Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım9,181,3218,60
Acıpayam Selüloz23,82-4,6439,14
Adel Kalemcilik25,400,32-25,81
Adese Alışveriş Ticaret3,080,0010,00
Afyon Çimento4,86-0,21-4,89
Ak Enerji1,99-0,50-9,95
Akbank6,110,33-11,83
Akçansa18,970,1114,69
Akdeniz Yatırım Hold.2,470,002,78
Akfen GMYO4,40-0,23-9,47
Akın Tekstil61,654,9494,11
Akiş GMYO2,440,00-12,62
Akmerkez GMYO59,00-1,01-8,37
Aksa18,171,1124,54
Aksa Enerji11,831,9859,01
Aksigorta10,05-0,998,06
Aksu Enerji6,80-0,15-9,90
Alarko Carrıer435,60-2,3319,38
Alarko GMYO29,120,3411,31
Alarko Holding12,212,7841,32
Albaraka Türk1,95-1,020,52
Alcatel Lucent Teletaş35,02-0,1118,07
Alkim Kağıt18,46-0,1136,26
Alkim Kimya18,330,7126,09
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,52-0,4015,07
Altınyunus Çeşme78,45-0,4457,03
Anadolu Efes24,701,156,56
Anadolu Grubu Holding27,18-0,443,30
Anadolu Hayat Emek.11,270,6329,99
Anadolu Isuzu22,463,0324,78
Anadolu Sigorta8,01-1,726,09
Anel Elektrik4,712,3948,58
Arçelik36,501,5020,07
ARD Bilişim Teknolojileri58,40-2,5921,46
Arena Bilgisayar59,65-0,9173,40
Armada Bilgisayar64,107,3730,60
Arsan Tekstil9,221,8826,47
Arzum Ev Aletleri24,360,08-1,06
Aselsan17,240,00-5,53
Ata GMYO6,17-0,1611,98
Atakule GMYO3,780,0050,00
Atlantis Yatırım Holding5,40-3,57-2,88
Atlas Yat. Ort.1,590,00-9,14
AvivaSA Emeklilik Hayat19,001,555,43
Avrasya GMYO3,281,2325,22
Avrasya Petrol ve Tur.3,52-0,2810,00
Avrupa Yatırım Holding7,290,8321,50
Ayen Enerji7,700,3942,33
Ayes Çelik Hasır ve Çit13,503,8518,94
Aygaz16,861,0815,09
Bagfaş26,840,4534,20
Bak Ambalaj26,581,0631,58
Balatacılar Balatacılık9,000,569,22
Bantaş Ambalaj4,92-0,614,90
Banvit54,90-1,615,58
Baştaş Başkent Çimento14,941,63-13,99
Batı Çimento16,12-1,41242,25
Batısöke Çimento3,771,8954,51
Bayrak Taban Sanayi12,010,5013,20
Bera Holding24,02-1,3118,44
Berkosan Yalıtım12,60-1,1041,26
Beşiktaş Futbol Yat.5,998,1248,27
Beyaz Filo13,89-2,3936,44
Bilici Yatırım10,74-1,5661,75
Bim Mağazalar71,95-0,42-2,16
Birko Mensucat1,09-0,91-1,80
Birlik Mensucat3,159,76-8,96
Bizim Mağazaları15,180,26-1,17
Borusan Mannesmann34,30-0,8723,38
Borusan Yat. Paz.493,10-0,587,92
Bosch Fren Sistemleri1.203,900,21-2,82
Bossa26,680,4549,47
Brisa30,241,0051,65
Burçelik25,860,3123,03
Burçelik Vana35,060,29-29,40
Bursa Çimento4,15-1,43-16,63
Carrefoursa61,800,00-13,93
Casa Emtia Petrol158,003,6749,06
Ceo Event Medya6,490,000,93
Coca Cola İçecek76,151,9416,95
Cosmos Yat. Holding11,50-4,1742,68
Credıtwest Faktorıng5,49-0,18-6,47
Çelebi296,00-2,2562,17
Çelik Halat8,83-0,45-2,94
Çemaş Döküm1,60-0,62-6,03
Çemtaş17,08-0,127,41
Çimbeton327,603,4710,49
Çimentaş42,200,0016,70
Çimsa23,302,3730,90
Çuhadaroğlu Metal7,821,031,16
Dagi Giyim2,94-7,26-13,69
Dagi Yatırım Holding15,43-4,4019,61
Dardanel33,02-0,60-1,43
Datagate Bilgisayar16,360,371,55
Demısaş Döküm8,301,5925,57
Denge Holding7,81-3,5842,52
Deniz GMYO5,820,1770,18
Derimod11,49-0,5217,97
Derlüks Yatırım Holding8,912,181,02
Desa Deri13,29-1,9236,45
Despec Bilgisayar13,09-0,300,23
Deva Holding30,460,3326,18
Dinamik Isı Makina Yalıtım15,85-0,6346,08
Diriteks Diriliş Tekstil6,58-3,2476,41
Ditaş Doğan18,010,3338,24
DO-CO645,600,722,48
Doğan Burda18,75-1,06-16,44
Doğan Holding3,500,0014,01
Doğtaş Kelebek Mobilya3,08-1,6032,25
Doğusan5,33-0,5621,69
Doğuş GMYO12,100,5048,10
Doğuş Otomotiv36,364,4826,51
Döktaş Dökümcülük36,560,8819,40
Duran Doğan Basım12,92-1,4523,16
Dyo Boya15,96-0,4440,49
Eczacıbaşı İlaç7,300,14-2,14
Eczacıbaşı Yatırım58,65-1,92111,43
Edip Gayrimenkul3,820,5315,06
Ege Endüstri1.619,900,80-6,22
Ege Gübre234,50-0,6461,50
Ege Profil36,481,79-4,60
Ege Seramik14,030,2936,35
Egeplast34,020,062,16
Ekiz Kimya7,000,14-1,82
Emek Elektrik2,66-2,21-6,84
Eminiş Ambalaj26,882,99-27,04
Emlak Konut GMYO2,250,005,14
Enerjisa Enerji12,060,58-3,60
Enka İnşaat8,230,4911,67
Erbosan64,20-0,9356,59
Ereğli Demir Çelik16,880,4813,06
Ersu Gıda5,14-1,154,05
Escort Teknoloji7,67-0,1316,74
Esenboğa Elektrik41,06-1,58115,76
Etiler Gıda5,95-1,1649,50
Euro Kapital Yat. Ort.4,000,003,90
Euro Trend Yat. Ort.3,64-0,271,11
Euro Yat. Ort.4,683,773,77
Euro Yatırım Holding3,6310,0027,82
Fade Gıda15,40-1,60148,79
Fenerbahçe Futbol29,480,07-0,27
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,41-1,540,63
F-M İzmit Piston172,002,2038,37
Fonet Bilgi Teknolojileri16,501,2926,63
Ford Otosan229,209,9881,90
Formet Celik Kapi Sanayi3,54-1,94-25,47
Frigo Pak Gıda33,020,3057,39
Galatasaray Sportif4,273,145,43
Garanti Bankası8,940,90-13,79
Garanti Faktoring12,200,169,61
Garanti Yat. Ort.3,31-1,492,48
Gedik Y. Men. Değ.23,700,8588,10
Gediz Ambalaj39,000,0045,52
Gentaş5,980,170,67
Gersan Elektrik7,281,3918,57
Global Men. Değ.7,85-0,6330,62
Global Yat. Holding6,23-0,3233,12
Good-Year8,890,236,34
Göltaş Çimento61,95-0,4050,15
Gözde Girişim8,820,0010,53
GSD Denizcilik6,443,8727,78
GSD Holding2,421,26-3,59
Gübre Fabrik.78,15-0,45-9,18
Güler Yat. Holding10,251,08-5,70
Halk GMYO3,52-0,569,66
Hatay Tekstil23,867,8771,04
Hedef Girişim4,230,0023,45
Hektaş30,900,1962,03
HUB Girişim18,95-0,944,12
Hürriyet Gzt.2,190,464,29
ICBC Turkey Bank6,22-0,48-4,31
İdealist Danışmanlık68,650,81410,03
İdealist GMYO10,501,5554,41
İhlas Ev Aletleri1,690,00-10,11
İhlas Gayrimenkul1,190,00-4,80
İhlas Gazetecilik3,16-0,32-22,17
İhlas Holding0,91-1,09-18,94
İhlas Yayın Holding0,97-1,02-14,91
İndeks Bilgisayar31,100,0062,57
Info Yatırım6,980,008,22
İntema48,044,8520,40
Inveo Yatırım Holding142,100,71221,35
İpek Doğal Enerji13,19-0,900,84
İskenderun Demir Çelik13,300,0031,55
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA