Kahin Nostradamus, 3. Dünya savaşı için tarih vermiş! İşte korkutan kehanet - Son Dakika

Kahin Nostradamus, 3. Dünya savaşı için tarih vermiş! İşte korkutan kehanet

23.02.2022 23:44

Ünlü kahin Nostradamus, Londra'daki büyük yangın, Adolf Hitler'in gelişi ve John F Kennedy suikastını gibi olayları bilmesiyle tanınıyordu. Şimdi de 3. Dünya savaşı hakkında yıllar önce yaptığı kehanet ortaya çıktı. Nostradamus'un savaş için 2022 bahar ayını işaret ettiği öne sürüldü.

Rusya ve Ukrayna arasında yaşananlar, 3. Dünya savaşı söylentilerini de iyice artırdı. Bu gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte ünlü kahinlerin daha önce savaşla ilgili söylemleri de yeniden gündem oldu. Baba Vanga'nın ardından daha önce birçok tarihi olayı bilmesiyle tanınan Nostradamus'un sözleri çok konuşuldu.

"SAVAŞ AVRUPA'YA SIÇRAYACAK"

Nostradamus'un tahminleriyle kesin tarihleri belirlemek zor olsa da ünlü kahinin Les Prophéties adlı kitabında 3. Dünya savaşı için verdiği tarihin, 2022 bahar ayları olduğu iddia ediliyor. Nostradamus bu kitabında savaşın Avrupa'ya da sıçrayacağını vurguluyor.

"FRANSA DA İŞGAL EDİLİYOR"

Nostradamus'un kehanetleri arasında Fransa'yla ilgili de ürküten detaylar var. Nostradamus, 3. Dünya savaşı sonrasında Fransa'nın doğudan gelen bir güç tarafından işgal edileceğini söylüyor. Diğer yandan Avrupa'da Rus işgalinin çoktan başlamış olduğu gibi söylemler, Nostradamus'un inanılırlığını da artırmış durumda.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi! Rusya: Ukrayna'da 2 adet Su-25 savaş uçağı vurduk Son dakika haberi! Rusya: Ukrayna'da 2 adet Su-25 savaş uçağı vurduk Son dakika haberleri! Esenyurt'tan Savaş Halindeki Rusya ve Ukrayna İçin Barış Güvercini Uçuruldu Son dakika haberleri! Esenyurt'tan Savaş Halindeki Rusya ve Ukrayna İçin Barış Güvercini Uçuruldu Ukrayna'daki tahıl krizi Ukrayna'daki tahıl krizi

Son Dakika Dünya Kahin Nostradamus, 3. Dünya savaşı için tarih vermiş! İşte korkutan kehanet - Son Dakika


Advertisement