Dünya liderleri Beşinci Holokost Forumu için Kudüs'te - Son Dakika

Dünya liderleri Beşinci Holokost Forumu için Kudüs'te

23.01.2020 15:20
Dünya liderleri Beşinci Holokost Forumu için Kudüs'te

Dünya liderleri Beşinci Holokost Forumu için Kudüs'te. Onlarca devlet ve hükümet başkanı, Beşinci Dünya Holokost Forumu'nun yanı sıra Auschwitz Toplama kampının kurtuluşunun 75'inci yılını anma törenine katılacak

İngiltere Prensi Charles, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ile Almanya, İtalya, ve Avusturya Cumhurbaşkanlarının da aralarında bulunduğu onlarca devlet ve hükümet başkanı Kudüs'e geldi.

Liderler Beşinci Dünya Holokost Forumu'nun yanı sıra Auschwitz Toplama kampının kurtuluşunun 75'inci yılını anma törenine katılacak.

YORUMLAR
500
MHP Genel Başkan Yardımcısı: 2023'te eğer farklı bir şey olursa bugüne kadar elde edilen kazanımlar tamamen gidecektir MHP Genel Başkan Yardımcısı: 2023'te eğer farklı bir şey olursa bugüne kadar elde edilen kazanımlar tamamen gidecektir Afrika Birliği, Sierra Leone'deki protestolardan endişeli Afrika Birliği, Sierra Leone'deki protestolardan endişeli İtalya'da sağ ittifakın başkanlık sistemini gündeme getirmesi tartışma konusu oldu İtalya'da sağ ittifakın başkanlık sistemini gündeme getirmesi tartışma konusu oldu
Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Dünya liderleri Beşinci Holokost Forumu için Kudüs'te - Son Dakika

Bu haber Euronews.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Euronews.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Euronews.com kurumudur.

Advertisement