Öğrenciler telefonlarına gelen mesajla şoku yaşadı! Kadın öğretmenleri yanlışlıkla cinsel ilişki videosunu göndermiş - Son Dakika

Öğrenciler telefonlarına gelen mesajla şoku yaşadı! Kadın öğretmenleri yanlışlıkla cinsel ilişki videosunu göndermiş

23.02.2022 19:30
Öğrenciler telefonlarına gelen mesajla şoku yaşadı! Kadın öğretmenleri yanlışlıkla cinsel ilişki videosunu göndermiş

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir kadın öğretmen, kendisinin cinsel ilişkiye girdiği anları yanlışlıkla 200 öğrencisine mesaj olarak attı. Okul yönetiminin durumdan haberdar olmasının ardından öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı.

ABD'deki bir kadın öğretmenin imza attığı skandal, duyanların ağzını açık bıraktı. Ohio'daki bir okulda öğretmen olarak görev yapan kişi, kişisel cinsel içerikli videosunu yanlışlıkla 200 öğrencisinin cep telefonuna gönderdi.

ÖĞRETMEN HAKKINDA SORUŞTURMA

Öğretmen hakkında soruşturma başlatılırken, öğrencilerin telefonuna kayıtların nasıl ulaştığı da araştırıldı. Henüz herhangi bir suçlamada bulunulmadığı için adı açıklanmayan öğretmen okul tarafından disiplin cezasına çarptırılmadı ancak şimdilik ücretli izne ayrıldı.

"EBEVEYN OLARAK DEHŞET VERİCİ"

Öğrencilere ulaşan cinsel görüntülerin sonrasında veliler öğretmen hakkında suç duyurusunda bulundu. Bir Amerikan haber programına konuşan veli, "Ebeveyn olarak bu dehşet verici. Özellikle çocuklar etrafında bir otorite figürü ve rol model olarak gördükleri öğretmenleri tarafından böyle bir şeyin yapılmasını anlamak mümkün olmuyor" dedi.

YORUMLAR
500
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan öğretmenlere çağrı: Kariyer sınavına girmeyin Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Kılıçdaroğlu'ndan Öğretmenlere Çağrı: 'Kariyer Sınavı Rencide Edici Olduğu İçin Daha Makul Bir Çözüm Bulmak Üzere Çağrı Yapmıştım. Yanaşmadılar. Akşener: Atayamayacaksan niçin öğretmen okulu açıyorsun? Akşener: Atayamayacaksan niçin öğretmen okulu açıyorsun?

Son Dakika Dünya Öğrenciler telefonlarına gelen mesajla şoku yaşadı! Kadın öğretmenleri yanlışlıkla cinsel ilişki videosunu göndermiş - Son Dakika


Advertisement