"Altın, güvenli liman özelliğini koruyor" - Son Dakika

"Altın, güvenli liman özelliğini koruyor"

25.01.2023 11:05
"Altın, güvenli liman özelliğini koruyor"

Çanakkale Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Timur Ay, altının yükselişinin 2023 ve 2024 yıllarında da devam etmesini öngördüklerini söyledi.

Çanakkale Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Timur Ay, altının yükselişinin 2023 ve 2024 yıllarında da devam etmesini öngördüklerini söyledi.

Altın fiyatlarına yönelik değerlendirmelerde bulunan Çanakkale Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Timur Ay, "Altın ciddi derecede 2022 yılının sonu itibariyle başlayan bir yükselişte. 2023 yılının başlarında da ciddi derecede piyasalarda gözükmeye başladı. Tahminimiz o ki ons bazında en son kırılan rekor 2 bin 65 dolardı. Ona doğru yaklaşıyor zaten. Büyük bir ihtimal altının 2023 ve 2024 yılları içerisinde yükselişi çok sürekli olarak devam edecek gözüküyor. Yatırımcılar altın konusundaki o 'güvenli liman' algısını hala korumakta. Altından hiçbir zaman uzaklaşmayacaklarını düşünüyorum ve uzaklaşmamaları gerektiğini de tavsiye olarak niteliğinde değerlendiriyoruz" dedi. - ÇANAKKALE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Yunan unsurlarınca ölüme terk edilen 15 kaçak göçmen kurtarıldı Yunan unsurlarınca ölüme terk edilen 15 kaçak göçmen kurtarıldı Can salında yardım bekleyen 15 düzensiz göçmen kurtarıldı Can salında yardım bekleyen 15 düzensiz göçmen kurtarıldı Çanakkale'de 2022 yılında 3 bin 409 tatbikat gerçekleştirildi Çanakkale'de 2022 yılında 3 bin 409 tatbikat gerçekleştirildi

Son Dakika Ekonomi 'Altın, güvenli liman özelliğini koruyor' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement