Bilim insanlarının cinsel ilişkiye teşvik yöntemi sosyal medyayı ayağa kaldırdı - Son Dakika

Bilim insanlarının cinsel ilişkiye teşvik yöntemi sosyal medyayı ayağa kaldırdı

27.09.2022 00:30

Kanada'nın Toronto şehrinde bulunan York Üniversitesi'ndeki bilim insanlarının erkeklerin kadınları cinsel ilişkiye teşvik etmek için yeni bir kente gezmeye götürmesi gerektiği ve hayatlarına renk katması tavsiyelerinin ardından sosyal medya kullanıcıları bu tespitlerin bilimselliğine tepki gösterdi.

Kanada'nın en büyük şehri ve ticaret merkezi Toronto'da bulunan York Üniversitesi'ndeki bilim insanları tarafından gerçekleştirilen bir araştırma büyük yankı uyandırdı. Bilim insanları, erkekler ve kadınlar arasında düzensiz ilişkilerin nasıl yeniden canlanacağını araştırdı.

"YENİ YERLER KEŞFETMEYE GÖTÜRÜN"

Haberler.com'dan Barış Yahya Çinçin'in haberine göre araştırma sonucunda bilim insanları tarafından yapılan tespitte, erkeklerin kadınları cinsel ilişkiye teşvik etmek için farklı kentlere seyahate götürmesi gerektiği belirtildi. Ayrıca müze ve hayvanat bahçesi gibi ziyaretlerin de artırılması tavsiyesinde bulunuldu.

"BU YOLLA KENDİLERİNİ YENİLEMİŞ OLURLAR"

Araştırmacılar kadınların erkekler tarafından izlenecek bu yolla birlikte kendilerini yeniden bir yıldız gibi hissedeceğini ve yenilecekleri için cinsel ilişkiyi daha fazla isteyeceklerini iddia etti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Fakat York Üniversitesi'ndeki araştırmacıların bu tespitleri, sosyal medyada büyük tepki çekti. Başta ABD'li ve Kanadalı kullanıcılar olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerindeki kullanıcılar tavsiyelerin asla bilimsel olmadığını ifade ederek araştırmacılara tepki gösterdi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya Bilim insanlarının cinsel ilişkiye teşvik yöntemi sosyal medyayı ayağa kaldırdı - Son Dakika


Advertisement