Profesörden garip çağrı: Mars'tan derhal çıkın, yoksa uzaylılar dünyaya saldıracak - Son Dakika

Profesörden garip çağrı: Mars'tan derhal çıkın, yoksa uzaylılar dünyaya saldıracak

18.11.2021 13:15
Profesörden garip çağrı: Mars'tan derhal çıkın, yoksa uzaylılar dünyaya saldıracak

Uzaylılarla ilgili araştırma gerçekleştiren Profesör Ricciardi; insanlığın derhal Mars'tan ayrılması gerektiğini aksi takdirde uzaylıların Dünya'ya saldırı gerçekleştireceğini öne sürdü. Ricciardi'nin çağrısına uzay araştırmaları yapan ülkelerin yanıtı merakla bekleniyor.

İnsanlık, Mars'ta yaşama çok yaklaştı. NASA ve Elon Musk da bu konuda çalışmalarını hızlandırdı. Son olarak Mars'a gönderilen Perverance (Azim) isimli uzay aracı, Mars'la ilgili çok önemli ipuçlarını Dünya'ya gönderdi. Ancak konuyla ilgilenen bilim insanı Profesör Anthony Ricciardi tarafından yapılan çalışma, herkesi ürküttü.

"MARS'TAN ÇEKİLMEMİZ GEREKİYOR"

Profesör Ricciardi, konuyla ilgili bir rapor hazırladı ve bu raporun detaylarını paylaştı. İnsanlığın Mars'tan çekilmesi gerektiği ifadeleri yer alan raporda, "Uzaylıların saldırı ihtimali daha önce hiç olmadığı kadar arttı. Ve bu durumuntamamen insanların Mars'taki çalışmalarıyla ilgisi var. Bu çalışmalar durdurulmazsa saldırı riski artacak" şeklinde sözlere yer verildi.

"BAKTERİLER DE DÜNYAYA ULAŞABİLİR"

Ricciardi ayrıca Mars'taki uzay araçlarına yapışan bakteriler ve tehlikeli maddelerin Dünya'ya taşınabileceğini ve bu durumun dünyadaki yaşam için tehlike oluşturacağını ifade etti. Ricciardi, uzaydan gelen canlıların dünyada hayatta kalabilme risklerinin göz önünde bulundurulması gerektiğini anlattı.

YORUMLAR (17)
  • Sahin Ozdemir: ya simdi bu dunyada yermi kalmadi hadi arastirmanizi yapiyorsunuz ama ele gezirmekde nedir bir rahat birakmadiniz su uzaylilari vallahi oyumu uzaylilardan yana kulancam saldirsinlar haklaridir.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dünya Profesörden garip çağrı: Mars'tan derhal çıkın, yoksa uzaylılar dünyaya saldıracak - Son Dakika Dünya


Advertisement