Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor - Son Dakika

Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor

02.11.2021 11:41
Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor

Güney Afrika'da Boko Haram üyesi olan seri katile film karakteri olan "John Wick" ismi verildi. 7 kişiyi öldüren seri katilin, yeni cinayetler işleme ihtimalinden korkuluyor. Polis her yerde azılı katili arıyor.

Güney Afrika'da Jony Wick paniği yaşanıyor. Ünlü bir film olarak John Wick, düşmanlarından intikam almak isteyen seri katilin hikayesini anlatıyor. Güney Afrika'da da Ağustos ayından beri 7 cinayet işleyen ve şu ana kadar izine rastlanmayan seri katil, endişe yarattı.

KURBANLARI BOKO HARAM ÜYELERİ ARASINDAN

Seri katilin şu ana kadar öldürdüğü 7 kişi Boko Haram üyesi. Ancak polis, seri katilin farklı cinayetlere de yönelebileceğini belirtiyor. Katil son olarak çetenin önde gelen üyelerinden 35 yaşındaki Phillip Given Mnguni'yi öldürdü. Bu cinayetin ardından seri katile "Jony Wick" ismi verildi.

Ülkede John Wick paniği! 7 cinayet işledi öldürmeye devam etmesinden korkuluyor

YENİ CİNAYETLERDEN KORKULUYOR

Katilin cinayet işlediği yerlerden biri olan Mamelodi kasabası sakinleri de yeni cinayetler işlenmesinden endişe ediyor. Cinayetlerle ilgili bilgilendirmede bulunan Gauteng polis komiseri Elias Mawela, "İster sıradan insanlar olsun, ister gangsterler olsun yine de bu kadar cinayet fazla. Katili yakalamak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz" dedi.

Ülkede John Wick paniği! 7 cinayet işledi öldürmeye devam etmesinden korkuluyor
YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor - Son Dakika Dünya


Advertisement