SON DAKİKA BÜLENT TÜFENKCİ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tüfenkci Haberleri

 • 23 Nisan 2018 14:19 Ayso'dan TOBB Ziyareti Ayso'dan TOBB Ziyareti Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin de katıldığı kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, AYSO heyetine, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti
 • 22 Nisan 2018 15:32 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'den 23 Nisan Mesajı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 22 Nisan 2018 15:10 Bakan Tüfenkci'den 23 Nisan Mesajı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Geleceğin teminatı çocuklarımız, 23 Nisan 1920 ruhunu, barış, kardeşlik ve beraberlikle buluşturarak büyük Türkiye'yi inşa edecektir.
 • 22 Nisan 2018 08:18 Dha Yurt Bülteni - 1 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: --------------------------------Kar altındaki araçlardan detaylar-Çiçek açmış ağaçlardan detaylar-Yeşillikler ile beyaz kardan görüntü-Kar altında kalmış çocuk parkından detaylar-Sokaklardan detaylar-Karayolundaki araçların ilerlemesinden detaylar-Detay görüntülerHaber: Özcan ÇİRİŞ/BİTLİS,GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ===================================================GÜMRÜK BAKANI'NIN ÖNÜNDE KAÇAK SİGARA YAKALANDITürkiye'nin Irak sınırında bulunan Habur Kara Hudut Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak'tan gelen bir araçla yapılan sigara kaçakçılığı olayına rastgeldi
 • 21 Nisan 2018 22:14 Bakan Tüfenkci, Habur Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu Bakan Tüfenkci, Habur Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Habur Sınır Kapısı'nın modernizasyonu için gerekli projeler tamamlanmış, bugün de yerinde gördük. İnşallah haftaya yap işlet devret modeli ile bismillah deyip başlayacağız. Böylelikle hem giriş çıkışlar çok kolay olacak.
 • 21 Nisan 2018 19:34 Bülent Tüfenkci'nin İncelemesi Sırasında Kaçak Sigara Ele Geçirildi TÜRKİYE'nin Irak sınırında bulunan Habur Kara Hudut Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak'tan gelen bir araçla yapılan sigara kaçakçılığı olayına rastgeldi.
 • 21 Nisan 2018 19:27 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Şırnak'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Şırnak'ta Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Bazıları diyor ki; Türkiye büyüdü 7.4 rakamını yakaladı da bizim cebimize ne girdi veya nasıl büyüdü anlamıyoruz.
 • 21 Nisan 2018 19:24 Bülent Tüfenkci'nin İncelemesi Sırasında Kaçak Sigara Ele Geçirildi TÜRKİYE'nin Irak sınırında bulunan Habur Kara Hudut Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak'tan gelen bir araçla yapılan sigara kaçakçılığı olayına rastgeldi.
 • 21 Nisan 2018 19:00 Şırnak Gümrük Bakanı'nın Önünde Kaçak Sigara Yakalandı Şırnak Gümrük Bakanı'nın Önünde Kaçak Sigara Yakalandı Gümrük Bakanı'nın önünde kaçak sigara yakalandıTÜRKİYE'nin Irak ile olan sınırında bulunan Habur Kara Hudut Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak'tan gelen bir arabada yapılan sigara kaçakçılığına şahitlik etti.
 • 21 Nisan 2018 18:58 Dha Yurt Bülteni -15 Gümrük Bakanı'nın önünde kaçak sigara yakalandıTÜRKİYE'nin Irak ile olan sınırında bulunan Habur Kara Hudut Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak'tan gelen bir arabada yapılan sigara kaçakçılığına şahitlik etti.
 • 21 Nisan 2018 17:42 Gümrük ve Ticaret Bakanı Habur Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Habur Sınır Kapısı'nın modernizasyonu için gerekli projeler tamamlanmış, bugün de yerinde gördük. İnşallah haftaya yap işlet devret modeli ile bismillah deyip başlayacağız. Böylelikle hem giriş çıkışlar çok kolay olacak.
 • 21 Nisan 2018 15:26 Bir Zamanlar Terörle Anılan Uludere'de Festival Coşkusu Bir Zamanlar Terörle Anılan Uludere'de Festival Coşkusu Vatandaşların Şal-şepik ve Kiraz-fistan ile renklendirdikleri festivale Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve il protokolünün katılması bekleniyor
 • 21 Nisan 2018 11:12 Karşılıksız Çek Oranı Düşüyor Karşılıksız Çek Oranı Düşüyor Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, yılın ilk çeyreğinde karşılıksız işlemi yapılan çeklerin tutarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16, adedinin ise yüzde 34 azaldığını bildirdi.
 • 20 Nisan 2018 12:52 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Afrika'da Müteahhitlik Projelerimiz 65 Milyar Doları Aştı" Mali’nin başkenti Bamako’da gerçekleştirilen I. Uluslararası Sanayi Fuarına katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Afrika’da müteahhitlik projelerimiz 65 milyar doları aştı" dedi.
 • 20 Nisan 2018 12:51 Bakan Tüfenkci Mali'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türk müteahhitlerin bugüne kadar Afrika'da yaklaşık 65,3 milyar dolar tutarında bin 324 proje üstlendiklerini, üstyapı ve altyapı çalışmalarını başarıyla yerine getirdiklerini bildirdi.
 • 19 Nisan 2018 16:50 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Mali ile Hedef 500 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Mali 1. Sanayi Fuarı’na katılmak üzere davetli olarak geldiği başkent Bamako’da, Mali ile hedefin 500 milyon dolarlık ticaret hacmi olduğunu söyledi.
 • 19 Nisan 2018 16:50 Bakan Tüfenkci Mali'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye ile Mali arasındaki ticaret hacminin 2003'te yaklaşık 5 milyon dolar iken, 2017'de 82,2 milyon dolara yükseldiğini bildirdi.
 • 18 Nisan 2018 19:11 Tso Heyetinden Bakan Tüfenkci'ye Ziyaret Tso Heyetinden Bakan Tüfenkci'ye Ziyaret Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Meclis Başkanı Hasan Özkan beraberindeki heyet ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret etti.
 • 18 Nisan 2018 13:21 Dha İstanbul Bülteni - 3 Görüntü Dökümü: ---------------------Camiden görüntüler-Sağlık ekiplerinin görüntüsü-Vincin görüntüsü-Detaylar  =================================== (Geniş Haber) 3- BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI  Haber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında, "Eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre  bir an evvel yapmak, yapılamayacaksa da ona göre iş dünyamızın  önündeki belirsiz ortadan kaldırmak lazım" dedi
 • 18 Nisan 2018 13:02 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci (2) Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci (2) Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını düşünenler arasındayız." dedi.
 • 18 Nisan 2018 12:47 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması (2) GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 12:44 Bakanı Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Bakanı Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması (Ek Görüntüyle Geniş Haber) BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI(Geniş Haber) BAKAN BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASIHaber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında,...
 • 18 Nisan 2018 12:32 Geniş Haber) Bakan Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Haber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında, "Eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, yapılamayacaksa da ona göre iş dünyamızın önündeki belirsiz ortadan kaldırmak...
 • 18 Nisan 2018 12:30 Yased-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çalıştayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını düşünenler arasındayız." dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:53 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:48 Bakan Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği Çalıştayına Katıldı Bakan Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği Çalıştayına Katıldı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye’nin yüzde 5.5 büyüme oranlarını yakalayacağını belirterek, “Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü bir etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını da düşünenler arasındayız” dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:45 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:38 Yased-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çalıştayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Dünden beri Türkiye'de bir seçim meselesi konuşuluyor.
 • 18 Nisan 2018 11:34 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:31 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:28 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Yorumu Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Yorumu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci erken seçim ihtimalini yorumlayarak, "Yapılacaksa bir an evvel yapmak, yapılmayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 00:18 Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır" Gümrük ve Ticaret Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci "Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 18 Nisan 2018 00:12 Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 17 Nisan 2018 23:55 8. Cumhurbaşkanı Özal, Vefatının 25. Yılında Anıldı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 17 Nisan 2018 18:32 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Ab 'Ye Üyelik Süreci İki Tarafı da Yoran Nişanlılığa Benziyor" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AB ’ye üyelik süreci iki tarafı da yoran nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 18:28 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Ab Artık Türkiye'yi Nerede Görmek İstediği Konusunda Karar Vermeli" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 18:17 Bakan Tüfenkci'den AB Açıklaması Bakan Tüfenkci'den AB Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 17:08 Tüfenkci'nin Eurochambres Başkanı Leitl'ı Kabulü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 11:31 8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Vefatının 25. Yılı yılında Anıtmezar'da düzenlenen programla anıldıTopkapı'daki Anıtmezar'da gerçekleştirilen törende, Özal'ın eşi Semra Özal, çocukları Ahmet ve Efe ile gelinleri Elvan ve Sinem Özal, torunları Turgut, Serra ve Merve Özal ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve vatandaşlar katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:12 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı Anma törenine, eşi Semra Özal, oğulları Ahmet ve Efe Özal, torunlarının yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda kişi katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:06 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı Anma törenine, eşi Semra Özal, oğulları Ahmet ve Efe Özal, torunlarının yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda kişi katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:06 Bakan Tüfenkci: "Anadolu İnsanını Dünya ile Tanıştıran Bir Vizyona Sahipti" Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ı anma törenine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Anadolu insanını dünya ile tanıştıran bir vizyona sahipti“ dedi.
 • 17 Nisan 2018 09:24 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 10.00/10.30-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Anıtmezar'da Sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının 25. yılı dolayısıyla düzenlenecek anma törenine katılacak.
 • 16 Nisan 2018 18:04 Tahtalı Hamam Müzesi'ne Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımıyla açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:31 Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımı ile açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:21 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü Fuar iki Bakan ağırladıFuar kapsamında düzenlenen kırkım şenliğine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da katıldı
 • 16 Nisan 2018 16:01 Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Hükümette temsilci Bakanımız Bülent Tüfenkci, iktidarda temsilci Genel Başkanımız Öznur Çalık varken, bizlerin bu gücü fırsata dönüştürmesi gerekiyor
 • 16 Nisan 2018 15:16 Bakan Tüfenkci, Özal ve Hamido'nun Ölüm Yıl Dönümleri Nedeniyle Mesaj Yayımladı Bakan Tüfenkci, Özal ve Hamido'nun Ölüm Yıl Dönümleri Nedeniyle Mesaj Yayımladı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve eski Malatya Belediye Başkanı Hamit Fendoğlu’nun ölüm yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 16 Nisan 2018 14:45 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu Açılışını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın yaptığı 4.Yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
 • 14 Nisan 2018 22:27 Piramit Yapıların Üzerine Gittik Piramit Yapıların Üzerine Gittik" Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, geçen yıl denetimlerin artırılarak piramit yapıların üzerine gittiklerini ve Çiftlik Bank benzeri dolandırıcılarla mücadele edilerek, davaların açılmasını sağladıklarını bildirdi.