8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim - Son Dakika

8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim

14.03.2023 12:48

Bir kadın için çok zeki olduğunu ileri süren Kenyalı David Zakayo, 8 eş, 7 sevgili ve 107 çocuğa sahip. "Kafamdaki beyin ve fikir miktarını yönetebilmeleri için birçok eşe ihtiyacım var" diyen Zakayo, genç kadınlar ile evlenmeye devam edeceğini söyledi.

İlk evliliğini 1987 yılında yapan David, bir kadın tarafından yönetilemeyeceğini söyleyerek yeni evlilikler yapmaya ve bunun yanında başka kadınlar ile ilişki yaşamaya başladı.

"BİR EŞ İÇİN FAZLA AKILLIYIM"

Sunday Nation gazetesine konuşan David, şunları söyledi, "Benim kafamdaki bir insanı tek bir kadın yönetemez. İnsan beyni, hareket kolaylığı için daha küçük parçalara bölünmesi gereken büyük bir mısır çuvalı gibidir. Kafamdaki beyin ve fikir miktarını yönetebilmeleri için birçok eşe ihtiyacım var. Bir eş için fazla akıllıyım."

8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim

YOKSULLUK ÇEKİYOR

Yaşadığı bölgedeki standartlara göre yoksul sayılan David'in yarım dönümlük mısır tarlası bulunuyor bunun yanı sıra şeker kamışı da yetiştiriyor.

8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim

KENDİSİNİ KRAL SLOMON'A BENZETİYOR

Ailesini geçindirmek için yaşadığı zorluklara rağmen dik duran David, kendini ismi İncil'de geçen ve 700 eşi ve 300 sevgilisi olan Kral Solomon'a benzetiyor. David, genç kadınlar ile evlenmeye devam edeceğini söyledi.

8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim
YORUMLAR (5)
  • Ali murat Çetinkaya: Allah bizede nasip etsin inşallah Cevap Yaz 14 37 Yayından Kaldır
  • Ali Kublay: Ne kafa varmış adamda Cevap Yaz 30 9 Yayından Kaldır
  • Mehmet said Alioğlu: Adam bulmuş bir çaresini, biz halen tek eş aramakla uğraşalım Cevap Yaz 37 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Okulda annesini öldüren çocuğun yargılanmasına başlandı: Annemin uygunsuz fotoğrafını Bilgin'e gönderdiğini gördüm Okulda annesini öldüren çocuğun yargılanmasına başlandı: Annemin uygunsuz fotoğrafını Bilgin'e gönderdiğini gördüm Yıllardır hastalıkla boğuşan Suriyeli çocuk, Türkiye'de sağlığına kavuştu Yıllardır hastalıkla boğuşan Suriyeli çocuk, Türkiye'de sağlığına kavuştu Hdp'nin 'Çocuk Yoksulluğunun Nedenlerinin Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla TBMM'de Reddedildi Hdp'nin 'Çocuk Yoksulluğunun Nedenlerinin Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla TBMM'de Reddedildi

Son Dakika Dünya 8 eşi, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu olan adam: Genç kadınlarla evlenmeye devam edeceğim - Son Dakika


Advertisement