Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,147,69-7,75
Acıpayam Selüloz18,132,845,90
Adel Kalemcilik23,481,65-31,41
Adese Gayrimenkul2,103,96-25,00
Afyon Çimento3,722,20-27,20
Ak Enerji1,433,62-35,29
Akbank4,870,00-27,94
Akçansa18,131,2812,59
Akdeniz Yatırım Hold.1,663,11-30,92
Akfen GMYO3,642,25-25,10
Akın Tekstil38,629,9721,60
Akiş GMYO1,811,69-35,18
Akmerkez GMYO44,780,07-28,30
Aksa14,601,675,69
Aksa Enerji11,251,2651,21
Aksigorta7,701,45-11,48
Aksu Enerji5,251,94-30,44
Alarko Carrıer311,302,40-14,69
Alarko GMYO22,664,23-13,38
Alarko Holding9,770,6213,08
Albaraka Türk1,571,29-19,07
Alcatel Lucent Teletaş27,203,42-8,29
Alkim Kağıt16,801,2029,79
Alkim Kimya15,671,1011,24
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,250,002,74
Altınyunus Çeşme53,809,937,69
Anadolu Efes22,920,79-1,12
Anadolu Grubu Holding20,141,31-23,45
Anadolu Hayat Emek.9,200,1114,49
Anadolu Isuzu16,752,95-6,94
Anadolu Sigorta6,250,81-13,44
Anel Elektrik4,306,9735,65
Arçelik31,460,4510,55
ARD Bilişim Teknolojileri53,50-0,4711,27
Arena Bilgisayar45,662,3834,02
Armada Bilgisayar47,783,87-2,65
Arsan Tekstil9,366,3628,40
Arzum Ev Aletleri19,241,10-21,85
Aselsan14,650,69-19,73
Ata GMYO3,927,10-28,86
Atakule GMYO2,421,26-3,97
Atlantis Yatırım Holding4,407,32-20,86
Atlas Yat. Ort.2,499,6942,29
AvivaSA Emeklilik Hayat17,19-1,09-2,24
Avrasya GMYO2,906,6210,71
Avrasya Petrol ve Tur.2,435,19-24,06
Avrupa Yatırım Holding8,02-0,5033,67
Ayen Enerji8,541,5557,86
Ayes Çelik Hasır ve Çit16,202,0842,73
Aygaz13,031,96-8,15
Bagfaş22,301,0911,50
Bak Ambalaj18,654,48-7,67
Balatacılar Balatacılık5,629,98-31,80
Bantaş Ambalaj5,938,4126,44
Banvit62,602,7120,38
Baştaş Başkent Çimento12,503,91-28,04
Batı Çimento12,433,41163,91
Batısöke Çimento2,610,776,97
Bayrak Taban Sanayi11,106,224,62
Bera Holding25,183,2024,16
Berkosan Yalıtım9,164,332,69
Beşiktaş Futbol Yat.7,97-8,9197,28
Beyaz Filo9,287,66-8,84
Bilici Yatırım18,256,48174,85
Bim Mağazalar66,050,15-10,18
Birko Mensucat1,33-2,2119,82
Birlik Mensucat2,055,13-40,75
Bizim Mağazaları14,032,41-8,66
Borusan Mannesmann24,125,79-13,24
Borusan Yat. Paz.340,204,52-25,11
Bosch Fren Sistemleri855,505,34-30,95
Bossa27,182,5752,27
Brisa23,282,1920,23
Burçelik20,801,86-1,05
Burçelik Vana29,406,91-40,80
Bursa Çimento3,541,72-28,88
Carrefoursa43,802,10-39,00
Casa Emtia Petrol110,000,003,77
Ceo Event Medya8,349,8829,70
Coca Cola İçecek69,95-1,347,43
Cosmos Yat. Holding12,002,5648,88
Credıtwest Faktorıng3,350,90-42,93
Çelebi235,909,9829,24
Çelik Halat6,173,87-32,18
Çemaş Döküm1,142,70-33,04
Çemtaş15,171,61-4,60
Çimbeton248,508,75-16,19
Çimentaş32,969,94-8,85
Çimsa20,343,2514,27
Çuhadaroğlu Metal7,026,20-9,18
Dagi Giyim2,005,82-41,29
Dagi Yatırım Holding10,872,84-15,74
Dardanel22,927,20-31,58
Datagate Bilgisayar13,172,97-18,25
Demısaş Döküm7,215,879,08
Denge Holding5,638,062,74
Deniz GMYO1,56-2,50-15,31
Derimod8,744,05-10,27
Derlüks Yatırım Holding6,25-2,04-29,14
Desa Deri17,865,0083,37
Despec Bilgisayar10,124,55-22,51
Deva Holding28,903,5120,12
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,883,859,49
Diriteks Diriliş Tekstil5,300,0042,09
Ditaş Doğan13,246,521,62
DO-CO721,501,9114,52
Doğan Burda19,550,88-12,88
Doğan Holding2,961,72-3,58
Doğtaş Kelebek Mobilya2,465,135,63
Doğusan3,908,64-10,96
Doğuş GMYO9,25-0,5413,22
Doğuş Otomotiv27,421,56-4,59
Döktaş Dökümcülük27,369,97-10,65
Duran Doğan Basım10,91-0,914,00
Dyo Boya11,322,72-0,35
Eczacıbaşı İlaç6,170,49-14,33
Eczacıbaşı Yatırım40,44-1,2745,78
Edip Gayrimenkul2,309,00-30,72
Ege Endüstri1.327,806,23-20,25
Ege Gübre225,001,6754,96
Ege Profil30,388,50-20,55
Ege Seramik13,483,4531,00
Egeplast26,584,73-20,18
Ekiz Kimya6,700,00-6,03
Emek Elektrik1,986,45-30,66
Eminiş Ambalaj21,169,92-42,56
Emlak Konut GMYO1,831,67-14,49
Enerjisa Enerji9,911,85-14,05
Enka İnşaat7,622,018,21
Erbosan69,553,7369,63
Ereğli Demir Çelik18,693,8942,28
Ersu Gıda4,161,71-15,79
Escort Teknoloji5,202,16-20,85
Esenboğa Elektrik29,781,2956,52
Etiler Gıda5,60-1,0640,70
Euro Kapital Yat. Ort.3,943,142,34
Euro Trend Yat. Ort.3,733,613,61
Euro Yat. Ort.4,508,17-0,22
Euro Yatırım Holding3,383,0519,01
Fade Gıda16,898,55172,86
Fenerbahçe Futbol31,68-5,947,17
Flap Kongre Toplantı Hiz.1,885,03-36,23
F-M İzmit Piston124,202,641,31
Fonet Bilgi Teknolojileri13,652,174,76
Ford Otosan173,803,2142,30
Formet Celik Kapi Sanayi1,226,09-50,27
Frigo Pak Gıda41,282,5896,76
Galata Wind Enerji5,936,65

Galatasaray Sportif3,11-3,42-23,21
Garanti Bankası7,110,57-29,96
Garanti Faktoring11,666,974,76
Garanti Yat. Ort.2,440,83-24,46
Gedik Y. Men. Değ.18,301,1047,05
Gediz Ambalaj32,066,4419,63
Gentaş4,923,58-17,17
Gersan Elektrik5,461,87-11,07
Global Men. Değ.5,643,68-6,16
Global Yat. Holding3,63-7,16-22,44
Good-Year6,870,88-17,82
Göltaş Çimento46,143,2211,83
Gözde Girişim6,642,95-16,79
GSD Denizcilik5,076,290,60
GSD Holding1,732,98-31,08
Gübre Fabrik.62,400,65-27,48
Güler Yat. Holding2,645,18-23,76
Halk GMYO3,23-0,310,78
Hatay Tekstil18,788,3734,62
Hedef Girişim4,464,9430,16
Hektaş28,041,2347,04
HUB Girişim14,450,00-20,60
Hürriyet Gzt.1,593,92-24,29
ICBC Turkey Bank5,092,83-21,69
İdealist Danışmanlık70,00-2,51420,06
İdealist GMYO7,498,8710,15
İhlas Ev Aletleri1,162,65-38,30
İhlas Gayrimenkul1,011,00-19,20
İhlas Gazetecilik2,061,48-49,26
İhlas Holding0,580,00-48,34
İhlas Yayın Holding0,671,52-41,23
İndeks Bilgisayar7,171,5649,92
Info Yatırım6,974,198,06
İntema34,849,97-12,68
Inveo Yatırım Holding104,10-0,19135,41
İpek Doğal Enerji12,000,76-8,26
İskenderun Demir Çelik13,352,0647,74
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA