Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika haberlerini kaçırma! YÜKLE

Borsada günlük işlemler (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günlük işlemler (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7222,96İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72

22,96
İş Bankası (B)36.056,403,31-10,97
İş Bankası (C)4,861,89-28,45
İş Bankası (Kur.)360.855,00

-5,04
İş Fin.Kir.2,941,38-23,83
İş Girişim16,000,00-15,57
İş GMYO1,810,56-28,74
İş Y. Men. Değ.14,202,01-14,44
İş Yat. Ort.2,723,03-19,12
İşbir Holding6.180,003,00125,55
Işık Plastik28,360,35

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,962,13-15,79
İttifak Holding1,801,69-19,28
İz Hayvancılık Tarım15,95-2,39-11,39
İzmir Demir Çelik2,196,31-33,83
İzmir Fırça7,899,5841,91
Jantsa Jant Sanayi720,00-1,23118,50
Kafein Yazılım23,942,7512,18
Kaplamin20,582,95-39,11
Kardemir (A)5,861,74-1,51
Kardemir (B)5,820,5210,44
Kardemir (D)6,971,0120,59
Karel Elektronik27,009,9317,09
Karsan Otomotiv3,353,403,08
Karsu Tekstil12,807,3849,71
Kartonsan50,402,61-46,76
Katmerciler Ekipman3,354,048,77
Kent Gıda355,000,00-0,17
Kerevitaş Gıda5,031,62-23,56
Kervan Gıda15,621,0318,15
Kervansaray Yat. Holding0,689,68-46,03
Kiler GMYO1,756,71-30,28
Klimasan Klima21,12-1,1224,45
Koç Holding17,210,70-15,85
Konfrut Gıda14,801,09-12,43
Kontrolmatik Teknoloji Enerji54,8010,00131,42
Konya Çimento845,50-0,84-25,18
Kordsa Teknik Tekstil21,304,0036,98
Koza Altın107,802,5711,48
Koza Madencilik13,503,85-12,85
Körfez GMYO4,738,74-18,45
Kristal Kola2,043,55-47,96
Kron Telekomünikasyon53,500,9445,22
Kuştur Kuşadası Turizm223,4010,0042,02
Kuyumcukent Gayrimenkul2,165,88-6,09
Kütahya Porselen48,620,00-3,63
Lider Faktoring2,669,47-21,99
Link Bilgisayar34,204,787,29
Logo Yazılım148,301,2319,06
Lokman Hekim Sağlık15,801,2246,95
Lüks Kadife47,76-1,4965,26
Makina Takım3,136,83-8,21
Marka Yatırım Holding5,49-2,83-14,62
Marmaris Altınyunus176,0010,0058,42
Marshall245,3010,00-20,02
Martı GMYO1,77-0,56-35,64
Martı Otel1,685,66-21,13
Matriks Bilgi Dağıtım42,02-4,20

Mavi Giyim41,000,84-21,46
Mazhar Zorlu Holding30,56-0,13-2,92
Mega Polietilen5,995,64-21,80
Menderes Tekstil2,235,69-27,83
Merit Turizm168,409,99101,19
Merko Gıda5,77-1,54-33,22
Metemtur Yatırım25,104,9313,57
Metro Holding1,85-0,54-11,06
Metro Petrol ve Tesisleri2,031,50-29,76
Metro Yatırım Ortaklığı2,05-1,91-12,02
Migros Ticaret34,940,75-18,36
Milpa4,033,60-12,39
Mistral GMYO4,799,361,70
MLP Sağlık22,02-1,7010,82
MMC San. ve Tic. Yat.5,659,7122,83
Mondi Tire Kutsan5,294,96-30,39
Naturel Enerji35,464,23-0,14
Naturelgaz10,450,58

Net Holding5,03-2,3346,65
Netaş Telekom.22,625,60-19,44
Niğbaş Niğde Beton13,949,94-73,19
Nuh Çimento52,450,879,21
Nurol GMYO11,40-9,9556,38
Odaş Elektrik2,606,12-33,33
Olmuksan-IP7,291,25-38,48
Orge Enerji Elektrik10,732,1945,39
Orma Orman Mahsulleri27,80-5,9588,86
Osmanlı Menkul27,169,96-12,22
Ostim Endüstriyel Yat2,294,57-16,84
Otokar322,905,116,12
Oyak Çimento6,901,02-21,41
Oyak Yat. Ort.7,630,539,78
Oylum Sınai Yatırımlar3,425,23-27,39
Özak GMYO4,441,14-12,94
Özbal Çelik Boru6,982,206,56
Özderici GMYO1,522,70-31,53
Özerden Plastik7,625,25-15,33
Pamukova Elektrik30,506,0543,06
Panora GMYO6,070,17-0,62
Papilon Savunma15,852,26-30,36
Park Elek.Madencilik5,012,66-6,70
Parsan27,602,6813,58
Pegasus63,103,78-15,42
Peker GMYO1,363,03-47,89
Penguen Gıda3,423,95-32,28
Pera GMYO1,305,69-25,79
Pergamon Dış Ticaret23,582,5228,65
Petkim6,29-1,4126,31
Petrokent Turizm2.250,006,38148,23
Pınar Et ve Un22,500,90-3,35
Pınar Su7,465,220,40
Pınar Süt19,140,79-17,07
Plastikkart12,423,59-14,05
Polisan Holding2,793,33-27,43
Politeknik Metal294,004,26-27,54
Prizma Press Matbaacılık4,910,20-10,40
QNB Finans Fin. Kir.89,20-0,22-28,81
QNB Finansbank41,521,27-40,98
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri23,66-5,13

Ral Yatırım Holding3,071,99-30,86
Ray Sigorta12,365,73-20,00
Reysaş GMYO4,080,49-25,14
Reysaş Lojistik3,050,99-41,05
Rhea Girişim2,142,88-42,47
Rodrigo Tekstil17,816,0129,91
Royal Halı3,304,76-4,07
RTA Laboratuvarları24,161,00-20,21
Sabancı Holding7,881,16-28,53
Safkar Ege Soğutmacılık8,259,27-24,17
Sanel Mühendislik4,224,9823,39
Sanifoam Sünger15,483,0613,82
Sanko Pazarlama10,619,9512,99
Saray Matbaacılık3,840,79-56,21
Sarkuysan14,334,3762,10
Sasa Polyester44,52-0,18120,18
Say Yenilenebilir Enerji24,560,66188,60
Sekuro Plastik22,769,9563,04
Selçuk Ecza Deposu9,754,17-27,41
Selçuk Gıda3,153,28-36,75
Senkron Güvenlik34,000,8929,47
Serve Film Prodüksiyon15,506,90-3,13
Servet GMYO79,00-3,010,77
Seyitler Kimya18,96-6,05-24,43
Silverline Endüstri4,953,34-42,44
Sinpaş GMYO3,84-1,29-8,13
Smartiks Yazılım5,484,38-38,15
Sodaş Sodyum Sanayii27,5010,004,42
Söktaş4,054,65-20,43
Sönmez Filament37,541,73-46,52
Sönmez Pamuklu18,306,21-23,75
Sumaş Suni Tahta59,609,9616,29
Şeker Fin. Kir.6,488,911,25
Şekerbank1,050,96-30,46
Şişe Cam7,251,68-0,82
Şok Marketler Ticaret12,291,65-2,61
T. Halk Bankası4,200,48-24,46
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,86-0,09-29,62
T.S.K.B.1,210,00-30,72
T.Tuborg16,508,20-8,69
Taç Tarım Ürünleri23,501,29123,17
Tat Gıda9,291,64-19,65
TAV Havalimanları18,02-0,72-15,40
Taze Kuru Gıda239,00-0,1310,49
Tek-Art Turizm1,403,70-30,69
Tekfen Holding15,380,85-6,22
Teknosa İç ve Dış Ticaret10,737,09-16,04
Temapol Polimer Plastik13,896,6820,78
TGS Dış Ticaret12,511,38-1,57
Tofaş Oto. Fab.28,62-0,14-7,41
Torunlar GMYO3,47-3,34-11,03
Trabzon Liman26,429,99-17,75
Trabzonspor Sportif1,830,55-25,00
Trend GMYO5,484,58-56,40
TSKB GMYO4,152,47-27,83
Tuğçelik6,423,22-20,54
Tukaş7,012,79-27,66
Turcas Petrol3,543,21-27,01
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.11,09-5,21

Turkcell15,002,25-6,83
Tümosan Motor ve Traktör18,26-1,3029,78
Tüpraş86,501,76-19,91
Türk Hava Yolları11,273,39-12,70
Türk İlaç Serum36,804,31

Türk Prysmian Kablo9,277,54-23,39
Türk Telekom6,15-0,32-26,04
Türk Traktör205,401,5820,56
Türker Proje Gayrimenkul132,509,9617,36
Türkiye Sigorta5,471,67-11,46
Ufuk Yatırım15,20-0,6513,43
Ulaşlar Turizm Yat.4,409,453,77
Ulusoy Elektrik54,00-1,015,16
Ulusoy Un Sanayi5,462,067,30
Umpaş Holding1,759,37-32,95
Uşak Seramik2,472,075,56
Utopya Turizm22,32-3,38-42,47
Uzertaş Boya34,3210,00-39,36
Ülker Bisküvi20,840,77-9,94
Vakıf Fin. Kir.21,569,89406,10
Vakıf GMYO2,722,26-24,86
Vakıf Yat. Ort.6,17-0,96-16,17
Vakıflar Bankası3,400,89-27,81
Vakko Tekstil12,702,5894,79
Vanet Gıda5,664,81-26,78
Verusa Holding53,401,5218,40
Verusaturk Girisim26,303,30101,07
Vestel30,263,4243,68
Vestel Beyaz Eşya53,50-0,7430,87
Viking Kağıt6,203,16-31,11
Yapı Kredi Koray GMYO5,59-1,4125,62
Yapı ve Kredi Bank.2,080,48-30,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.87,653,4221,09
Yataş15,90-0,1310,03
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,74-4,20-37,73
Yeni Gimat GMYO12,351,156,54
Yeşil GMYO1,072,88-22,46
Yeşil Yapı1,37-1,44-25,54
Yeşil Yatırım Holding78,556,87-17,62
Yibitaş İnşaat Malzeme13.550,900,38-13,14
Yonga Mobilya23,189,96-22,19
Yükselen Çelik5,09-0,78-2,71
Yünsa11,333,66-18,44
Zorlu Enerji2,012,03-27,44
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA