Dünyada kadınları en büyük göğüse sahip ülkeler açıklandı! Listede Türkiye de var - Son Dakika

Dünyada kadınları en büyük göğüse sahip ülkeler açıklandı! Listede Türkiye de var

27.05.2022 12:52
Dünyada kadınları en büyük göğüse sahip ülkeler açıklandı! Listede Türkiye de var

World Population Review tarafından gerçekleştirilen bir ankette, dünyada kadınları en büyük göğüse sahip ülkeler sıralandı. Listede ABD birinci olurken, Türkiye daha önce olduğu gibi listeye 20'nci sıralardan dahil oldu.

Dünya nüfusu hakkında yaptığı incelemelerle bilinen World Population Review, dünyada kadınlar arasında en büyük göğüse sahip ülkeleri belirlemek için bir anket gerçekleştirdi. Ankette Türkiye detayı da dikkat çekerken, ilk sırayı ABD aldı.

İLK SIRAYI ALAN DİĞER ÜLKELER

ABD ile birlikte ilk sırayı alan diğer ülkeler Venezuela, Kolombiya ve İsveç oldu. İngiltere de listenin sürpriz yapan ülkeleri arasında yer aldı. İngiliz kadınların önümüzdeki yıllarda listenin ilk sıralarını zorlaması bekleniyor.

TÜRKİYE YİNE ORTALARDA

Ankette Türkiye'ye ilişkin detaylı bilgi verilmedi fakat Türkiye istatistiklere göre 2014'den bu yana devam eden 20'nci sıralardaki yerini korudu ve listeye yine aynı sıralamadan dahil oldu.

GÜRCİSTAN VE KANADA DİPTE

Listenin son sıralarındaki ülkeler ise şunlar oldu: İsviçre, Bosna, Avustralya, Gürcistan ve Kanada. Diğer yandan listede beden ölçülerine yer verilmedi. Ülkeler A, B ve C olarak sınıflandırıldı.

YORUMLAR
500
ABD Hazine Bakanlığından Bakan Yardımcısı Adeyemo'nun Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama ABD Hazine Bakanlığından Bakan Yardımcısı Adeyemo'nun Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama Türk peyniri ABD'de online satışa çıkacak Türk peyniri ABD'de online satışa çıkacak Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi

Son Dakika Dünya Dünyada kadınları en büyük göğüse sahip ülkeler açıklandı! Listede Türkiye de var - Son Dakika


Advertisement