Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş

Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş

29.09.2021 00:25

Kendi ölüm tarihini bilmesiyle tanınan dünyaca ünlü kahin Nostradamus, 10 Mayıs'ta dünyanın sonunun geleceği yönünde kehanette bulunmuştu. Ancak bu 10 Mayıs'ın hangi yılda olduğu bilinmiyor.

16. yüzyıl kahini Nostradamus'un kehanetleri gündem olmaya evam ediyor. Kendi ölüm tarihini dahi bilen Nostradamus'un dünyanın sonuna ilişkin tahmini de tüyler ürpertti. Nostradamus, 10 Mayıs'ta dünyanın sonunun geleceğini söyledi. Ancak yılı vermedi.

"SABAH ÖLECEĞİM"

Kendisine ''İyi geceler'' diyen papaza ''Sabah öleceğim'' yanıtı veren ve sabah hayata gözlerini yuman Fransız astrolog Michel de Nostradamus'un kehanetleri korku yarattı.

İşte Nostradamus kehanetlerinden bazıları:

DÜNYANIN SONU 10 MAYIS'TA GELECEK

Nostradamus, 10 Mayıs'ta insanlığın sonunun geleceğine dair kehanette bulundu ancak bu 10 Mayıs'ın hangi yıla denk geldiği henüz bilinmiyor.

ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI 25 YIL SÜRECEK

Nostradamus, üçüncü dünya savaşının başlayacağını ve bu savaşın diğer iki savaştan çok daha büyük kayıplara neden olacağını söyledi. Ayrıca üçüncü dünya savaşı, en az 25 yıl sürecek.

PEŞ PEŞE YANARDAĞLAR PATLAYACAK

Nostradamus, yanardağların patlayacağını, özellikle ABD'deki Yellowstone Parkı'nda bu patlamaların gerçekleşeceğine dair bir iddiada bulundu.

GÜNEŞTEKİ PATLAMALAR HAYATIMIZI ETKİLEYECEK

Nostradamus, Güneş'te büyük patlamalar meydana geleceğini öngörüyor. Üstelik uzmanlar bu patlamaların, bütün elektronik sistemlerimizi etkisiz hale getireceğini belirtiyor.

BİNLERCE YILLIK BARIŞ GELECEK

Nostradamus, uzun savaşların ve doğal afetlerin ardından dünya üzerinde binlerce yıllık barış ve huzurun geleceği kehanetinde de bulundu.

YORUMLAR (5)
  • Gökhan Öcal: Babacık babacık cici kuş dü şak şak şaka çinili çivili du şak şak şak ci kuş bibicik Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • Devletim Proje: böyle kehanet mi olur .o zaman benim dayıda kahin trafik kazası geçirdi ben dedi 3 gün yaşamam dedi adam 3 gün olmadan öldü..gaybı sadece ALLAH bilir milletin zart zurt ettiğine bakmayın madem bu kadar şey biliyorlardı neden insanoğluna hiçbir katkı sağlamadılar bunlar kendi bilim adamlarınıın yazarlarının reklamını yapıyorlar .tamam şöyle bir gercek var aralarında zeki gerçekten insanoğluna yardımcı olanlar örnek edison . bizdede aksemseddin var mikrobu buldu kimse ondan bahsetmiyor nedense Cevap Yaz 52 2 Yayından Kaldır
  • Ersel Dinçel: uzun süren savaşların ardından yeryuzunde bugünkü gibi 7 milyar insan olmayacak malesef bu savaşlar insan ırkının nerdeyse sonunu getirecek duzeyde olacak çünkü nükleer savaşlar toplu ölümlere sebeb olacak ve insan hatta canlı sayısı azalacak savaşmak için sebeb kalmayacak o yuzden 1000 lerce yıl savaş olmayacak zira örnek 85 milyonluk türkiyede diyelim 25 30 milyon insan bile kalmayacak nufusun 4/3 malesef bu savaşlarda ölecek diyerek bende bir kehanette bulunayım Cevap Yaz 24 29 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünya Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş - Son Dakika


Advertisement