Milyonları hasta eden sinsi virüs en net haliyle görüntülendi - Son Dakika

Milyonları hasta eden sinsi virüs en net haliyle görüntülendi

25.10.2021 15:06

Milyonlarca insanı etkileyen koronavirüsün Delta Plus mutasyonunu en net hali, Devlet Viroloji ve Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (Vektör) tarafından görüntülendi.

Koronavirüs salgını dünya genelinde milyonlarca insanı etkiliyor. Hastalığın yeni mutasyonları arasında yer alan Delta Plus da Rusya'da iyice etkisini artırdı. Rus bilim adamları, mutasyon üzerinde yaptıkları incelemeden görüntüler paylaştı.

EN NET GÖRÜNTÜLERİ

EpiVacCorona aşısını geliştiren Devlet Viroloji ve Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (Vektör), elektron mikroskobu kullanarak Delta Plus mutasyonunu görüntüledi.

YAPAY OLARAK YERLEŞTİRİLDİ

Rusya İnsan Sağlığı ve Tüketiciyi Koruma Kurumu (Rospotrebnadzor) Delta Plus'ın fotoğraflarını yayımlayarak virüsün bir Afrika yeşil maymununun böbreğinin epitel hücre kültürü üzerine yapay olarak yerleştirildiğini belirtti. İlk olarak Hindistan'da ortaya çıkan Delta Plus, Rusya'da ise geçtiğimiz Haziran ayında görülmüştü.

İşte milyonları hasta eden sinsi virüs! Korona Delta Plus'un en net hali görüntülendi
İşte milyonları hasta eden sinsi virüs! Korona Delta Plus'un en net hali görüntülendi
Milyonları hasta eden sinsi virüs en net haliyle görüntülendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Milyonları hasta eden sinsi virüs en net haliyle görüntülendi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 kişi yaralandı 07:42 Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 kişi yaralandı 36 ile kar yağışı uyarısı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti 07:28 36 ile kar yağışı uyarısı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor 00:38 Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor
Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor 17:24 HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek
İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim!
Advertisement