Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika uygulamasını yükleyin. YÜKLE

Borsada günlük işlemler (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günlük işlemler (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)248.999,6022,47İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,60

22,47
İş Bankası (B)36.000,102,13-11,11
İş Bankası (C)5,26-0,38-22,56
İş Bankası (Kur.)291.000,000,00-23,42
İş Fin.Kir.3,212,56-16,84
İş Girişim10,429,92-45,01
İş GMYO1,901,06-25,20
İş Y. Men. Değ.16,000,95-3,60
İş Yat. Ort.2,910,69-13,47
İşbir Holding6.610,40-5,65141,47
Işık Plastik30,88-1,22

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,920,00-19,30
İttifak Holding1,765,39-21,08
İz Hayvancılık Tarım20,10-1,9511,67
İzmir Demir Çelik2,241,36-32,32
İzmir Fırça6,19-1,4311,33
Jantsa Jant Sanayi92,35-0,70122,81
Kafein Yazılım25,24-2,7718,28
Kalekim Kimyevi Maddeler12,832,97

Kaplamin19,75-4,03-41,57
Kardemir (A)6,99-0,1417,48
Kardemir (B)6,920,5831,31
Kardemir (D)7,75-0,5134,08
Karel Elektronik31,200,0035,30
Karsan Otomotiv3,80-2,5616,92
Karsu Tekstil8,90-3,894,09
Kartonsan57,20-0,69-39,58
Katmerciler Ekipman3,471,4612,66
Kent Gıda256,000,00-28,01
Kerevitaş Gıda4,751,50-27,81
Kervan Gıda15,670,0618,53
Kervansaray Yat. Holding0,71-1,39-43,65
Kiler GMYO1,901,06-24,30
Klimasan Klima24,18-1,2342,49
Koç Holding19,250,26-5,88
Konfrut Gıda16,550,42-2,07
Kontrolmatik Teknoloji Enerji68,00-1,45187,16
Konya Çimento824,10-0,89-27,07
Kordsa Teknik Tekstil22,36-1,0643,79
Koza Altın125,20-0,0829,47
Koza Madencilik16,27-2,575,04
Körfez GMYO4,93-1,20-15,00
Kristal Kola2,100,96-46,43
Kron Telekomünikasyon49,800,6135,18
Kuştur Kuşadası Turizm299,90-1,9390,65
Kuyumcukent Gayrimenkul2,33-0,851,30
Kütahya Porselen32,18-0,80-36,21
Lider Faktoring2,880,35-15,54
Link Bilgisayar33,280,855,33
Logo Yazılım143,001,6314,80
Lokman Hekim Sağlık15,54-0,9644,53
Lüks Kadife53,65-1,9285,64
Makina Takım3,00-0,33-12,02
Marka Yatırım Holding5,096,49-20,84
Marmaris Altınyunus214,60-0,1993,16
Marshall270,30-0,81-11,87
Martı GMYO1,18-6,35-57,09
Martı Otel2,190,922,82
Matriks Bilgi Dağıtım35,160,34

Mavi Giyim48,480,08-7,13
Mazhar Zorlu Holding39,78-0,8026,37
Mega Polietilen7,820,002,09
Menderes Tekstil2,20-0,90-28,80
Mercan Kimya9,563,02

Merit Turizm197,10-10,00135,48
Merko Gıda5,72-0,87-33,80
Metemtur Yatırım20,50-8,89-7,24
Metro Holding1,80-0,55-13,46
Metro Petrol ve Tesisleri2,40-0,41-16,96
Metro Yatırım Ortaklığı1,985,32-15,02
Migros Ticaret34,16-0,64-20,19
Milpa4,07-0,49-11,52
Mistral GMYO4,84-0,212,76
MLP Sağlık22,000,8210,72
MMC San. ve Tic. Yat.7,00-5,4152,17
Mondi Tire Kutsan7,051,59-7,24
Naturel Enerji40,12-2,2412,99
Naturelgaz9,04-1,53

Net Holding5,07-7,6547,81
Netaş Telekom.21,962,91-21,79
Niğbaş Niğde Beton12,00-1,72-76,92
Nuh Çimento45,68-0,70-4,89
Nurol GMYO12,75-3,9974,90
Odaş Elektrik2,153,86-44,87
Olmuksan-IP7,620,79-35,70
Orge Enerji Elektrik9,97-0,8035,09
Orma Orman Mahsulleri31,00-1,59110,60
Osmanlı Menkul27,801,53-10,15
Ostim Endüstriyel Yat2,430,83-11,76
Otokar305,80-1,350,50
Oyak Çimento7,300,00-16,86
Oyak Yat. Ort.8,060,2516,78
Oylum Sınai Yatırımlar4,030,75-14,44
Özak GMYO4,231,20-17,06
Özbal Çelik Boru7,33-1,0811,91
Özderici GMYO1,744,19-21,62
Özerden Plastik9,30-6,633,33
Pamukova Elektrik33,64-1,0657,79
Panora GMYO6,400,794,78
Papilon Savunma15,800,38-30,58
Park Elek.Madencilik5,22-0,38-2,79
Parsan31,405,1629,22
Pegasus82,750,3010,92
Peker GMYO1,020,00-54,91
Penguen Gıda3,350,30-33,66
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım31,960,06

Pera GMYO1,381,47-21,22
Pergamon Dış Ticaret24,680,1634,65
Petkim6,260,0025,70
Petrokent Turizm2.480,000,87173,61
Pınar Et ve Un19,441,30-11,17
Pınar Su7,61-1,172,42
Pınar Süt18,501,20-17,96
Plastikkart15,014,973,88
Polisan Holding2,921,39-24,05
Politeknik Metal305,50-0,81-24,70
Prizma Press Matbaacılık4,580,22-16,42
QNB Finans Fin. Kir.92,750,71-25,98
QNB Finansbank46,402,11-34,04
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri26,20-0,68

Ral Yatırım Holding3,36-1,18-24,32
Ray Sigorta10,14-2,97-34,37
Reysaş GMYO3,83-2,05-29,72
Reysaş Lojistik4,372,34-15,54
Rhea Girişim2,191,39-41,13
Rodrigo Tekstil18,829,9937,27
Royal Halı3,482,351,16
RTA Laboratuvarları20,56-0,19-32,10
Sabancı Holding9,40-0,84-14,75
Safkar Ege Soğutmacılık7,920,51-27,21
Sanel Mühendislik3,953,1315,50
Sanifoam Sünger15,10-2,3911,03
Sanko Pazarlama10,560,5713,94
Saray Matbaacılık5,31-4,15-39,45
Sarkuysan13,90-0,3659,82
Sasa Polyester34,201,24128,24
Say Yenilenebilir Enerji30,089,94253,47
Sekuro Plastik22,329,9559,89
Selçuk Ecza Deposu9,272,43-30,99
Selçuk Gıda3,95-1,25-20,68
Senkron Güvenlik32,941,1025,44
Serve Film Prodüksiyon15,700,13-1,88
Servet GMYO92,002,1117,35
Seyitler Kimya25,764,462,67
Silverline Endüstri5,49-1,61-36,16
Sinpaş GMYO4,30-0,922,87
Smartiks Yazılım5,720,18-35,44
Sodaş Sodyum Sanayii25,90-2,41-1,66
Söktaş4,911,03-3,54
Sönmez Filament39,52-1,20-43,70
Sönmez Pamuklu15,741,88-34,42
Sumaş Suni Tahta60,75-1,2218,54
Şeker Fin. Kir.6,390,16-0,16
Şekerbank1,13-0,88-25,17
Şişe Cam8,18-0,1214,25
Şok Marketler Ticaret10,98-0,45-13,00
T. Halk Bankası4,920,00-11,51
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,202,29-25,31
T.S.K.B.1,400,72-19,84
T.Tuborg17,74-1,44-1,83
Taç Tarım Ürünleri24,002,39127,92
Tat Gıda8,950,67-22,59
TAV Havalimanları26,743,4825,54
Taze Kuru Gıda207,101,77-4,25
Tek-Art Turizm1,85-1,07-8,42
Tekfen Holding15,44-0,45-5,85
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,290,97-15,82
Temapol Polimer Plastik14,674,5627,57
TGS Dış Ticaret12,470,16-1,89
Tofaş Oto. Fab.30,32-0,52-1,91
Torunlar GMYO3,45-0,86-11,54
Trabzon Liman33,18-0,063,30
Trabzonspor Sportif2,58-1,905,74
Trend GMYO7,050,71-43,91
TSKB GMYO3,87-1,53-32,70
Tuğçelik12,059,8549,13
Tukaş6,91-0,58-28,69
Turcas Petrol3,95-1,25-18,56
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,410,53

Turkcell16,400,554,50
Tümosan Motor ve Traktör17,81-0,8426,58
Tüpraş103,400,49-4,26
Türk Hava Yolları14,481,4012,16
Türk İlaç Serum37,90-1,30

Türk Prysmian Kablo12,031,09-0,27
Türk Telekom7,16-1,10-13,89
Türk Traktör184,100,338,06
Türker Proje Gayrimenkul145,20-0,9528,61
Türkiye Sigorta5,200,58-15,83
Ufuk Yatırım15,819,0317,99
Ulaşlar Turizm Yat.4,31-2,491,65
Ulusoy Elektrik58,951,3814,80
Ulusoy Un Sanayi5,36-2,905,34
Umpaş Holding1,35-2,88-48,28
Uşak Seramik2,100,00-10,26
Utopya Turizm25,50-1,92-34,28
Uzertaş Boya40,16-0,59-29,05
Ülker Bisküvi22,160,00-0,71
Ünlü Yatırım Holding6,21-5,05

Vakıf Fin. Kir.10,000,30134,74
Vakıf GMYO2,270,44-31,84
Vakıf Yat. Ort.5,68-0,87-22,83
Vakıflar Bankası3,66-0,27-22,29
Vakko Tekstil14,22-2,60126,92
Vanet Gıda5,350,19-30,79
Verusa Holding53,000,0017,52
Verusaturk Girisim26,022,2898,93
Vestel31,520,8349,67
Vestel Beyaz Eşya49,74-0,7225,13
Viking Kağıt5,71-2,56-36,56
Yapı Kredi Koray GMYO6,601,3848,31
Yapı ve Kredi Bank.2,250,45-24,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.78,707,598,73
Yataş14,94-1,393,39
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,81-9,93-13,41
Yeni Gimat GMYO13,510,3716,54
Yeşil GMYO1,183,51-14,49
Yeşil Yapı1,361,49-26,09
Yeşil Yatırım Holding3,559,94-16,98
Yibitaş İnşaat Malzeme14.643,400,65-6,13
Yonga Mobilya23,80-0,83-20,10
Yükselen Çelik5,370,752,64
Yünsa14,121,581,65
Ziraat Gayrimenkul1,620,00

Zorlu Enerji2,02-0,49-27,08
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA