SON DAKİKA BÜLENT TÜFENKCİ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Tüfenkci Haberleri

 • 21 Nisan 2018 11:12 Karşılıksız Çek Oranı Düşüyor Karşılıksız Çek Oranı Düşüyor Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, yılın ilk çeyreğinde karşılıksız işlemi yapılan çeklerin tutarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16, adedinin ise yüzde 34 azaldığını bildirdi.
 • 20 Nisan 2018 12:52 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Afrika'da Müteahhitlik Projelerimiz 65 Milyar Doları Aştı" Mali’nin başkenti Bamako’da gerçekleştirilen I. Uluslararası Sanayi Fuarına katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Afrika’da müteahhitlik projelerimiz 65 milyar doları aştı" dedi.
 • 20 Nisan 2018 12:51 Bakan Tüfenkci Mali'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türk müteahhitlerin bugüne kadar Afrika'da yaklaşık 65,3 milyar dolar tutarında bin 324 proje üstlendiklerini, üstyapı ve altyapı çalışmalarını başarıyla yerine getirdiklerini bildirdi.
 • 19 Nisan 2018 16:50 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Mali ile Hedef 500 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Mali 1. Sanayi Fuarı’na katılmak üzere davetli olarak geldiği başkent Bamako’da, Mali ile hedefin 500 milyon dolarlık ticaret hacmi olduğunu söyledi.
 • 19 Nisan 2018 16:50 Bakan Tüfenkci Mali'de Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye ile Mali arasındaki ticaret hacminin 2003'te yaklaşık 5 milyon dolar iken, 2017'de 82,2 milyon dolara yükseldiğini bildirdi.
 • 18 Nisan 2018 19:11 Tso Heyetinden Bakan Tüfenkci'ye Ziyaret Tso Heyetinden Bakan Tüfenkci'ye Ziyaret Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Meclis Başkanı Hasan Özkan beraberindeki heyet ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret etti.
 • 18 Nisan 2018 13:21 Dha İstanbul Bülteni - 3 Görüntü Dökümü: ---------------------Camiden görüntüler-Sağlık ekiplerinin görüntüsü-Vincin görüntüsü-Detaylar  =================================== (Geniş Haber) 3- BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI  Haber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında, "Eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre  bir an evvel yapmak, yapılamayacaksa da ona göre iş dünyamızın  önündeki belirsiz ortadan kaldırmak lazım" dedi
 • 18 Nisan 2018 13:02 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci (2) Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci (2) Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını düşünenler arasındayız." dedi.
 • 18 Nisan 2018 12:47 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması (2) GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 12:44 Bakanı Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Bakanı Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması (Ek Görüntüyle Geniş Haber) BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI(Geniş Haber) BAKAN BÜLENT TÜFENKCİ'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASIHaber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında,...
 • 18 Nisan 2018 12:32 Geniş Haber) Bakan Bülent Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Haber: Cansel KİRAZ - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) çalıştayında, "Eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, yapılamayacaksa da ona göre iş dünyamızın önündeki belirsiz ortadan kaldırmak...
 • 18 Nisan 2018 12:30 Yased-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çalıştayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını düşünenler arasındayız." dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:53 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:48 Bakan Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği Çalıştayına Katıldı Bakan Tüfenkci, Uluslararası Yatırımcılar Derneği Çalıştayına Katıldı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye’nin yüzde 5.5 büyüme oranlarını yakalayacağını belirterek, “Seçimlerin Türkiye ekonomisine olağanüstü bir etkisinin olmayacağını, pozitif anlamda bir etkisinin olacağını da düşünenler arasındayız” dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:45 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:38 Yased-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Çalıştayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Dünden beri Türkiye'de bir seçim meselesi konuşuluyor.
 • 18 Nisan 2018 11:34 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:31 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye'nin gündeminde eğer seçimse seçim kararı alıp ona göre bir an evvel yapmak, eğer yapılamayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 11:28 Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Yorumu Bakan Tüfenkci'den Erken Seçim Yorumu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci erken seçim ihtimalini yorumlayarak, "Yapılacaksa bir an evvel yapmak, yapılmayacaksa da ona göre karar verip iş dünyamızın önündeki belirsizlikleri ortadan kaldırmak lazım" dedi.
 • 18 Nisan 2018 00:18 Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır" Gümrük ve Ticaret Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci "Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 18 Nisan 2018 00:12 Ülkelerin Tarihlerini Değiştiren Liderler Vardır" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 17 Nisan 2018 23:55 8. Cumhurbaşkanı Özal, Vefatının 25. Yılında Anıldı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Ülkelerin tarihlerini değiştiren liderler vardır.
 • 17 Nisan 2018 18:32 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Ab 'Ye Üyelik Süreci İki Tarafı da Yoran Nişanlılığa Benziyor" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AB ’ye üyelik süreci iki tarafı da yoran nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 18:28 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Ab Artık Türkiye'yi Nerede Görmek İstediği Konusunda Karar Vermeli" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 18:17 Bakan Tüfenkci'den AB Açıklaması Bakan Tüfenkci'den AB Açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 17:08 Tüfenkci'nin Eurochambres Başkanı Leitl'ı Kabulü Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Avrupa Birliği (AB) ile üyelik müzakerelere ilişkin, "Bu süreç iki tarafı da yoran uzun süreli bir nişanlılığa benziyor.
 • 17 Nisan 2018 11:31 8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Vefatının 25. Yılı yılında Anıtmezar'da düzenlenen programla anıldıTopkapı'daki Anıtmezar'da gerçekleştirilen törende, Özal'ın eşi Semra Özal, çocukları Ahmet ve Efe ile gelinleri Elvan ve Sinem Özal, torunları Turgut, Serra ve Merve Özal ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve vatandaşlar katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:12 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı Anma törenine, eşi Semra Özal, oğulları Ahmet ve Efe Özal, torunlarının yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda kişi katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:06 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal Mezarı Başında Anıldı Anma törenine, eşi Semra Özal, oğulları Ahmet ve Efe Özal, torunlarının yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda kişi katıldı
 • 17 Nisan 2018 11:06 Bakan Tüfenkci: "Anadolu İnsanını Dünya ile Tanıştıran Bir Vizyona Sahipti" Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ı anma törenine katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Anadolu insanını dünya ile tanıştıran bir vizyona sahipti“ dedi.
 • 17 Nisan 2018 09:24 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 10.00/10.30-Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Anıtmezar'da Sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının 25. yılı dolayısıyla düzenlenecek anma törenine katılacak.
 • 16 Nisan 2018 18:04 Tahtalı Hamam Müzesi'ne Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımıyla açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:31 Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Tahtalı Hamam Müzesine Vatandaşlardan Yoğun İlgi Battalgazi Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlandıktan sonra Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'ın katılımı ile açılışı yapılan Tahtalı Hamam Müzesi'ne ziyaretçi akını yaşanıyor
 • 16 Nisan 2018 17:21 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü 12. Malatya Tarım Fuarı Yoğun İlgi Gördü Fuar iki Bakan ağırladıFuar kapsamında düzenlenen kırkım şenliğine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da katıldı
 • 16 Nisan 2018 16:01 Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Kayısı İçin Birliktelik Çağrısı Hükümette temsilci Bakanımız Bülent Tüfenkci, iktidarda temsilci Genel Başkanımız Öznur Çalık varken, bizlerin bu gücü fırsata dönüştürmesi gerekiyor
 • 16 Nisan 2018 15:16 Bakan Tüfenkci, Özal ve Hamido'nun Ölüm Yıl Dönümleri Nedeniyle Mesaj Yayımladı Bakan Tüfenkci, Özal ve Hamido'nun Ölüm Yıl Dönümleri Nedeniyle Mesaj Yayımladı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve eski Malatya Belediye Başkanı Hamit Fendoğlu’nun ölüm yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 16 Nisan 2018 14:45 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu 4.yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu Açılışını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın yaptığı 4.Yeşilyurt Ulusal Satranç Turnuvasında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
 • 14 Nisan 2018 22:27 Piramit Yapıların Üzerine Gittik Piramit Yapıların Üzerine Gittik" Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, geçen yıl denetimlerin artırılarak piramit yapıların üzerine gittiklerini ve Çiftlik Bank benzeri dolandırıcılarla mücadele edilerek, davaların açılmasını sağladıklarını bildirdi.
 • 14 Nisan 2018 21:22 Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Tüketici Dostu Olmaya Devam Edeceğiz" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, piyasayı denetleme noktasında sorumlulukları altındaki ürünleri denetlemeyi sürdüreceklerini belirterek, “Tüketici dostu olmaya devam edeceğiz” dedi.
 • 14 Nisan 2018 21:18 Piramit Yapıların Üzerine Gittik Piramit Yapıların Üzerine Gittik" Gümrük ve Ticaret Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci, geçen yıl denetimleri artırdıklarını ve piramit yapıların üzerine gittiklerini belirterek, "Kamuoyunun bizim denetimlerle haberdar olduğu Çiftlik Bank gibi piramit satışların, tüketicileri aldatmasına yönelik eylemleri önleme adına rol aldık ve...
 • 14 Nisan 2018 20:52 Piramit Yapıların Üzerine Gittik Piramit Yapıların Üzerine Gittik" Gümrük ve Ticaret Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci, geçen yıl denetimleri artırdıklarını ve piramit yapıların üzerine gittiklerini belirterek, "Kamuoyunun bizim denetimlerle haberdar olduğu Çiftlik Bank gibi piramit satışların, tüketicileri aldatmasına yönelik eylemleri önleme adına rol aldık ve...
 • 14 Nisan 2018 20:33 Bakanlar Fakıbaba ve Tüfenkci'den AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret Bakanlar Fakıbaba ve Tüfenkci'den AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 14 Nisan 2018 17:19 Tahtalı Hamam Müzesi Bakanların Katılımıyla Açıldı Tahtalı Hamam Müzesi Bakanların Katılımıyla Açıldı Malatya Battalgazi Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan tarihi Tahtalı Hamam Müzesi, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla vatandaşların hizmetine açıldı.
 • 14 Nisan 2018 16:58 Bakan Fakıbaba'dan Et Fiyatındaki Artış ile İlgili Açıklama Bakan Fakıbaba'dan Et Fiyatındaki Artış ile İlgili Açıklama Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte bu yıl Malatya'da 12'ncisi gerçekleştirilen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarını ziyaret etti
 • 14 Nisan 2018 16:38 Bakan Fakıbaba: Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Malatya'da, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) düzenlenen bazı tesislerin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı
 • 14 Nisan 2018 16:27 Amacımız Hayvan Sayısını Artırmak Amacımız Hayvan Sayısını Artırmak" "Üreticimizin ve çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz"Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ise AK Parti olarak her zaman çitfçileri desteklerini belirtti
 • 14 Nisan 2018 16:25 Fakıbaba: Fakıbaba: "Hibelerle Kırsalda Bir Çok Kişinin Hayatı Değişti" "Üreticinin desteklendiği sisteme geçtik"Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ise AK Parti olarak tarıma çok büyük önem verdiklerini söyledi
 • 14 Nisan 2018 15:12 Malatya-Bakan Fakıbaba Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Malatya-Bakan Fakıbaba Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Malatya'da, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) düzenlenen bazı tesislerin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı
 • 14 Nisan 2018 14:31 Bakan Fakıbaba: Kırsaldaki Kalkınmayı Gerçekleştireceğiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Malatya'da, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) düzenlenen bazı tesislerin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı
 • 14 Nisan 2018 14:29 Bakanlar Tüfenkci ve Fakıbaba Malatya'da Bakanlar Tüfenkci ve Fakıbaba Malatya'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Bizim medeniyetimiz bir vakıf medeniyetidir.