-
Bağdat'ta Patlama: En Az 23 Ölü, 40 Yaralı - Son Dakika

Bağdat'ta Patlama: En Az 23 Ölü, 40 Yaralı

23.07.2014 11:29

Irak'ın başkenti Bağdat'ta polis kontrol noktasında bomba yüklü bir aracın patlatılması sonucu en az 23 kişi hayatını kaybetti, 40 kişi de yaralandı.

Bağdat'ın Kadhimiyah bölgesinde meydana gelen olayda bomba yüklü bir aracın polis kontrol noktasına geldiği sırada intihar bombacısı tarafından patlatıldığı ve olayda 23 kişinin hayatını kaybettiği, ölenlerden en az 5'inin polis olduğu kaydedildi.

Şii nüfusun fazla olduğu Kadhimiyah'ta sık sık mezhepsel çatışmalar yaşanıyor. Bölgede cumartesi günü eş zamanlı olarak 2 bomba yüklü aracın patlatılması sonucu en az 8 kişi hayatını kaybetmişti.

Bağdat'ta Patlama: En Az 23 Ölü, 40 Yaralı
Bağdat'ta Patlama: En Az 23 Ölü, 40 Yaralı
YORUMLAR (1)
500
Kırıkkale'de öğrenciler farkındalık oluşturmak amacıyla koştu Kırıkkale'de öğrenciler farkındalık oluşturmak amacıyla koştu Irak'ta yaşanan şiddetli kum fırtınası hayatı altüst etti: Onlarca kişi boğulma riski geçirdi, okullar tatil edildi Irak'ta yaşanan şiddetli kum fırtınası hayatı altüst etti: Onlarca kişi boğulma riski geçirdi, okullar tatil edildi Irak'ta kum fırtınası nedeniyle uçak seferleri durduruldu Irak'ta kum fırtınası nedeniyle uçak seferleri durduruldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Bağdat'ta Patlama: En Az 23 Ölü, 40 Yaralı - Son Dakika


Advertisement