SON DAKİKA BÜLENT TÜFENKCİ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tüfenkci Haberleri

 • 29 Mayıs 2017 09:21 Doğu Anadolu'yu Akdeniz'e Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Doğu Anadolu'yu Akdeniz'e Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı 1816 metre uzunluğundaki Doğu Anadolu'yu Akdeniz'e bağlayan Erkenek Tüneli dün açıldı.
 • 29 Mayıs 2017 08:20 Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı 2 Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı 2 Malatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 29 Mayıs 2017 00:31 Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Malatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 29 Mayıs 2017 00:25 Bakan Arslan ve Tüfenkci Malatya'da İftara Katıldı Bakan Arslan ve Tüfenkci Malatya'da İftara Katıldı AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de katıldı.
 • 28 Mayıs 2017 23:30 Bakanlar Arslan ve Tüfenkci, Iftar Programında Konuştu Bakanlar Arslan ve Tüfenkci, Iftar Programında Konuştu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Ticaret pastasını kendi aralarında paylaşmaya alışmış dış güçler, Türkiye'ye çelme takmaya çalışıyor.
 • 28 Mayıs 2017 23:02 Malatya Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Malatya Doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Malatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 28 Mayıs 2017 21:38 Malatya'da Kuzey Çevreyolunun Temeli Atıldı Malatya'da Kuzey Çevreyolunun Temeli Atıldı Malatya’da 53,6 kilometrelik Kuzey Çevreyolunun temeli Bakanlar Ahmet Arslan ve Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla atıldı.
 • 28 Mayıs 2017 21:27 Bakanlar Arslan ve Tüfenkci, Malatya'da Bakanlar Arslan ve Tüfenkci, Malatya'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Ticaret pastasını kendi aralarında paylaşmaya alışmış dış güçler, Türkiye'ye çelme takmaya çalışıyor.
 • 28 Mayıs 2017 21:26 Malatya'da Kuzey Çevreyolunun Temeli Atıldı Malatya'da Kuzey Çevreyolunun Temeli Atıldı Malatya'da Kuzey Çevreyolunun temeli atıldıMALATYA - Malatya'da 53,6 kilometrelik Kuzey Çevreyolunun temeli Bakanlar Ahmet Arslan ve Bülent Tüfenkci'nin katılımı ile atıldı.
 • 28 Mayıs 2017 20:35 Erkenek Tüneli Hizmete Girdi Erkenek Tüneli Hizmete Girdi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan, "İnsanlarımızın erişimini, ulaşımını kolaylaştırmak adına yolları bu kadar konforlu yaparken vatandaşımız hayatını kaybetsin istemiyoruz.
 • 28 Mayıs 2017 20:21 Malatya Kuzey Çevre Yolu'nun Temeli Atıldı Malatya Kuzey Çevre Yolu'nun Temeli Atıldı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Teşekkürün büyüğü büyük Türk milletine, 80 milyona. Türkiye'nin her yerindeki insanımız ülkemiz büyüsün, güçlensin, kendine hizmet edenlerin eli güçlü olsun diye 14 yıldır kesintisiz destek veriyor.
 • 28 Mayıs 2017 18:46 Erkenek Tüneli Açılış Töreni Erkenek Tüneli Açılış Töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye 2017'ye güçlü bir şekilde girdi, bundan sonra da yatırımlara hız vererek devam edeceğiz.
 • 28 Mayıs 2017 18:45 Doğu Anadolu'yu Akdeniz'e Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Doğu Anadolu'yu Akdeniz'e Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı MALATYA'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin de katıldığı törenle açıldı.
 • 28 Mayıs 2017 18:12 Dha Yurt Bülteni-10 Dha Yurt Bülteni-10 1)DOĞU ANADOLU'YU AKDENİZ BÖLGESİ'NE BAĞLAYAN ERKENEK TÜNELİ AÇILDIMalatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 28 Mayıs 2017 17:55 Erkenek Tüneli Hizmete Girdi Erkenek Tüneli Hizmete Girdi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Aslan, "İnsanlarımızın erişimini, ulaşımını kolaylaştırmak adına yolları bu kadar konforlu yaparken vatandaşımız hayatını kaybetsin istemiyoruz.
 • 28 Mayıs 2017 17:54 Dha Yurt;doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Dha Yurt;doğu Anadolu'yu Akdeniz Bölgesi'ne Bağlayan Erkenek Tüneli Açıldı Malatya'yı, Güneydoğu ve Akdeniz illerine bağlayan yol güzergahında yapılan Erkenek Tüneli'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 28 Mayıs 2017 17:54 Erkenek Tüneli'nden İlk Bakan Ahmet Arslan ve Bakan Bülent Tüfenkci Geçti Erkenek Tüneli'nden İlk Bakan Ahmet Arslan ve Bakan Bülent Tüfenkci Geçti Erkenek Tüneli'nin açılışını gerçekleştiren Bakan Ahmet Arslan ve Bakan Bülent Tüfenkci, tünelden ilk geçenler de oldu. Tüfenkci yolculuktan kareleri Twitter'dan paylaştı.
 • 28 Mayıs 2017 17:33 Erkenek Tüneli Açılış Töreni (2) Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye 2017'ye güçlü bir şekilde girdi, bundan sonra da yatırımlara hız vererek devam edeceğiz.
 • 26 Mayıs 2017 18:26 Bakan Tüfenkci, Malatyalı Şehit Uzman Çavuş Sevinç'in Ailesini Ziyaret Etti Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Osmaniye'de PKK'lı teröristlerle Amanos Dağları'nda çıkan çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Hasan Sevinç'in baba ocağına taziye ziyaretinde bulundu.
 • 26 Mayıs 2017 17:24 Sosyal Yaşam Merkezinin Temel Atma Törenine Bakan Tüfenkçi de Katıldı Sosyal Yaşam Merkezinin Temel Atma Törenine Bakan Tüfenkçi de Katıldı Battalgazi Belediyesi tarafından Sosyal Yaşam Merkezi’nin temeli atıldı.
 • 26 Mayıs 2017 15:59 Bakan Tüfenkci, Malatya'da Okuma Şenliğine Katıldı Bakan Tüfenkci, Malatya'da Okuma Şenliğine Katıldı Bakan Tüfenkci, Malatya'da okuma şenliğine katıldıMALATYA - Malatya'da okuma bayramı etkinliğine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 2019 itibariyle ikili öğretimden tekli öğretime geçileceğini belirterek "Öğrencilerin eğitimin yanında genel davranış kurallarını da öğrendiği...
 • 26 Mayıs 2017 15:40 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "İnşallah 2019 itibariyle ikili öğretimden tekli öğretime geçen ve çocuklarımızın eğitimin yanında genel davranış kurallarını öğrendiği, ahlaki değerlere sahip çıkıldığı, öğretildiği eğitim düzenini bütün Türkiye'de yerleştirmiş olacağız." dedi.
 • 26 Mayıs 2017 13:45 Bakan Tüfenkci Malatya'da Okuma Şenliğine Katıldı Bakan Tüfenkci Malatya'da Okuma Şenliğine Katıldı Malatya’da okuma bayramı etkinliğine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 2019 itibariyle ikili öğretimden tekli öğretime geçileceğini belirterek, "Öğrencilerin eğitimin yanında genel davranış kurallarını da öğrendiği ahlaki değerlere de sahip çıkıldığı eğitim düzenini bütün...
 • 26 Mayıs 2017 13:30 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Hizmetlerimizi sadece bugünün değil, yarının Türkiye'sine de çözümler üretecek biçimde planlıyoruz.
 • 26 Mayıs 2017 12:06 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "İnşallah 2019 itibariyle ikili öğretimden tekli öğretime geçen ve çocuklarımızın eğitimin yanında genel davranış kurallarını öğrendiği, ahlaki değerlere sahip çıkıldığı, öğretildiği eğitim düzenini bütün Türkiye'de yerleştirmiş olacağız." dedi.