Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım9,11-2,5717,70
Acıpayam Selüloz19,37-9,9913,14
Adel Kalemcilik21,98-9,99-35,80
Adese Alışveriş Ticaret2,70-10,00-3,57
Afyon Çimento4,16-7,96-18,59
Ak Enerji1,75-7,41-20,81
Akbank5,33-9,97-23,09
Akçansa16,53-7,39-0,06
Akdeniz Yatırım Hold.2,14-8,15-10,95
Akfen GMYO4,03-6,93-17,08
Akın Tekstil54,00-9,5570,03
Akiş GMYO2,02-9,01-27,66
Akmerkez GMYO51,95-7,89-19,32
Aksa15,95-7,759,32
Aksa Enerji10,48-8,2340,86
Aksigorta8,26-9,03-5,04
Aksu Enerji5,85-10,00-22,49
Alarko Carrıer369,90-9,691,37
Alarko GMYO24,90-9,59-4,82
Alarko Holding10,84-9,9725,46
Albaraka Türk1,71-8,56-11,86
Alcatel Lucent Teletaş30,44-9,832,63
Alkim Kağıt16,97-7,2725,26
Alkim Kimya16,38-7,6112,68
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,25-9,642,74
Altınyunus Çeşme71,30-7,8842,71
Anadolu Efes21,44-8,14-7,51
Anadolu Grubu Holding24,60-9,16-6,50
Anadolu Hayat Emek.10,33-6,8519,15
Anadolu Isuzu19,06-8,285,89
Anadolu Sigorta7,11-9,08-5,83
Anel Elektrik4,97-4,4256,78
Arçelik32,20-7,955,92
ARD Bilişim Teknolojileri50,60-8,005,24
Arena Bilgisayar49,10-8,9142,73
Armada Bilgisayar52,95-9,957,89
Arsan Tekstil10,655,1346,09
Arzum Ev Aletleri21,60-8,24-12,27
Aselsan15,38-6,05-15,73
Ata GMYO5,34-9,95-3,09
Atakule GMYO3,18-9,9226,19
Atlantis Yatırım Holding4,75-9,87-14,57
Atlas Yat. Ort.1,40-7,89-20,00
AvivaSA Emeklilik Hayat17,50-7,46-2,89
Avrasya GMYO3,01-3,8314,91
Avrasya Petrol ve Tur.3,10-8,55-3,13
Avrupa Yatırım Holding9,077,4651,17
Ayen Enerji7,26-4,7234,20
Ayes Çelik Hasır ve Çit11,34-10,00-0,09
Aygaz14,32-9,65-2,25
Bagfaş22,28-9,8711,40
Bak Ambalaj22,90-8,1813,37
Balatacılar Balatacılık7,54-9,92-8,50
Bantaş Ambalaj4,31-8,30-8,10
Banvit52,60-3,841,15
Baştaş Başkent Çimento12,59-9,94-27,52
Batı Çimento15,12-10,00221,02
Batısöke Çimento3,61-9,5247,95
Bayrak Taban Sanayi10,15-9,94-4,34
Bera Holding20,50-9,931,08
Berkosan Yalıtım10,53-10,0018,05
Beşiktaş Futbol Yat.6,012,0448,76
Beyaz Filo12,20-6,5819,84
Bilici Yatırım11,79-6,4377,56
Bim Mağazalar65,35-9,24-11,13
Birko Mensucat1,06-3,64-4,50
Birlik Mensucat2,70-10,00-21,97
Bizim Mağazaları13,59-8,85-11,52
Borusan Mannesmann28,04-9,310,86
Borusan Yat. Paz.401,20-9,50-12,19
Bosch Fren Sistemleri1.040,90-8,16-15,98
Bossa23,56-8,6831,99
Brisa25,84-9,4029,59
Burçelik22,28-9,505,99
Burçelik Vana30,54-9,96-38,50
Bursa Çimento3,73-7,44-25,06
Carrefoursa54,95-8,26-23,47
Casa Emtia Petrol126,70-9,9519,53
Ceo Event Medya5,66-9,44-11,98
Coca Cola İçecek66,85-9,722,66
Cosmos Yat. Holding10,19-9,8226,43
Credıtwest Faktorıng4,64-9,90-20,95
Çelebi288,00-4,6457,79
Çelik Halat7,57-7,46-16,79
Çemaş Döküm1,36-9,93-20,12
Çemtaş14,25-9,64-10,38
Çimbeton275,30-8,84-7,15
Çimentaş36,00-10,00-0,44
Çimsa20,34-7,1214,27
Çuhadaroğlu Metal6,76-8,40-12,55
Dagi Giyim2,54-7,64-25,43
Dagi Yatırım Holding13,32-10,003,26
Dardanel29,88-10,00-10,81
Datagate Bilgisayar14,43-7,80-10,43
Demısaş Döküm7,30-8,0610,44
Denge Holding6,26-9,9314,23
Deniz GMYO4,98-9,9545,61
Derimod11,17-9,9914,68
Derlüks Yatırım Holding7,97-8,60-9,64
Desa Deri11,87-7,9821,87
Despec Bilgisayar11,50-8,59-11,94
Deva Holding27,46-7,8513,75
Dinamik Isı Makina Yalıtım14,12-9,3130,14
Diriteks Diriliş Tekstil6,03-10,0061,66
Ditaş Doğan14,83-8,4013,83
DO-CO608,50-0,57-3,41
Doğan Burda17,00-6,59-24,24
Doğan Holding3,07-7,530,00
Doğtaş Kelebek Mobilya2,71-9,0616,36
Doğusan5,10-2,3016,44
Doğuş GMYO10,88-9,9333,17
Doğuş Otomotiv29,50-7,812,64
Döktaş Dökümcülük33,00-9,987,77
Duran Doğan Basım11,75-8,3512,01
Dyo Boya13,82-8,7821,65
Eczacıbaşı İlaç6,38-8,46-14,48
Eczacıbaşı Yatırım51,00-6,3483,85
Edip Gayrimenkul3,35-9,950,90
Ege Endüstri1.656,70-3,93-4,09
Ege Gübre200,00-8,1337,74
Ege Profil32,40-10,00-15,27
Ege Seramik12,18-8,8318,37
Egeplast30,54-9,96-8,29
Ekiz Kimya6,30-10,00-11,64
Emek Elektrik2,70-5,26-5,44
Eminiş Ambalaj23,36-9,95-36,59
Emlak Konut GMYO1,93-8,10-9,81
Enerjisa Enerji10,83-9,14-13,43
Enka İnşaat7,57-3,442,71
Erbosan59,10-7,8744,15
Ereğli Demir Çelik14,71-9,98-1,47
Ersu Gıda4,67-7,16-5,47
Escort Teknoloji6,59-8,850,30
Esenboğa Elektrik38,08-7,12100,11
Etiler Gıda5,41-8,3135,93
Euro Kapital Yat. Ort.3,84-7,25-0,26
Euro Trend Yat. Ort.3,95-5,509,72
Euro Yat. Ort.4,41-9,07-2,22
Euro Yatırım Holding3,69-7,5229,93
Fade Gıda14,00-8,20126,17
Fenerbahçe Futbol25,96-9,99-12,18
Flap Kongre Toplantı Hiz.5,67-8,40-10,99
F-M İzmit Piston143,40-7,4815,37
Fonet Bilgi Teknolojileri14,07-9,117,98
Ford Otosan213,50-6,5269,44
Formet Celik Kapi Sanayi3,04-8,71-36,00
Frigo Pak Gıda27,92-9,9433,08
Galatasaray Sportif4,19-9,893,46
Garanti Bankası7,98-9,93-23,05
Garanti Faktoring13,61-9,9922,28
Garanti Yat. Ort.2,85-9,52-11,76
Gedik Y. Men. Değ.22,94-3,4582,06
Gediz Ambalaj35,34-9,4831,87
Gentaş5,18-9,12-12,79
Gersan Elektrik6,22-8,531,30
Global Men. Değ.7,35-9,5922,30
Global Yat. Holding5,68-8,6821,37
Good-Year7,66-8,37-8,37
Göltaş Çimento57,35-9,3339,00
Gözde Girişim7,34-9,49-8,02
GSD Denizcilik5,85-4,8816,07
GSD Holding2,05-8,89-18,33
Gübre Fabrik.71,50-7,62-16,91
Güler Yat. Holding9,36-6,21-13,89
Halk GMYO3,08-8,33-4,05
Hatay Tekstil19,46-9,9939,50
Hedef Girişim4,05-9,4018,20
Hektaş28,50-4,6849,45
HUB Girişim16,36-9,96-10,11
Hürriyet Gzt.1,84-9,80-12,38
ICBC Turkey Bank5,58-8,37-14,15
İdealist Danışmanlık68,45-9,99408,54
İdealist GMYO9,89-9,9345,44
İhlas Ev Aletleri1,44-9,43-23,40
İhlas Gayrimenkul1,01-7,34-19,20
İhlas Gazetecilik2,80-5,08-31,03
İhlas Holding0,77-8,33-31,41
İhlas Yayın Holding0,83-8,79-27,19
İndeks Bilgisayar27,54-6,7143,96
Info Yatırım6,20-7,88-3,88
İntema41,40-10,003,76
Inveo Yatırım Holding125,50-9,97183,81
İpek Doğal Enerji11,56-7,30-11,62
İskenderun Demir Çelik11,60-6,0014,74
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA