Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika haberlerini kaçırma! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,07-0,70-8,66
Acıpayam Selüloz18,99-0,3110,92
Adel Kalemcilik23,540,00-31,24
Adese Gayrimenkul1,95-1,52-30,36
Afyon Çimento4,02-0,74-21,33
Ak Enerji1,500,67-32,13
Akbank4,970,61-26,46
Akçansa19,210,1619,30
Akdeniz Yatırım Hold.1,72-0,58-28,43
Akfen GMYO4,060,00-16,46
Akın Tekstil37,70-2,5818,70
Akiş GMYO1,980,51-29,09
Akmerkez GMYO46,78-0,13-25,09
Aksa17,000,4723,06
Aksa Enerji12,032,6561,69
Aksigorta7,57-1,17-12,97
Aksu Enerji5,85-1,68-22,49
Alarko Carrıer339,90-0,03-6,85
Alarko GMYO23,920,50-8,56
Alarko Holding10,032,4516,09
Albaraka Türk1,600,00-17,53
Alcatel Lucent Teletaş29,94-1,900,94
Alkim Kağıt17,15-1,2132,50
Alkim Kimya17,26-1,1522,53
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,27-3,403,65
Altınyunus Çeşme71,006,2142,11
Anadolu Efes24,26-1,144,66
Anadolu Grubu Holding23,68-0,08-10,00
Anadolu Hayat Emek.9,00-2,6012,00
Anadolu Isuzu18,01-1,320,06
Anadolu Sigorta6,59-0,30-8,73
Anel Elektrik3,970,5125,24
Arçelik32,76-1,9215,11
ARD Bilişim Teknolojileri57,200,0018,97
Arena Bilgisayar48,201,0541,47
Armada Bilgisayar50,70-0,393,30
Arsan Tekstil9,891,1235,67
Arzum Ev Aletleri19,00-0,52-22,83
Aselsan14,84-0,47-18,68
Ata GMYO3,78-0,53-31,40
Atakule GMYO2,57-0,771,98
Atlantis Yatırım Holding4,300,00-22,66
Atlas Yat. Ort.1,55-0,64-11,43
AvivaSA Emeklilik Hayat18,370,934,47
Avrasya GMYO3,01-1,6314,91
Avrasya Petrol ve Tur.3,116,14-2,81
Avrupa Yatırım Holding7,16-0,8319,33
Aydem Enerji8,49-1,96

Ayen Enerji7,07-6,4830,68
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,20-1,9477,97
Aygaz14,18-3,27-0,05
Bagfaş26,140,0030,70
Bak Ambalaj20,241,200,20
Balatacılar Balatacılık5,72-5,14-30,58
Bantaş Ambalaj6,542,9939,45
Banvit60,95-0,8917,21
Baştaş Başkent Çimento14,002,49-19,40
Batı Çimento12,91-3,15174,10
Batısöke Çimento2,78-1,0713,93
Bayrak Taban Sanayi11,591,059,24
Bera Holding30,820,0651,97
Berkosan Yalıtım10,43-0,7616,93
Beşiktaş Futbol Yat.9,00-5,86122,77
Beyaz Filo11,05-3,078,55
Bilici Yatırım19,290,94190,51
Bim Mağazalar65,30-0,15-11,20
Biotrend Çevre ve Enerji18,110,00

Birko Mensucat1,240,0011,71
Birlik Mensucat2,150,00-37,86
Bizim Mağazaları13,96-0,36-9,11
Borusan Mannesmann25,280,24-9,06
Borusan Yat. Paz.383,30-0,18-15,62
Bosch Fren Sistemleri915,00-0,55-25,59
Bossa27,921,2356,41
Brisa24,08-2,0324,36
Burçelik22,765,868,28
Burçelik Vana29,505,81-40,60
Bursa Çimento3,70-3,39-25,67
Carrefoursa47,003,12-34,54
Casa Emtia Petrol148,00-2,6339,62
Ceo Event Medya9,874,4453,50
Coca Cola İçecek82,55-1,0226,78
Cosmos Yat. Holding10,090,3025,19
Credıtwest Faktorıng3,410,29-41,91
Çan2 Termik4,47-4,28

Çelebi248,00-0,4035,87
Çelik Halat6,992,19-23,17
Çemaş Döküm1,21-0,82-28,93
Çemtaş14,72-0,07-6,31
Çimbeton259,201,33-12,58
Çimentaş35,00-0,06-3,21
Çimsa24,02-1,8834,94
Çuhadaroğlu Metal7,03-0,99-7,59
Dagi Giyim2,190,00-35,71
Dagi Yatırım Holding12,30-1,36-4,65
Dardanel25,244,56-24,66
Datagate Bilgisayar13,961,09-13,35
Demısaş Döküm7,381,1013,97
Denge Holding5,850,526,75
Deniz GMYO2,181,4018,35
Derimod8,98-1,86-7,80
Derlüks Yatırım Holding8,05-5,29-8,73
Desa Deri13,471,5838,30
Despec Bilgisayar11,122,58-14,85
Deva Holding30,720,7927,69
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,23-0,8221,94
Diriteks Diriliş Tekstil5,401,8944,77
Ditaş Doğan16,996,0530,63
DO-CO715,800,1313,62
Doğan Burda15,50-5,72-30,93
Doğan Holding2,980,34-0,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,40-0,833,05
Doğusan4,67-0,436,62
Doğuş GMYO8,870,458,57
Doğuş Otomotiv27,200,67-0,44
Döktaş Dökümcülük29,502,43-3,66
Duran Doğan Basım11,90-0,8313,44
Dyo Boya13,071,9516,21
Eczacıbaşı İlaç6,38-0,47-11,41
Eczacıbaşı Yatırım44,94-0,8866,94
Edip Gayrimenkul2,55-2,30-23,19
Ege Endüstri1.362,00-1,38-18,19
Ege Gübre219,000,1850,83
Ege Profil32,08-1,90-16,11
Ege Seramik14,09-1,7436,93
Egeplast26,70-0,30-19,82
Ekiz Kimya8,253,1315,71
Emek Elektrik1,86-1,06-34,86
Eminiş Ambalaj25,00-0,64-32,14
Emlak Konut GMYO1,820,00-13,93
Enerjisa Enerji10,59-1,49-8,16
Enka İnşaat7,950,8912,90
Erbosan76,80-1,7987,32
Ereğli Demir Çelik19,590,7749,13
Ersu Gıda4,08-0,49-17,41
Escort Teknoloji5,621,08-14,46
Esenboğa Elektrik30,42-1,8759,88
Etiler Gıda7,256,6282,16
Euro Kapital Yat. Ort.4,282,6411,17
Euro Trend Yat. Ort.3,48-0,29-3,33
Euro Yat. Ort.4,353,08-3,55
Euro Yatırım Holding3,22-0,9213,38
Fade Gıda18,150,28193,21
Fenerbahçe Futbol27,420,44-7,24
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,250,45-23,68
F-M İzmit Piston126,50-1,173,18
Fonet Bilgi Teknolojileri14,250,289,36
Ford Otosan177,000,0044,92
Formet Celik Kapi Sanayi1,412,17-42,52
Frigo Pak Gıda26,66-1,9927,07
Galata Wind Enerji4,75-0,42

Galatasaray Sportif3,100,32-23,46
Garanti Bankası7,341,24-27,69
Garanti Faktoring11,700,265,12
Garanti Yat. Ort.2,470,41-23,53
Gedik Y. Men. Değ.20,426,0264,08
Gediz Ambalaj35,161,8031,19
Gentaş5,063,27-14,81
Gersan Elektrik5,65-0,18-7,98
Global Men. Değ.6,42-3,176,82
Global Yat. Holding3,65-0,54-22,01
Good-Year7,82-1,39-6,46
Göltaş Çimento52,200,9726,51
Gözde Girişim6,80-0,58-14,79
GSD Denizcilik4,94-0,80-1,98
GSD Holding1,811,69-27,89
Gübre Fabrik.60,25-0,90-29,98
Güler Yat. Holding2,640,00-23,76
Halk GMYO3,260,311,71
Hatay Tekstil20,10-2,0544,09
Hedef Girişim4,451,1429,87
Hektaş9,410,4376,14
HUB Girişim14,590,62-19,84
Hürriyet Gzt.1,58-0,63-24,76
ICBC Turkey Bank5,100,00-21,54
İdealist Danışmanlık68,00-1,45405,20
İdealist GMYO5,78-5,25-15,00
İhlas Ev Aletleri1,190,00-36,70
İhlas Gayrimenkul1,01-0,98-19,20
İhlas Gazetecilik1,233,36-50,07
İhlas Holding0,600,00-46,56
İhlas Yayın Holding0,73-1,35-35,96
İndeks Bilgisayar7,50-0,9256,82
Info Yatırım6,57-1,651,86
İntema42,68-7,186,97
Inveo Yatırım Holding109,109,92146,72
İpek Doğal Enerji12,760,24-2,45
İskenderun Demir Çelik13,701,9351,61
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA