Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Cem Şahin haberleri, Cem Şahin son dakika, son dakika Cem Şahin

Son Dakika Cem Şahin Haberleri

Son dakika Cem Şahin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son cem şahin haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 10:01 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin'den Engelliler Günü Mesajı

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin'den Engelliler Günü Mesajı AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Şahin, mesajında toplumun gerçek gücünün her bireyin potansiyelini en üst düzeye çıkarması ve insan haklarına saygı göstermesiyle ölçüldüğünü vurguladı. Engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak için çalışmaların sürdürüleceğini belirten Şahin, istihdam olanaklarının arttığını ve engellilere uygun çevresel koşulların sağlanacağını ifade etti.

 • 14.11.2023 14 Kas 18:35 Karabük'te İş ve Meslek Eğitimleri Veriliyor

  Karabük'te İş ve Meslek Eğitimleri Veriliyor AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, kentte yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Şahin, iş, meslek, işbaşı ve girişimcilik eğitimlerinin 24 bin 84 kişiye verildiğini belirtti. Ayrıca iş ve meslek danışmanlıklarıyla birlikte istihdam konusunda da yoğun mesai harcandığını ifade etti. Kentteki işsizlik sorununun büyük ölçüde çözüleceğine inandıklarını vurgulayan Şahin, ayrıca engellilere hibe desteği, toplum yararına programlar ve kısa çalışma ödeneği gibi desteklerin de sağlandığını söyledi. İş güvenliği konusunda da önemli adımlar atıldığını belirten Şahin, kentte 296 iş güvenliği uzmanı ve 58 iş yeri hekimi bulunduğunu açıkladı.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:11 Karabük'te İşsizlik Oranı Azaldı

  Karabük'te İşsizlik Oranı Azaldı Karabük'te geçen yılın ilk 10 ayında 14 bin 600 olan işsizlik oranı, bu yılın aynı döneminde yüzde 10,3 azalışla 13 bin 94'e geriledi. Karabük Demir ve Çelik Fabrikası (KARDEMİR), Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurum ve kuruluşlar ile özel sektörde yaklaşık 4 bin kişinin iş sahibi olduğu belirtildi. Karabük İş Kurumunda, ekim ayı sonu itibarıyla 107 meslek grubunda 296 kişinin arandığı ilan edildi. AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, istihdam için çalışmaların devam ettiğini ve KARDEMİR'in 300 kişi daha alacağını açıkladı. AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ise Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi üzerinde çalışmaların sürdüğünü ve 5 bin kişilik istihdam hedeflendiğini belirtti.

 • 31.10.2023 31 Eki 15:23 AK Parti Karabük Milletvekilleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'nı ziyaret etti

  AK Parti Karabük Milletvekilleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'nı ziyaret etti AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ı ziyaret etti. Ziyarette, Karabük'teki yatırımların değerlendirildiği ve Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi'ne verilen destek ve altyapı ihalesine gösterilen ilginin teşekkür edildiği belirtildi. Ayrıca, Filyos Limanı'nın kullanımı ve Orman Ürünleri Sanayi Sitesi gibi önemli projeler de konuşuldu.

 • 28.10.2023 28 Eki 21:36 Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi

  Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen fener alayında Vali Mustafa Yavuz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, kurum amirleri, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar ve öğrenciler, belediye bandosu eşliğinde ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle 1003 nolu caddeye kadar yürüdü. Vali Yavuz, burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutladıklarını belirtti ve Karabük'te Cumhuriyetimizin 100. yılını 15 gün önce başladıkları 100 etkinlikle kutlamaya devam ettiklerini söyledi. Etkinlik, havai fişek gösterisi ve KARDEMİR Müzik Kulübü konseri ile sona erdi. Ayrıca Eflani ilçesinde de fener alayı düzenlendi.

 • 26.10.2023 26 Eki 13:11 AK Parti Milletvekilleri Karabük'teki Yatırımları Bakanlarla Değerlendirdi

  AK Parti Milletvekilleri Karabük'teki Yatırımları Bakanlarla Değerlendirdi AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Karabük'e yapılması planlanan yatırımları bakanlarla değerlendirdi. Milletvekilleri, bakanlar ve yardımcılarıyla kentte yapılan, devam eden ve planlanan yatırımları masaya yatırdı. Karabük'ün ekonomik ve sosyal açıdan gelişimi için verimli toplantılar gerçekleştiren milletvekilleri, yapılacak yatırımların ilin potansiyelini ortaya çıkarmasına olanak sağlayacağını belirtti.

 • 06.10.2023 06 Eki 22:43 AK Parti Milletvekilleri Yangın Bölgesinde İncelemede Bulundu

  AK Parti Milletvekilleri Yangın Bölgesinde İncelemede Bulundu AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Ovacık ilçesi Gümüşler Mahallesi'nde çıkan yangın bölgesine giderek bilgi aldı. Milletvekilleri, yangının çıktığı noktalara giderek vatandaşlara desteklerini iletti ve devletin bütün gücünün yangın alanında olduğunu belirtti. İncelemeye AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, AFAD Karabük İl Başkanı Gazanfer Erbay ve diğer yetkililer de katıldı.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:26 Karabük'e 8'i uzman 82 doktor ataması yapıldı

  Karabük'e 8'i uzman 82 doktor ataması yapıldı AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, 112. Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında Karabük'e 82 hekim atamasının yapıldığını duyurdu.

 • 31.08.2023 31 Ağu 17:54 AK Parti Karabük Milletvekilleri Millet Bahçesi İnşaatını İnceledi

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Millet Bahçesi İnşaatını İnceledi AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, yapımı devam eden millet bahçesinde inceleme yaptı. İnşaat alanında çalışmalar hakkında bilgi alan milletvekilleri, bahçenin bir an önce tamamlanması için müteahhit firma yetkilileriyle görüştü.

 • 18.08.2023 18 Ağu 20:05 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile İl Genel Meclisi üyeleriyle birlikte köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Şahin, köylülerle görüşerek talep ve isteklerini alıp çözüm yolları aradıklarını belirtti. Ayrıca, sel afetinden zarar gören bölgelerde yapılan çalışmalardan da bahsetti ve tarım, hayvancılık ve orman köylülerine destek verdiklerini vurguladı. Şahin, köy ziyaretlerinin devam edeceğini ve ardından il ve ilçe merkezlerinde de vatandaşlarla görüşeceklerini söyledi.

 • 07.08.2023 07 Ağu 18:10 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük'ün merkezi ile Safranbolu ve Yenice ilçelerinde köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Şahin, köylerde muhtarlardan bilgi alarak köylülerin talep ve isteklerini dinledi. Şahin'in köy gezilerine devam edeceği bildirildi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 17:51 AK Parti Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  AK Parti Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük'ün çeşitli köylerini ziyaret ederek köylülerle sohbet etti ve taleplerini dinledi. Şahin'e AK Parti yöneticileri de eşlik etti.

 • 31.07.2023 31 Tem 14:44 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, esnaf ve köy ziyaretleri yaptı

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, esnaf ve köy ziyaretleri yaptı AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Safranbolu ilçesinde esnaf ve köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Şahin, esnafın talep ve isteklerini dinleyerek yapacaklarını anlattı. Ayrıca, Safranbolu'da eski belediye başkanı Nihat Cebeci ve AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ile görüştü. Şahin, ayrıca Safranboluspor yönetici ve teknik heyetiyle de bir araya gelerek takıma başarılar diledi. Ovacık ilçesinde de köy ziyaretleri gerçekleştiren Şahin, köylülerin istek ve taleplerini dinledi. Ayrıca, AK Parti Karabük İl Başkanlığı ve İl Genel Meclis üyeleri de Şahin'e eşlik etti. Şahin, ayrıca bir düğün ve mevlit programına katılarak çifte mutluluklar diledi.

 • 28.07.2023 28 Tem 16:59 AK Parti Karabük Teşkilatı Muharrem Ayı Dolayısıyla Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

  AK Parti Karabük Teşkilatı Muharrem Ayı Dolayısıyla Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu AK Parti Karabük teşkilatı, Muharrem ayı münasebetiyle İl Başkanlığı binası önünde vatandaşlara aşure dağıttı. Aşure ikramını programına AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ile Ali Keskinkılıç, İl Başkanı Ferhat Salt ve teşkilat mensupları katıldı. Milletvekili Cem Şahin, teşkilat mensupları ile birlikte vatandaşlarla hem sohbet etmek hem de aşure dağıtımı yapmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Milletvekili Ali Keskinkılıç, muharrem ayının İslam alemi için önemli bir ay olduğunu ifade etti. İl Başkanı Ferhat Salt da muharrem ayı dolayısıyla vatandaşların ve İslam aleminin Aşure Günü'nü tebrik etti.

 • 27.07.2023 27 Tem 20:06 Karabük'te ihtiyaç sahibi engellilere yardım dağıtıldı

  Karabük'te ihtiyaç sahibi engellilere yardım dağıtıldı Karabük'te Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi engellilere 35 tekerlekli sandalye, 13 konuşan saat, 10 beyaz baston, 20 koltuk değneği ve 3 tekerlekli sandalye aküsü dağıtımı yapıldı. Dağıtım törenine Vali Gürel ve AK Parti Karabük milletvekili Cem Şahin de katıldı.

 • 21.07.2023 21 Tem 20:29 Karabük Vali Yardımcısı ve Milletvekilleri Lavanta Hasadına Katıldı

  Karabük Vali Yardımcısı ve Milletvekilleri Lavanta Hasadına Katıldı Karabük Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile protokol üyeleri Safranbolu ilçesine bağlı Gayza köyündeki 'Lavanta Kokulu Safran Bahçesi'nde lavanta hasadına katıldı. Protokol üyeleri, tarlayı ve hizmet binasını gezdi, distilasyon tesisinden lavanta yağı alımı işlemini izledi ve yetkililerden bilgi aldı. Vali Yardımcısı Gürel, bahçenin emekle oluşturulduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. Milletvekilleri Şahin ve Keskinkılıç ise tarımsal faaliyetleri geliştirmek için yeni projelerin hayata geçirilebileceğini ifade etti. İl Tarım ve Orman Müdürü Ayvalık ise Eflani ve Eskipazar ilçelerindeki bitkisel üretim alanlarında olumlu sonuçlar elde ettiklerini söyledi.

 • 11.07.2023 11 Tem 18:23 Vali Fuat Gürel, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile görüştü

  Vali Fuat Gürel, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile görüştü Vali Fuat Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt'ın, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile bir araya geldiği bildirildi. Görüşmede, selden zarar gören alanların yeniden yapılması için gereken ödenek ve alınması gereken önlemler aktarıldı.

 • 10.07.2023 10 Tem 22:49 Karabük Valisi ve AK Parti Milletvekilleri Sel Felaketinin Zarar Gördüğü Alanlarda İncelemelerde Bulundu

  Karabük Valisi ve AK Parti Milletvekilleri Sel Felaketinin Zarar Gördüğü Alanlarda İncelemelerde Bulundu Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç ile protokol üyeleri, selden zarar gören alanlarda incelemelerde bulundu. Vali Gürel ve beraberindekiler, köy muhtarlarından hasarla ilgili bilgi aldı ve çalışmalar hakkında bilgi edindi. Heyet, vatandaşların taleplerini dinleyerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Devlet Su İşleri ve İl Özel İdaresi ekipleri, zarar gören alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, Bulak Mencilis Mağarası yarın ziyarete açılacak ve Eskipazar ilçesindeki arızalar giderildi.

 • 05.07.2023 05 Tem 08:53 AK Parti Karabük Milletvekilleri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Ziyaret Etti

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Ziyaret Etti AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret etti. Ziyarette, Karabük'te yapılacak sağlık yatırımları ve vatandaşlardan gelen talepler görüşüldü.

 • 03.07.2023 03 Tem 17:59 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Eskipazar ilçesinde köy ziyareti yaptı

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Eskipazar ilçesinde köy ziyareti yaptı AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, beraberinde Niyazi Güneş ile birlikte Yürecik köyüne giderek vatandaşlarla sohbet etti. Şahin, köyün sorunlarını dinleyip çözüm için ilgili kurumları aradı ve talepleri not aldı. Şahin, bayram tatili süresince birçok köyü ziyaret ettiğini ve vatandaşlarla bir araya geldiğini belirtti. Ziyaretlerine devam edeceğini ve vatandaşlarla iç içe olacağını ifade etti.

 • 18.06.2023 18 Haz 11:12 AK Parti Karabük Milletvekilleri Safranbolu'da Temaslarda Bulundu

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Safranbolu'da Temaslarda Bulundu AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Safranbolu ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu. Milletvekilleri, Tarım Kredi Kooperatifi marketi açılışına katıldıktan sonra Karayolları ve DSİ yetkilileriyle toplantı yaptı. Tarihi çarşıda esnaf ziyareti yapan milletvekilleri, vatandaşlarla ve turistlerle sohbet etti. Şahin ve Keskinkılıç, kente gelip çalışmaları yakından takip edeceklerini belirterek, vatandaşlarla hep iç içe olacaklarını kaydetti.

 • 29.05.2023 29 May 18:34 AK Parti Karabük Milletvekilleri Mazbatalarını Teslim Etti

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Mazbatalarını Teslim Etti AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, mazbatalarını TBMM'de görevlilere teslim ederek kayıt yaptırdı. Şahin ve Keskinkılıç, Karabük'ü en iyi noktalara taşımak için çalışacaklarını ifade etti.

 • 28.05.2023 28 May 23:43 AK Parti MKYK Üyesi Cem Şahin: Türk milleti 28 Mayıs'ta Türk çağını açtı

  AK Parti MKYK Üyesi Cem Şahin: Türk milleti 28 Mayıs'ta Türk çağını açtı AK Parti MKYK üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin, Türk milletinin 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimini Recep Tayyip Erdoğan'a kazandırarak Türk çağını açtığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ikinci tur seçimini resmi olmayan sonuçlara göre zaferle sonuçlandırması Karabük'te düzenlenen programla kutlandı.

 • 27.05.2023 27 May 14:38 AK Parti Karabük Milletvekilleri: Türkiye yüzyılının başlayacağı gün 28 Mayıs

  AK Parti Karabük Milletvekilleri: Türkiye yüzyılının başlayacağı gün 28 Mayıs AK Parti Karabük Milletvekilleri Av. Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, 27 Mayıs 1960'da askeri darbe ile milli iradeye darbe vurulduğunu anımsatarak, 63 yıl sonra yeniden milli iradenin tecellisi ile 28 Mayıs'ta Türkiye yüzyılının başlayacağını söyledi.

 • 27.05.2023 27 May 01:59 AK Partili Genel Sekreter Yardımcısı Av.Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç mazbatalarını aldı

  AK Partili Genel Sekreter Yardımcısı Av.Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç mazbatalarını aldı Karabük'te yapılan seçimlerde milletvekili seçilen AK Parti MKYK üyesi ve Genel Sekreter Yardımcısı Av. Cem Şahin ile Ali Keskinkılıç mazbatalarını aldı. Milletvekilleri açıklamalarında hizmet etmekten şeref duyacaklarını belirtti.

 • 12.05.2023 12 May 20:06 AK Parti'li Şahin'den akülü tekerlekli sandalye hediyesi

  AK Parti'li Şahin'den akülü tekerlekli sandalye hediyesi AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Karabük milletvekili adayı Cem Şahin, seçim çalışmaları sırasında verdiği sözü yerine getirdi.

 • 12.05.2023 12 May 14:37 AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin, ihtiyaç sahibine akülü sandalye teslim etti

  AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin, ihtiyaç sahibine akülü sandalye teslim etti AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Cem Şahin, seçim çalışmaları sırasında verdiği akülü sandalye sözünü yerine getirerek Şirinköy Köyü'nde Niyazi Demir'in yürümekte zorlanan eşi için sandalyeyi teslim etti. Demir ailesi de Şahin'e teşekkürlerini iletti.

 • 09.05.2023 09 May 16:35 AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin'den Kılıçdaroğlu'na terör örgütleri suçlaması

  AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin'den Kılıçdaroğlu'na terör örgütleri suçlaması AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin, CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde terör örgütlerinin yeniden ayaklandığını söyledi. Şahin, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ve Kılıçdaroğlu'nun terör örgütlerinin siyasi kolunun açıklamalarını takip ettiklerini belirtti. Şahin, vatanı böldürmeyeceklerini ve ülkeyi ameliyat masasına yatırmayacaklarını vurguladı.

 • 06.05.2023 06 May 17:15 AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin doğalgaz çalışmalarına destek verdi

  AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin doğalgaz çalışmalarına destek verdi AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve MKYK üyesi Cem Şahin, Karabük'ün Yenice ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmalarına eline aldığı kürekle destek verdi. Şahin ve AK Parti Karabük milletvekili adayı Ali Keskinkılıç, çalışmaları yerinde inceledi ve doğalgaz borusu için açılan çukurda çalışarak katkı verdi. Şahin, çalışanlarla bir süre sohbet ederek, 'Yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar, yaparız dedik, yapıyoruz' dedi.

 • 04.05.2023 04 May 14:26 Yenice'de doğal gaz çalışmaları başlıyor

  Yenice'de doğal gaz çalışmaları başlıyor AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin, Yenice ilçesinde doğal gaz getirilmesi çalışmalarının başlayacağını duyurdu. Şahin, projenin bölgedeki ekonomik faaliyetleri canlandıracağını ve vatandaşların daha ekonomik ve çevre dostu bir şekilde ısınma ve enerji ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacağını belirtti.

 • 02.05.2023 02 May 19:12 AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin Eflani ilçesinde ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Cem Şahin Eflani ilçesinde ziyaretlerde bulundu Cem Şahin, Karabük milletvekili adayı olarak Eflani ilçesine giderek Belediye, resmi kurumlar, sivil toplum örgütleri ve esnaflarla görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, vefat eden bir köy sakini için düzenlenen cenaze namazına katıldı ve hastane personeli ile sohbet etti. Şahin, il genelinde sıkılmadık el çalmadıkları kapı bırakmayacaklarını ve vatandaşlara yapacaklarını anlattı.

 • 06.03.2021 06 Mar 14:56 Fatma Turgut'tan 'Ben Vardım' sürprizi

  Fatma Turgut'tan 'Ben Vardım' sürprizi Bugüne kadar yayınladığı tüm çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan Türk rock müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, müzikal kariyerine "Ben Vardım" isimli yepyeni şarkısıyla devam ediyor

 • 26.11.2020 26 Kas 12:42 Son dakika haberi! Akıncı Üssü darbe girişimi davasında karar açıklandı - 15 Temmuz Derneği Başkanı Turunç

  Son dakika haberi! Akıncı Üssü darbe girişimi davasında karar açıklandı - 15 Temmuz Derneği Başkanı Turunç Son dakika haberi... 15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç'un açıklaması Avukat Cem Şahin'in ANKARA - 15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç ve avukatlar, 4.

 • 02.06.2020 02 Haz 19:25 Baz istasyonunda kilitli kalan teknikeri, itfaiye kurtardı

  Baz istasyonunda kilitli kalan teknikeri, itfaiye kurtardı TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde, bir GSM şirketine ait baz istasyonunda kilitli kalan tekniker, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

 • 12.03.2020 12 Mar 11:55 Bir single bir kitap

  Bir single bir kitap Ünlü şarkıcı sevenlerine bir sürpriz daha yaptı, yıllar önce yazdığı "Bir Umut Yeter" adlı kitabı yayınladı.

 • 20.02.2018 20 Şub 10:55 Meder Yönetimi Yenilendi

  Meder Yönetimi Yenilendi MEDER Olağan Genel Kurulu sonucunda Esra İren yeniden MEDER Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

 • 01.01.2018 01 Oca 21:36 Köpeğini 7 Kilometre Sırtında Taşıdı

  Köpeğini 7 Kilometre Sırtında Taşıdı Bolu'da ormanlık alanda dolaşırken soğuk nedeniyle köpeği hastalanan vatandaş, köpeğini sırt çantasında 7 kilometre uzaklıktaki veterinere taşıdı.

 • 01.01.2018 01 Oca 20:55 Hastalanan Köpeğini Çantasında 7 Kilometre Taşıdı

  Hastalanan Köpeğini Çantasında 7 Kilometre Taşıdı Bolu’da ormanlık alanda dolaşırken soğuk nedeniyle köpeği hastalanan vatandaş, köpeğini sırt çantasında 7 kilometre uzaklıktaki veterinere taşıdı.

 • 01.01.2018 01 Oca 17:13 Rahatsızlanan Köpeğini Karda 7 Kilometre Sırtında Taşıdı

  Rahatsızlanan Köpeğini Karda 7 Kilometre Sırtında Taşıdı BOLU'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinde oturan Cem Şahin, ormanlık alanda yaptığı gezi sırasında rahatsızlanan köpeğini yarım metre karda 7 kilometre uzaklıktaki veterinere sırtında taşıyarak götürdü.

 • 12.12.2017 12 Ara 13:00 Fenerium Tavşanlı'da

  Fenerium Tavşanlı'da Fenerbahçe’nin lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerbahçe tırı, Kütahya’nın Tavşanlı ilçesindeki vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

 • 17.08.2017 17 Ağu 11:36 Dha Yurt Bülteni-5

  Dha Yurt Bülteni-5 1)BİR TOMOGRAFİ ÇEKİMİ, ATOM BOMBASINA 2.5 KM UZAKLIKTAKİ ETKİYE EŞDEĞER' MUĞLA Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Cem Şahin, bir tomografi çektirme sırasında alınan radyasyonun, Japonya'ya atılan atom bombasına 2.

 • 17.08.2017 17 Ağu 11:20 Bir Tomografi Çekimi, Atom Bombasına 2.5 Km Uzaklıktaki Etkiye Eşdeğer'

  Bir Tomografi Çekimi, Atom Bombasına 2.5 Km Uzaklıktaki Etkiye Eşdeğer' MUĞLA Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Cem Şahin, bir tomografi çektirme sırasında alınan radyasyonun, Japonya'ya atılan atom bombasına 2.

 • 14.07.2017 14 Tem 14:51 Türkiye Hukuk Platformundan "Fetö'cüleri İade Edin" Çağrısı

  Türkiye Hukuk Platformundan 'Fetö'cüleri İade Edin' Çağrısı Türkiye Hukuk Platformu, yurt dışındaki FETÖ'cülerin iade edilmesi çağrısında bulundu.

 • 17.06.2017 17 Haz 21:14 Şehitler Erbil Arslan Ile Onur Tiken Için Tören Düzenlendi

  Şehitler Erbil Arslan Ile Onur Tiken Için Tören Düzenlendi Hakkari'nin Çukurca ilçesi Güven Dağı bölgesinde terör örgütü PKK tarafından araziye tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 2 asker için tören düzenlendi.

 • 17.06.2017 17 Haz 19:44 Hakkari'deki Operasyon

  Hakkari'deki Operasyon Hakkari'nin Çukurca ilçesi Güven Dağı bölgesinde terör örgütü PKK tarafından araziye tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 2 asker için tören düzenlendi.

 • 18.04.2017 18 Nis 16:27 Fenerium Tır'ı Ağrı'da

  Fenerium Tır'ı Ağrı'da Fenerbahçe spor kulübüne ait lisanslı ürünlerin satışını yapan gezici Fenerium Tır’ı Ağrı’ya geldi.

 • 30.03.2017 30 Mar 16:44 Hukuk Derneklerinden TBB'ye Tepki

  Hukuk Derneklerinden TBB'ye Tepki Bazı hukuk dernekleri tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin (TBB) halk oylaması sürecindeki tutumuna tepki gösterildi.

 • 30.03.2017 30 Mar 14:36 Hukuk Derneklerinden TBB'ye Tepki

  Hukuk Derneklerinden TBB'ye Tepki Bazı hukuk dernekleri tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin (TBB) halk oylaması sürecindeki tutumuna tepki gösterildi.

 • 29.01.2017 29 Oca 19:16 Davraz'a Yarı Yıl Tatilinde Ziyaretçi Akını

  Davraz'a Yarı Yıl Tatilinde Ziyaretçi Akını Toros Dağları’nın zirvesinde kurul 2 bin 635 metre yüksekliğindeki Davraz Kayak Merkezi’nde sömestr tatiliyle birlikte otellerde doluluk oranı yüzde yüze ulaştı.

 • 29.01.2017 29 Oca 17:41 Göl Manzarasında Kayak Keyfi

  Göl Manzarasında Kayak Keyfi ISPARTA (AA ) - Isparta'daki Davraz Kayak Merkezi'ne gelenler, Türkiye'nin en büyük dördüncü gölü olan Eğirdir Gölü manzarasında kayak yapma imkanı buluyor.

Advertisement