuz 2018 13:27 Fakıbaba, Bakanlık Çalışanlarıyla Vedalaştı Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, son 15 yılda ortaya konan çalışmalar, hayata geçirilen projelerle tarımda önemli bir noktaya gelindiğini belirterek, "Yeni hükümet sistemiyle beraber, süregelen başarı grafiğinin güçlendirilerek sürdürüleceğine inanıyorum.
 • 10 Temmuz 2018 13:09 Fakıbaba, Bakanlık Çalışanlarıyla Vedalaştı Fakıbaba, Bakanlık Çalışanlarıyla Vedalaştı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlığın, beslenme ve gıda güvenilirliği gibi hayati konularda görev yaptığını belirterek "Ülke tarımının önünün açık olduğuna ve önümüzdeki dönemin daha büyük başarılara imza atılacağı bir dönem olacağına inanıyorum.
 • 06 Temmuz 2018 19:59 Şanlıurfa Fakıbaba Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor Şanlıurfa Fakıbaba Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor Fakıbaba: Türkiye'de insan nüfusu artıyor, hayvan sayısında azalma oluyorŞANLIURFA'da düzenlenen 'Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı'na katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz merayı kazanamazsak, terörü yok etmesek, Türkiye'de insan nüfusu...
 • 06 Temmuz 2018 17:10 Fakıbaba: Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor ŞANLIURFA'da düzenlenen 'Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı'na katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz merayı kazanamazsak, terörü yok etmesek, Türkiye'de insan nüfusu her geçen gün artmasına rağmen, hayvan sayısında bir azalma oluyor.
 • 06 Temmuz 2018 16:51 Terörden Dolayı Et Oranı Azaldı Terörden Dolayı Et Oranı Azaldı" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Terörden dolayı hayvancılıkla uğraşan insanların yaylalardan çekilmesiyle azalan kırmızı et ve küçükbaş hayvan oranını proje ile artıracaklarını söyledi.
 • 06 Temmuz 2018 16:46 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Terörden Dolayı Hayvancılıkla Uğraşan İnsanların Yaylalardan Çekilmesiyle Kırmızı... Şanlıurfa’da düzenlenen ‘Üretici Şartlarında Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Projesi’nin toplantısına katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Terörden dolayı hayvancılıkla uğraşan insanların yaylalardan çekilmesiyle azalan kırmızı et ve küçükbaş hayvan oranını proje...
 • 06 Temmuz 2018 15:08 Fakıbaba: Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor Fakıbaba: Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor ŞANLIURFA'da düzenlenen 'Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı'na katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz merayı kazanamazsak, terörü yok etmesek, Türkiye'de insan nüfusu her geçen gün artmasına rağmen, hayvan sayısında bir azalma oluyor.
 • 06 Temmuz 2018 14:23 Bu Projelerle Hayvancılığı Kurtaracağımıza İnanıyorum" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Hayata geçirdiğimiz yeni projelerle hayvancılığı kurtaracağımıza inanıyorum.
 • 06 Temmuz 2018 09:21 Bakan Fakıbaba'dan Tarıma Dayalı Sanayi Açıklaması Bakan Fakıbaba'dan Tarıma Dayalı Sanayi Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgelesi sayısının artırılması ve ülke geneline yaygınlaştırılması amacıyla çalışmaların yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti.
 • 06 Temmuz 2018 09:13 Bakan Fakıbaba'dan Tarıma Dayalı Sanayi Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgelesi (TDİOSB) sayısının artırılması ve ülke geneline yaygınlaştırılması amacıyla çalışmaların yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, “Yeni yatırımcılara da üretim yerleri sağlanmasıyla...
 • 30 Haziran 2018 23:56 Bakan Fakıbaba: Ağalık Yapmayacağız GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'da seçim sonrası tebrikleri kabul ederken, ayakkabılarını çıkarıp çıktığı masanın üzerinde seçmenlere seslenerek, "Göreceksiniz bütün teşkilatımızla beraber hep sizin emrinize olacağız. Hep yanınızda olacağız.
 • 30 Haziran 2018 22:18 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Ne Demişsek Onu Yapacağız" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz halkın hizmetkarlarıyız. Hizmet için de biz ne demişsek onu yapacağız." dedi.
 • 30 Haziran 2018 22:11 Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Ağalık Yapmayacağız Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Ağalık Yapmayacağız Bakan Fakıbaba Ağalık yapmayacağızGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'da seçim sonrası tebrikleri kabul ederken, ayakkabılarını çıkarıp çıktığı masanın üzerinde seçmenlere seslenerek, Göreceksiniz bütün teşkilatımızla beraber hep sizin emrinize olacağız.
 • 30 Haziran 2018 21:29 Bakan Fakıbaba: Ağalık Yapmayacağız Bakan Fakıbaba: Ağalık Yapmayacağız GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'da seçim sonrası tebrikleri kabul ederken, ayakkabılarını çıkarıp çıktığı masanın üzerinde seçmenlere seslenerek, "Göreceksiniz bütün teşkilatımızla beraber hep sizin emrinize olacağız. Hep yanınızda olacağız.
 • 30 Haziran 2018 20:45 Ne Demişsek Onu Yapacağız" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz halkın hizmetkarlarıyız. Hizmet için de biz ne demişsek onu yapacağız." dedi.
 • 30 Haziran 2018 12:47 Bakan Fakıbaba'dan Teşekkür Ziyareti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz Şanlıurfa halkına her zaman müteşekkiriz. Hem partimizi hem Cumhurbaşkanı'mızı, liderimizi yalnız bırakmadılar, ne kadar teşekkür etsek azdır.
 • 28 Haziran 2018 21:36 Bakan Fakıbaba'dan Bakan Fakıbaba'dan "Patates" Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, patates fiyatlarıyla ilgili, "Bu olay aslında bizim patates ihtiyacımızdan kaynaklanan bir olay da değil. Piyasada fazla para kazanmak, haksız para kazanmak isteyen tüccarın işidir" dedi.
 • 28 Haziran 2018 21:33 Bakan Fakıbaba: "Fiyatlar Bu Hafta Düşüşe Geçti, Her Geçen Gün de Düşecek" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, patates fiyatlarıyla ilgili, "Bu olay aslında bizim patates ihtiyacımızdan kaynaklanan bir olay da değil. Piyasada fazla para kazanmak, haksız para kazanmak isteyen tüccarın işidir’’ dedi.
 • 28 Haziran 2018 14:48 Bakan Fakıbaba, Suriye'den Patates İthalatıyla İlgili Konuştu: Zenginleşmelerini İsteriz Bakan Fakıbaba, Suriye'den Patates İthalatıyla İlgili Konuştu: Zenginleşmelerini İsteriz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Ankara Valiliği iş birliğinde Polatlı ilçesinde yapılan Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi'nin açılış törenine katıldı
 • 28 Haziran 2018 14:37 Bakan Fakıbaba'dan Patates Açıklaması Bakan Fakıbaba'dan Patates Açıklaması Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Ne oldu da depolarda bu kadar patates varken, patatesin fiyatı seçim öncesi 50 kuruştan 6 liraya çıktı.
 • 28 Haziran 2018 14:36 Bakan Fakıbaba Soruları Yanıtladı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Seçimden sonra 'patates fiyatları düşecek' dedim, bugün düştü, bir hafta sonra daha fazla düşecek.
 • 28 Haziran 2018 14:12 Bakan Fakıbaba Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Törenine Katıldı Bakan Fakıbaba Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Törenine Katıldı Bakan Fakıbaba Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi açılış törenine katıldıANKARA - Gıda, Tarım ve Havyacılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı'na katıldı.
 • 28 Haziran 2018 14:07 Bakan Fakıbaba, Metip Yerleşkesi Açılış Töreni Öncesi Açıklamalarda Bulundu Bakan Fakıbaba, Metip Yerleşkesi Açılış Töreni Öncesi Açıklamalarda Bulundu Bakan Fakıbaba, METİP Yerleşkesi Açılış töreni öncesi açıklamalarda bulunduANKARA - Gıda, Tarım ve Havyacılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı'na katıldı.
 • 28 Haziran 2018 14:04 Fakıbaba: Fakıbaba: "(Tarım İşçileri) Refah Seviyenizi Yükseltmek Bizim En Önemli Görevlerimizden Birisidir" - Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın konuşması ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı'nda konuştu.
 • 28 Haziran 2018 14:01 Fakıbaba: "Tarım İşçisi Kardeşlerim Bundan Sonra Çok Daha İyi Projelerle Baş Başa Kalacaklar" - Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın konuşması ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı'nda konuştu.
 • 28 Haziran 2018 13:38 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Yeterli Kadar Patatesimiz Var. Bugünden İtibaren Fiyatları Düştü. Düşmeye devam edecek"ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var
 • 28 Haziran 2018 13:38 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Yeterli Kadar Patatesimiz Var. Bugünden İtibaren Fiyatları Düştü. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yeterli kadar patatesimiz var. Bugünden itibaren fiyatları düştü.
 • 28 Haziran 2018 12:53 Fakıbaba: Fakıbaba: "Benim İnsanlarım, Kardeşlerim En Güzel Şeye Layıktır" - Sarıoba Mevsimlik Tarım İşçileri Yerleşkesi Açılış Programı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın açıklaması Fakıbaba'nın bina içine girmesi Fakıbaba'nın açılış yerine gitmesi ANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sarıoba Mevsimlik Tarım...
 • 27 Haziran 2018 09:30 TMO Fiyat Dengelemek İçin Üreticiden Nohut Alacak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, nohut alımlarıyla ilgili olarak, piyasa fiyatlarındaki düşüşün üreticiyi mağdur etmemesi için Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) nohut alımı yapması kararı alındığını duyurdu.
 • 25 Haziran 2018 00:04 Artık 2023 Hedeflerine Odaklanacağız" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi'nin sonuçlarına ilişkin, "Artık 2023 hedeflerine odaklanacağız, ayrım yapmadan insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.
 • 24 Haziran 2018 16:25 Fakıbaba - Suruç'taki Seçimle İlgili İddialar (2) Fakıbaba - Suruç'taki Seçimle İlgili İddialar (2) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'ta yaşanan olaylara ilişkin, "Seçimin başarısının, özellikle AK Parti'nin başarısının gölgelenmeye çalışıldığını düşünüyorum.
 • 24 Haziran 2018 15:36 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Suruç'la İlgili Spekülatif Olaylar Çıkarıyorlar" Bakan Fakıbaba: "Suruç'la ilgili spekülatif olaylar çıkarıyorlar" Bakan Fakıbaba: "Kardeşçe birbirimizi selamlayarak oyumuzu kullanıyoruz" Bakan Fakıbaba oyunu kulandıŞANLIURFA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa'da oy kullanma işleminin ardından Suruç'taki...
 • 24 Haziran 2018 15:33 Fakıbaba - Suruç'ta Seçimle İlgili İddialar Fakıbaba - Suruç'ta Seçimle İlgili İddialar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'ta yaşanan olaylara ilişkin, "Seçimin başarısının, özellikle AK Parti'nin başarısının gölgelenmeye çalışıldığını düşünüyorum.
 • 24 Haziran 2018 15:11 Suruç'la İlgili Spekülatif Olaylar Çıkarıyorlar Suruç'la İlgili Spekülatif Olaylar Çıkarıyorlar" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'taki iddialara ilişkin, "Spekülatif olaylar çıkarıyorlar sanki Şanlıurfa'da bir şeyler varmış, Şanlıurfa'da bir şeyler oluyormuş gibi hava oluşturuyorlar" dedi.
 • 24 Haziran 2018 15:08 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Suruç'la İlgili Spekülatif Olaylar Çıkarıyorlar" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, oyunu Şanlıurfa’da kullandı.
 • 24 Haziran 2018 14:57 Suruç'taki Seçimle İlgili İddialar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'ta yaşanan olaylara ilişkin, "Seçimin başarısının, özellikle AK Parti'nin başarısının gölgelenmeye çalışıldığını düşünüyorum.
 • 24 Haziran 2018 14:40 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "(Suruç'ta Seçimle İlgili İddialar)... Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "(Suruç'ta seçimle ilgili iddialar) Ortalama 15 yıldan bu yana siyasetin içerisindeyim. Birçok seçime girdim, şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim en sakin geçen seçimlenden birisidir.
 • 24 Haziran 2018 14:39 Suruç Olaylarıyla İlgili Hükümetten İlk Yorum: AK Partinin Başarısını Gölgelemeye Çalışıyorlar Suruç Olaylarıyla İlgili Hükümetten İlk Yorum: AK Partinin Başarısını Gölgelemeye Çalışıyorlar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'ta yaşanan olaylara ilişkin, "AK Parti'nin başarısının gölgelenmeye çalışıldığını düşünüyorum" dedi.
 • 24 Haziran 2018 13:46 Bakan Fakıbaba Şanlıurfa'da Oy Kullandı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'taki iddialara ilişkin, "Spekülatif olaylar çıkarıyorlar sanki Şanlıurfa'da bir şeyler varmış, Şanlıurfa'da bir şeyler oluyormuş gibi...
 • 24 Haziran 2018 12:50 Bakan Fakıbaba Şanlıurfa'da Oy Kullandı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Suruç'taki iddialara ilişkin, "Spekülatif olaylar çıkarıyorlar sanki Şanlıurfa'da bir şeyler varmış, Şanlıurfa'da bir şeyler oluyormuş gibi...
 • 24 Haziran 2018 12:36 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "(Suruç'taki İddialar) Spekülatif Olaylar... Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "(Suruç'taki iddialar) Spekülatif olaylar çıkarıyorlar sanki Şanlıurfa'da bir şeyler varmış, Şanlıurfa'da bir şeyler oluyormuş gibi... Değişik düşüncede insanlar var ama kardeşçe hepimiz birbirimizi selamlayıp gidip oylarımızı veriyoruz.
 • 22 Haziran 2018 23:23 Bakan Fakıbaba'dan Patates Çıkışı: 50 Kuruşluk Ürünü 6 TL'ye Yedirenden Hesap Soracağız Bakan Fakıbaba'dan Patates Çıkışı: 50 Kuruşluk Ürünü 6 TL'ye Yedirenden Hesap Soracağız ''PATATESLE İLGİLİ TEDBİRİ ALDIK''Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, patates fiyatlarındaki artışa ilişkin, "Biz evelallah her şeyi hallederiz