SON DAKİKA AHMET EŞREF FAKIBABA HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Eşref Fakıbaba Haberleri

 • 23 Nisan 2018 13:40 Bakan Fakıbaba Çocukları Kabul Etti Bakan Fakıbaba Çocukları Kabul Etti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Sizlerin gülen yüzünüz, gözlerinizdeki ışık, umutlarınız ve hayalleriniz inanın bize güç veriyor.
 • 23 Nisan 2018 12:28 Fakıbaba: Fakıbaba: "Halkımız Bir An Önce Sayın Cumhurbaşkanımızı Yeni Sistemin Başında Görmek İstiyor" -... Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere ilişkin, "Halkımız bir an önce sayın Cumhurbaşkanımızı yeni sistemin başında görmek istiyor.
 • 23 Nisan 2018 11:49 Halkımız Cumhurbaşkanımızı Yeni Sistemin Başında Görmek İstiyor" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere ilişkin, "Halkımız bir an önce sayın Cumhurbaşkanımızı yeni sistemin başında görmek istiyor.
 • 23 Nisan 2018 00:16 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Birecik'te Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Birecik'te Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve Birecik Sanayi Odası (BSO) Başkanı Saadettin Bilgin ile görüştü.
 • 22 Nisan 2018 22:34 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Şanlıurfa'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve Birecik Sanayi Odası (BSO) Başkanı Saadettin Bilgin ile görüştü.
 • 22 Nisan 2018 19:35 Bakan Fakıbaba Maç İzledi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor ile Gümüşhanespor arasındaki maçı stadyumda izledi.
 • 22 Nisan 2018 18:18 Bakan Fakıbaba: Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır (Ek) GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, erken seçim kararını 'baskın seçim' olarak yorumlayanlara "Siyasetçi her zaman çalışır, uyanıktır, hizmet üretir ve her zaman her zaman her şeye hazırdır" sözleriyle karşılık verdi.
 • 22 Nisan 2018 18:16 Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP'li 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 22 Nisan 2018 17:59 Tff 2. Lig: Şanlıurfaspor: 1 - Gümüşhanespor: 1 Tff 2. Lig: Şanlıurfaspor: 1 - Gümüşhanespor: 1 Seyircisiz oynanan karşılaşmayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba da tribünden izledi
 • 22 Nisan 2018 17:53 Dha Yurt Bülteni-15 BAKAN FAKIBABA: SİYASETÇİ HER ZAMAN, HER ŞEYE HAZIRDIR (EK)1)'CHP VE İYİ PARTİ ARASINDA DOKU UYUŞMAZLIĞI VAR'Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP'li 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 22 Nisan 2018 17:44 Bakan Fakıbaba: Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır (2) 'CHP VE İYİ PARTİ ARASINDA DOKU UYUŞMAZLIĞI VAR'Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP'li 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 22 Nisan 2018 17:15 Bakan Fakıbaba'dan Bakan Fakıbaba'dan "Chp-İyi Parti İttifakı" Yorumu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP'li 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasına ilişkin, "Bence bu ittifak sadece CHP ve İYİ Parti arasında olmayacak, yarın başka şeylerin çıktığını da göreceğiz.
 • 22 Nisan 2018 16:12 Bakan Fakıbaba'dan "Chp-İyi Parti İttifakı" Yorumu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, CHP'li 15 milletvekilinin İYİ Parti'ye katılmasına ilişkin, "Bence bu ittifak sadece CHP ve İYİ Parti arasında olmayacak, yarın başka şeylerin çıktığını da göreceğiz.
 • 22 Nisan 2018 16:02 Bakan Fakıbaba: Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, erken seçim kararını 'baskın seçim' olarak yorumlayanlara "Siyasetçi her zaman çalışır, uyanıktır, hizmet üretir ve her zaman her zaman her şeye hazırdır" sözleriyle karşılık verdi.
 • 22 Nisan 2018 15:30 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Ramazan ve Kurban Bayramı Hazırlıkları Yapıldı" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, et fiyatları konusunda Ramazan ve Kurban Bayramı’na hazır olduklarını belirterek, “Ben hiçbir zaman bakan oldum 24 Haziran’da ayrılacağım demem, onun da hazırlığını yaptım.
 • 22 Nisan 2018 15:22 Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır Şanlıurfa Bakan Fakıbaba Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır Bakan Fakıbaba Siyasetçi her zaman, her şeye hazırdırGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, erken seçim kararını 'baskın seçim' olarak yorumlayanlara Siyasetçi her zaman çalışır, uyanıktır, hizmet üretir ve her zaman her zaman her şeye hazırdır sözleriyle karşılık verdi.
 • 22 Nisan 2018 14:54 Bakan Fakıbaba Şanlıurfa'da Bakan Fakıbaba Şanlıurfa'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 24 Haziran’da yapılacak seçimin sadece Türkiye için değil, mazlum ülkeler için de bir umut olacağını söyledi.
 • 22 Nisan 2018 14:47 Dha Yurt Bülteni - 9 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------Yaralanan askerlerin olay yerinde görüntüsü-Yaralanan askerlere olay yerinde müdahale edilmesi-Kaza yapan TIRve midibüsün görüntüsü-Yaralıların ambulanslarla götürülmesi-Genel ve detay görüntülerHaber-Kamera: Erdinç ALKAN / KIRKAĞAÇ (Manisa), ===========================================Bakan Fakıbaba: Siyasetçi her zaman, her şeye hazırdırGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, erken seçim kararını 'baskın seçim' olarak yorumlayanlara "Siyasetçi her zaman çalışır, uyanıktır, hizmet üretir ve her zaman her zaman her şeye hazırdır" sözleriyle karşılık verdi
 • 22 Nisan 2018 14:34 Bakan Fakıbaba: Siyasetçi Her Zaman, Her Şeye Hazırdır GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, erken seçim kararını 'baskın seçim' olarak yorumlayanlara "Siyasetçi her zaman çalışır, uyanıktır, hizmet üretir ve her zaman her zaman her şeye hazırdır" sözleriyle karşılık verdi.
 • 22 Nisan 2018 13:34 Ramazana ve Kurban Bayramına Et Konusunda Hazırız" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Biz Ramazana da Kurban Bayramına da et konusunda hazırız. 'Ben bakan oldum 24'ünde ayrılacağım, Kurban Bayramı bana ait değildir' demem. Onun da hazırlıklarını yaptık." dedi.
 • 18 Nisan 2018 22:10 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Tzob Arasında İş Birliği Protokolü TZOB Genel Merkezi'ndeki imza törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Hakan Kalender ve Bakanlık yetkilileri katıldı
 • 18 Nisan 2018 20:15 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Tzob Arasında İş Birliği Protokolü TZOB Genel Merkezi'ndeki imza törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Hakan Kalender ve Bakanlık yetkilileri katıldı
 • 18 Nisan 2018 19:04 Bakan Fakıbaba'dan Erken Seçim Değerlendirmesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu kararın devletimize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.
 • 18 Nisan 2018 11:13 Karapınar'da "Okuma" Konulu Panel Düzenlendi Karapınar ilçesinde "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları" paneli gerçekleştirildi.
 • 17 Nisan 2018 10:52 Bakan Fakıbaba: Bakan Fakıbaba: "Türkiye Et İthal Etmeyecek ve Kendine Yetecek" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yakın zamanda Türkiye’nin et ithal etmeyeceğini, kendisine yeteceğini söyledi.
 • 16 Nisan 2018 18:04 Tahtalı Hamam Müzesi'ne Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımıyla açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:31 Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımı ile açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:21 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü Fuar iki Bakan ağırladıFuar kapsamında düzenlenen kırkım şenliğine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da katıldı
 • 16 Nisan 2018 16:01 Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba ile görüşerek, Bakanlık bürokrasisini seferber etti
 • 16 Nisan 2018 14:45 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu Açılışını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın yaptığı 4.Yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
 • 16 Nisan 2018 12:28 Şanlıurfa 3 Yeni Fuarla Daha Gündeme Geliyor Şanlıurfa 3 Yeni Fuarla Daha Gündeme Geliyor Çifti'nin ev sahipliğinde Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın da katılımı ile açılışı gerçekleştirilen Şanlıurfa Fuar Merkezi, ziyaretçilerine kapılarını yapı ve dekorasyon fuarı ile açtı
 • 16 Nisan 2018 11:09 Veterinerler Buzağılar İçin Seferber Oldu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın 2018 yılının "Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Buzağı Kayıplarının Önlenmesi Yılı" ilan edildiğini açıklamasının ardından Ordu Veteriner Hekimleri Odası harekete geçti
 • 16 Nisan 2018 10:01 4. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı 26 Nisan'da Başlıyor 4. Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı 26 Nisan'da Başlıyor Burdur Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kamil Özcan, Damızlık İnek Yarışması finaline Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı da davet ettiklerini ifade ederek, ayrıca Burdur'un tarım ile ilgili sorunlarını anlatacakları bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi
 • 15 Nisan 2018 10:14 Bakan Fakıbaba: Şanlıurfa, Kaba Yemin Yüzde 40'ını Karşılayacak GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Ülkemizin bazı bölgelerinde 5 ay topraklar boş kalıyordu.
 • 15 Nisan 2018 09:57 Antalya Bakan Fakıbaba Sadece Urfa Kaba Yemin Yüzde 40'ını Karşılayacak Antalya Bakan Fakıbaba Sadece Urfa Kaba Yemin Yüzde 40'ını Karşılayacak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 'Ülkemizin bazı bölgelerinde 5 ay topraklar boş kalıyordu.
 • 15 Nisan 2018 09:45 Dha Yurt Bülteni-2 1)BAKAN FAKIBABA: SADECE URFA KABA YEMİN YÜZDE 40'INI KARŞILAYACAKGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Ülkemizin bazı bölgelerinde 5 ay topraklar boş kalıyordu.
 • 15 Nisan 2018 09:23 Bakan Fakıbaba: Şanlıurfa, Kaba Yemin Yüzde 40'ını Karşılayacak GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Ülkemizin bazı bölgelerinde 5 ay topraklar boş kalıyordu.
 • 15 Nisan 2018 08:47 Fakıbaba: Kırmızı Ette Gerekli Önlemleri Alacağız Fakıbaba: Kırmızı Ette Gerekli Önlemleri Alacağız Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, kırmızı etteki fiyat artışlarının spekülatif olduğunu söyleyerek, "Bu konuda gerekli önlemleri alacağımızdan emin olabilirsiniz" dedi.
 • 15 Nisan 2018 03:11 Bakan Fakıbaba: Et Fiyatlarında Gerekli Önlemler Alınacak Bakan Fakıbaba: Et Fiyatlarında Gerekli Önlemler Alınacak Antalya'nın Alanya ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın katılımıyla Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Yıllık İstişare toplantısı yapıldı
 • 15 Nisan 2018 01:13 Fakıbaba: Fakıbaba: "250 Bin Düve Projesi Kapsamında 3 Yılda Toplam 250 Bin Baş Düve Verilecek" - Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kırmızı ette sürekli spekülatif fiyat artışlarının olabildiğini belirterek, "Bu konuda gerekli önlemleri alacağımızdan emin olabilirsiniz" dedi.
 • 15 Nisan 2018 00:04 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kırmızı ette sürekli spekülatif fiyat artışlarının olabildiğini belirterek, "Bu konuda gerekli önlemleri alacağımızdan emin olabilirsiniz" dedi.
 • 14 Nisan 2018 21:28 Fakıbaba: "Suriye'de Birlik ve Beraberlik Sağlanacak" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Suriye halkı, inşallah sonunda kendi kaderini kendisi çizecek.
 • 14 Nisan 2018 20:33 Bakanlar Fakıbaba ve Tüfenkci'den AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret Bakanlar Fakıbaba ve Tüfenkci'den AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 14 Nisan 2018 19:39 Suriye'de Birlik ve Beraberlik Sağlanacak" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Suriye halkı, inşallah sonunda kendi kaderini kendisi çizecek.
 • 14 Nisan 2018 17:19 Tahtalı Hamam Müzesi Bakanların Katılımıyla Açıldı Tahtalı Hamam Müzesi Bakanların Katılımıyla Açıldı Malatya Battalgazi Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan tarihi Tahtalı Hamam Müzesi, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla vatandaşların hizmetine açıldı.
 • 14 Nisan 2018 16:58 Bakan Fakıbaba'dan Et Fiyatındaki Artış ile İlgili Açıklama Bakan Fakıbaba'dan Et Fiyatındaki Artış ile İlgili Açıklama Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde kesime gönderilmesi gereken hayvanların bekletildiğini ifade ederek, "Diyorlar ki nasılsa yarın Ramazan ayı gelecek, fiyatlar artacak.
 • 14 Nisan 2018 16:38 Bakan Fakıbaba: Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz GIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kırsalda kalkınma olmadan ülkenin kalkınamayacağını belirterek, "İnşallah kırsaldaki kalkınmayı gerçekleştireceğiz" dedi.
 • 14 Nisan 2018 16:27 Amacımız Hayvan Sayısını Artırmak Amacımız Hayvan Sayısını Artırmak" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Bizim anamız olmadan danamız olmaz. Geldiğimiz günden beri anaya çok önem veriyorum.
 • 14 Nisan 2018 16:25 Fakıbaba: Fakıbaba: "Hibelerle Kırsalda Bir Çok Kişinin Hayatı Değişti" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Kırsalda kalkınma olmadan ülke kalkınamaz. İnşallah kırsaldaki kalkınmayı gerçekleştireceğiz.
 • 14 Nisan 2018 15:12 Malatya-Bakan Fakıbaba Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Malatya-Bakan Fakıbaba Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Bakan Fakıbaba Kırsaldaki kalkınmayı gerçekleştireceğizGIDA, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kırsalda kalkınma olmadan ülkenin kalkınamayacağını belirterek, İnşallah kırsaldaki kalkınmayı gerçekleştireceğiz dedi.