SON DAKİKA AHMET EŞREF FAKIBABA HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Eşref Fakıbaba Haberleri

 • 19 Ocak 2018 13:36 Gıda ve Tarım Küresel Forum'u Berlin'de Başladı Gıda ve Tarım Küresel Forum'u Berlin'de Başladı Almanya Federal Gıda ve Tarım Bakanlığı tarafından her yıl Uluslararası Yeşil Hafta Fuarı kapsamında 18-20 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Gıda ve Tarım Küresel Forum paralelinde düzenlenen Tarım Bakanları Konferansına Türkiye'den Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba katıldı
 • 18 Ocak 2018 19:08 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Tarımda Büyük Gelişmeler Var" Bakan Fakıbaba: "Tarımda büyük gelişmeler var" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "Kim ne derse desin tarımda büyük gelişmeler var. Yıllara baktığımız zaman tarımda geldiğimiz çok önemli noktalar var. Yeterli mi? Yeterli değil.
 • 18 Ocak 2018 17:35 Gapfood ve Gaptarım Fuarları Gapfood ve Gaptarım Fuarları Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından Ortadoğu Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın da katılımıyla açılışı yapılan fuarda, SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Hastanesi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nce kurulan stant, katılımcılardan olduğu kadar, ziyaretçilerden de yoğun ilgi görüyor
 • 18 Ocak 2018 16:33 Kızılcahamam'da Buzağı Ölümlerine Son Kızılcahamam'da Buzağı Ölümlerine Son Hayvancılık açısından önemli ekonomik kayıplara yol açan buzağı kayıplarının önlenmesi ve bu konuda yapılacak çalışmalara ışık tutması amacıyla Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın himayelerinde Kızılcahamam İl Müdürlüğü, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği ve Ankara Üniversitesi işbirliğiyle "Buzağı Kayıplarının Önlenmesi Çalıştayı" yapıldı
 • 18 Ocak 2018 15:07 Şahinbey Belediyesi Gaptarım ve Gapfood Fuarında Stant Açtı Şahinbey Belediyesi Gaptarım ve Gapfood Fuarında Stant Açtı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılımlarıyla açılan GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarında üretici ve tüketici bir araya gelirken, Şahinbey Belediyesi de vatandaşlara hizmetlerini anlatan bir stant kurdu
 • 18 Ocak 2018 13:02 Bakan Fakıbaba: "Tarımda Büyük Gelişmeler Var" ANKARA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Kim ne derse desin tarımda büyük gelişmeler var. Yıllara baktığımız zaman tarımda geldiğimiz çok önemli noktalar var. Yeterli mi? Yeterli değil.
 • 17 Ocak 2018 15:29 Şahinbey Belediyesi Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü Şahinbey Belediyesi Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yerel Buluşmalar’ yemeğinde şehit aileleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi.
 • 17 Ocak 2018 13:41 Tarım Raporu Bakan Fakıbaba'ya İletildi Tarım Raporu Bakan Fakıbaba'ya İletildi Samsun Bafra Ziraat Odası tarafından hazırlanan ve çiftçilerin sorunlarını kapsayan 4 maddelik rapor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya iletildi.
 • 17 Ocak 2018 00:15 Fakıbaba: Fakıbaba: "Geleceğiniz Varsa Göreceğiniz de Var. O Bayrağı Alır, Başınıza Çalarız" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Kürt'ü, Türk'ü, Arap'ı, Laz'ı bunlar bizim zenginliğimiz, bunu kıskanıyorlar, bunu çekemiyorlar.
 • 16 Ocak 2018 22:44 Fakıbaba: Fakıbaba: "Biz Birlikte, Allah'ın İzniyle Türkiye'yiz" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "1970'li yıllarda üniversitelerde 'kahrolsun faşizm' denilirdi, Amerikan bayrakları yırtılırdı.
 • 16 Ocak 2018 21:47 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Kürt'ü, Türk'ü, Arap'ı, Laz'ı bunlar bizim zenginliğimiz, bunu kıskanıyorlar, bunu çekemiyorlar.
 • 16 Ocak 2018 21:44 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "1970'li yıllarda üniversitelerde 'kahrolsun faşizm' denilirdi, Amerikan bayrakları yırtılırdı.
 • 16 Ocak 2018 18:21 Gaptarım ve Gapfood Fuarları Açıldı Gaptarım ve Gapfood Fuarları Açıldı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “9. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’14. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımıyla Ortadoğu Fuar Merkezi’nde törenle açıldı.
 • 16 Ocak 2018 17:57 Dha Yurt Bülteni-14  Haber: Fatih TURAN-Osman ŞİŞKO/TRABZON, ============================================Bakan Fakıbaba: Tarımsal kuraklık endişesi yok (4)'MAZOT DESTEĞİNİ ŞUBAT SONUNA KADAR ÖDEMİŞ OLACAĞIZ'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te, 9'uncu GAP Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ile 14'üncü GAP Food Gıda fuarlarının açılışına katıldı
 • 16 Ocak 2018 17:57 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "Et İthal Etmek Bizi Gerçekten Yaralıyor" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "Et ithal etmek bizi gerçekten yaralıyor" "Bu ithalatı kaldıracak olan bakanlık değil, siz üreticilersiniz" "Dünyada ülkeler arasında çok ciddi mücadeleler var" "En önemli mücadele konularında tarım, gıda, su ve enerji var"GAZİANTEP...
 • 16 Ocak 2018 17:50 Gaziantep Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Gaziantep Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Bakan Fakıbaba: Tarımsal kuraklık endişesi yok (4)'MAZOT DESTEĞİNİ ŞUBAT SONUNA KADAR ÖDEMİŞ OLACAĞIZ''Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te, 9'uncu GAP Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ile 14'üncü GAP Food Gıda fuarlarının açılışına katıldı.
 • 16 Ocak 2018 17:48 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (4) 'MAZOT DESTEĞİNİ ŞUBAT SONUNA KADAR ÖDEMİŞ OLACAĞIZ'?Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te, 9'uncu GAP Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ile 14'üncü GAP Food Gıda fuarlarının açılışına katıldı.
 • 16 Ocak 2018 17:40 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (4) 'MAZOT DESTEĞİNİ ŞUBAT SONUNA KADAR ÖDEMİŞ OLACAĞIZ'?Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te, 9'uncu GAP Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ile 14'üncü GAP Food Gıda fuarlarının açılışına katıldı.
 • 16 Ocak 2018 17:21 Bakan Fakıbaba'ya, Gaziantep'in Tescilli Ürünleri Tanıtıldı Bakan Fakıbaba'ya, Gaziantep'in Tescilli Ürünleri Tanıtıldı GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarlarının açılışına katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) standını ziyaret etti.
 • 16 Ocak 2018 17:19 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Et İthal Etmek Bizi Gerçekten Yaralıyor" Gaziantep’te 9. Tarım ve Tarım Teknolojileri Hayvancılık Fuarı’nın açılışında konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Et ithal etmek bizi gerçekten yaralıyor" dedi.
 • 16 Ocak 2018 17:14 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (3) 'O BAYRAKLARI SİZİN BAŞINIZA GEÇİRECEĞİZ'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi tarafından hayvan yetiştirenlere 3 bin 500 ton yem dağıtım törenine katıldı.
 • 16 Ocak 2018 16:51 Gaziantep-Bakan Fakıbaba Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Gaziantep-Bakan Fakıbaba Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Bakan Fakıbaba Tarımsal kuraklık endişesi yok (3)'O BAYRAKLARI SİZİN BAŞINIZA GEÇİRECEĞİZ'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi tarafından hayvan yetiştirenlere 3 bin 500 ton yem dağıtım törenine katıldı.
 • 16 Ocak 2018 16:50 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (2) 'O BAYRAKLARI SİZİN BAŞINIZA GEÇİRECEĞİZ'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi tarafından hayvan yetiştirenlere 3 bin 500 ton yem dağıtım törenine katıldı.
 • 16 Ocak 2018 15:53 Bakan Fakıbaba'dan Afrin Değerlendirmesi Bakan Fakıbaba'dan Afrin Değerlendirmesi - Bakan Fakıbaba'dan Afrin değerlendirmesi Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba" "Bize göz dikenler belli. Bakın orada bayraklar sallanıyor.
 • 16 Ocak 2018 15:47 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (3) 'O BAYRAKLARI SİZİN BAŞINIZA GEÇİRECEĞİZ'Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi tarafından hayvan yetiştirenlere 3 bin 500 ton yem dağıtım törenine katıldı.
 • 16 Ocak 2018 15:06 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok (2) SÜT YEMİ DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI, ABA GİYDİGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'in Yavuzeli İlçesi'nde, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen küçükbaş hayvan süt yemi dağıtım törenine katıldı.
 • 16 Ocak 2018 14:54 Bakan Fakıbaba'dan Afrin Değerlendirmesi Bakan Fakıbaba'dan Afrin Değerlendirmesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Afrin operasyonuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "O bayrakları başınıza geçireceğiz, başınıza dar edeceğiz o bayrakları" dedi.
 • 16 Ocak 2018 14:51 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ABD'nin PYD/PKK'yı ordulaştırma çabasına ilişkin, "Bize göz dikenler şimdi belli. Bakın orada bayraklar sallanıyor.
 • 16 Ocak 2018 14:45 Bakan Fakıbaba, Çoban Abası Giydi, Kuzuları Besledi Bakan Fakıbaba, Çoban Abası Giydi, Kuzuları Besledi - Bakan Fakıbaba, çoban abası giydi, kuzuları beslediGAZİANTEP - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te 400 çiftçiye 200 ton koyun sütü yemi dağıtım töreninde çoban abası giyerek, kuzuları besledi.
 • 16 Ocak 2018 14:11 Fakıbaba Çoban Abası Giydi, Kuzuları Besledi Fakıbaba Çoban Abası Giydi, Kuzuları Besledi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'te 400 çiftçiye 200 ton koyun sütü yemi dağıtım töreninde çoban abası giyerek, kuzuları besledi.
 • 16 Ocak 2018 13:54 Bakan Fakıbaba Besi Çiftliğini Gezdi Bakan Fakıbaba Besi Çiftliğini Gezdi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Altunkaya Şirketler Grubu’na ait hayvancılık tesislerinde incelemeler yaptı.
 • 16 Ocak 2018 13:51 Bakan Fakıbaba Çoban Abası Giydi, Kuzuları Besledi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep’te 400 çiftçiye 200 ton koyun sütü yemi dağıtım töreninde çoban abası giyerek, kuzuları besledi.
 • 16 Ocak 2018 13:40 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Yediğimiz her lokmada çiftçilerimizin nasırlı ellerinin desteği var, sizlere çok büyük minnettarlık duyuyoruz.
 • 16 Ocak 2018 13:37 Endişeye Gerek Yok, Tarımsal Kuraklık Şu Anda Yok Endişeye Gerek Yok, Tarımsal Kuraklık Şu Anda Yok" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Altunkaya Çiftliği'ni ziyareti sırasında gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 16 Ocak 2018 13:12 Gaziantep Bakan Fakıbaba Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Gaziantep Bakan Fakıbaba Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal kuraklık endişesi olmadığını belirterek, Tarımsal kuraklık endişesi yok. Olması durumunda bakanlığımızın sigortaları var, devlet desteği olacak.
 • 16 Ocak 2018 13:09 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal kuraklık endişesi olmadığını belirterek, "Tarımsal kuraklık endişesi yok. Olması durumunda bakanlığımızın sigortaları var, devlet desteği olacak.
 • 16 Ocak 2018 12:32 Dha Yurt Bülteni-7 1)BAKAN FAKIBABA: TARIMSAL KURAKLIK ENDİŞESİ YOKGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal kuraklık endişesi olmadığını belirterek, "Tarımsal kuraklık endişesi yok. Olması durumunda bakanlığımızın sigortaları var, devlet desteği olacak.
 • 16 Ocak 2018 12:31 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Kuraklık Endişesi Yok GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal kuraklık endişesi olmadığını belirterek, "Tarımsal kuraklık endişesi yok. Olması durumunda bakanlığımızın sigortaları var, devlet desteği olacak.
 • 16 Ocak 2018 11:48 Fakıbaba: "Endişeye Gerek Yok, Tarımsal Kuraklık Şu Anda Yok" - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın gelişi Fakıbaba'nın açıklaması Altunkaya Çiftliği'ninden görüntüler GAZİANTEP - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Altunkaya Çiftliği'ni ziyareti sırasında gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 • 16 Ocak 2018 11:15 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Gaziantep'te Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Tarımsal kuraklık endişesi yok. Olması durumunda Tarım Bakanlığımızın sigortaları var, devlet desteği olacak.
 • 16 Ocak 2018 11:13 Fakıbaba: "Örnek Köy Projesi ile Amacımız Tarımı ve Hayvancılığı Kalkındırmak" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hayata geçirecekleri Örnek Köy Projesi ile tarım ve hayvancılığı kalkındırmayı amaçladıklarını belirterek, "250 köyü kendimiz yapacağız. Proje kapsamında her ilde 3 köy olacak.
 • 16 Ocak 2018 11:05 250 Örnek Köy 2019'da Bitecek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hayata geçirecekleri Örnek Köy Projesi ile tarım ve hayvancılığı kalkındırmayı amaçladıklarını belirterek, "250 köyü kendimiz yapacağız. Proje kapsamında her ilde 3 köy olacak.
 • 15 Ocak 2018 14:26 Bakan Fakıbaba: Tarımsal Desteklere Yönelik Sıkı Kontroller Olacak Bakan Fakıbaba: Tarımsal Desteklere Yönelik Sıkı Kontroller Olacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal desteklere ilişkin kontrollerin artırılacağını belirterek, "Eğer verdiğimiz destekler yanlış yerlere gittiyse onun parasını il müdüründen alırım
 • 15 Ocak 2018 12:44 Fakıbaba: Fakıbaba: "Eğer Destekler Yanlış Yere Gitmişse Ben Onun Parasını O İl Müdüründen Alırım" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal desteklere ilişkin kontrollerin artırılacağını belirterek, "Eğer verdiğimiz destekler yanlış yerlere gittiyse onun parasını il müdüründen alırım." dedi.
 • 14 Ocak 2018 14:06 Gaptarım ve Gapfood, 16 Ocak'ta Açılacak Gaziantep Sanayi Odasından (GSO) yapılan açıklamaya göre, 16-20 Ocak tarihlerinde Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenlenecek GAPTARIM ve GAPFOOD'un açılışı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılımıyla yapılacak
 • 14 Ocak 2018 13:36 Gaptarım ve Gapfood Fuarları 16 Ocak'ta Açılacak Gaptarım ve Gapfood Fuarları 16 Ocak'ta Açılacak Konukoğlu, 16-20 Ocak tarihlerinde düzenlenecek ve açılış törenine, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılacağı, GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile GAPFOOD Gıda Fuarı'na ilişkin yaptığı değerlendirmede, fuarın bölgede gıda ve tarım sektörlerine yön verecek önemde olduğunu söyledi
 • 13 Ocak 2018 13:32 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba: "Hedefimiz Gap'ı Bitirmek" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (GAP) ne olursa olsun artık bitirilmesi gerektiğini belirterek, "GAP'ı çok iyi değerlendirmemiz, bundan sonra Doğu Anadolu Projesi'ne (DAP), Doğu Karadeniz Projesi'ne (DOKAP), Konya Ovası Projesi'ne (KOP)...
 • 13 Ocak 2018 13:24 Fakıbaba: Fakıbaba: "Köysel Dönüşüm" Başlayacak" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (GAP) ne olursa olsun artık bitirilmesi gerektiğini belirterek, "GAP'ı çok iyi değerlendirmemiz, bundan sonra Doğu Anadolu Projesi'ne (DAP), Doğu Karadeniz Projesi'ne (DOKAP), Konya Ovası Projesi'ne (KOP)...
 • 13 Ocak 2018 11:58 Et Fiyatlarının Düşmesi Lokantacıları Memnun Etti Et Fiyatlarının Düşmesi Lokantacıları Memnun Etti Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, et fiyatlarının düşürülmesi için çalışmalar yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı desteklediklerini belirterek, "Sayın Bakanımızın kendisine has ilkeli duruşunun sonuna kadar arkasındayız.
 • 13 Ocak 2018 11:36 Et Fiyatlarının Düşmesi Lokantacıları Memnun Etti Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkanı Aykut Yenice, et fiyatlarının düşürülmesi için çalışmalar yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı desteklediklerini belirterek, "Sayın Bakanımızın kendisine has ilkeli duruşunun sonuna kadar arkasındayız.