Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,84-2,01-11,63
Acıpayam Selüloz18,231,906,48
Adel Kalemcilik23,441,30-31,53
Adese Gayrimenkul1,74-3,87-37,86
Afyon Çimento4,334,84-15,26
Ak Enerji1,540,65-30,32
Akbank5,091,19-24,68
Akçansa19,132,0318,80
Akdeniz Yatırım Hold.1,771,14-26,35
Akfen GMYO4,031,00-17,08
Akın Tekstil39,220,7723,49
Akiş GMYO1,952,09-30,16
Akmerkez GMYO46,740,73-25,16
Aksa16,295,3717,92
Aksa Enerji13,19-1,7177,28
Aksigorta8,182,25-5,96
Aksu Enerji5,84-0,17-22,62
Alarko Carrıer334,402,23-8,36
Alarko GMYO24,302,53-7,11
Alarko Holding10,00-0,3017,35
Albaraka Türk1,600,63-17,53
Alcatel Lucent Teletaş28,060,43-5,39
Alkim Kağıt16,421,1726,86
Alkim Kimya16,230,8115,21
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,160,47-1,37
Altınyunus Çeşme84,254,0168,63
Anadolu Efes25,16-0,088,54
Anadolu Grubu Holding25,781,58-2,02
Anadolu Hayat Emek.8,840,5710,01
Anadolu Isuzu18,480,542,67
Anadolu Sigorta6,730,30-6,79
Anel Elektrik3,88-1,7722,40
Arçelik32,18-1,3513,08
ARD Bilişim Teknolojileri56,102,5616,68
Arena Bilgisayar48,262,9441,65
Armada Bilgisayar50,351,192,59
Arsan Tekstil5,16-0,1927,87
Arzum Ev Aletleri19,431,46-21,08
Aselsan15,021,14-17,70
Ata GMYO3,993,37-27,59
Atakule GMYO2,541,200,79
Atlantis Yatırım Holding4,211,94-24,28
Atlas Yat. Ort.1,53-1,29-12,57
AvivaSA Emeklilik Hayat17,280,76-1,73
Avrasya GMYO2,995,6514,15
Avrasya Petrol ve Tur.2,97-0,67-7,19
Avrupa Yatırım Holding6,98-1,9716,33
Aydem Enerji8,15-0,97

Ayen Enerji5,55-0,892,59
Ayes Çelik Hasır ve Çit24,289,37115,25
Aygaz13,79-0,07-2,79
Bagfaş25,06-1,8825,30
Bak Ambalaj21,560,846,73
Balatacılar Balatacılık6,301,61-23,54
Bantaş Ambalaj6,371,1135,82
Banvit58,50-1,7612,50
Baştaş Başkent Çimento13,02-4,19-25,04
Batı Çimento14,41-0,07205,94
Batısöke Çimento2,650,768,61
Bayrak Taban Sanayi12,091,8513,95
Bera Holding30,080,0048,32
Berkosan Yalıtım11,401,0627,80
Beşiktaş Futbol Yat.8,98-1,43122,28
Beyaz Filo11,181,549,82
Bilici Yatırım19,111,00187,80
Bim Mağazalar65,551,08-10,86
Biotrend Çevre ve Enerji16,620,73

Birko Mensucat1,14-6,562,70
Birlik Mensucat2,599,75-25,14
Bizim Mağazaları13,40-0,74-12,76
Borusan Mannesmann27,383,87-1,51
Borusan Yat. Paz.389,502,58-14,26
Bosch Fren Sistemleri940,000,59-23,56
Bossa26,08-0,6146,11
Brisa24,661,9927,35
Burçelik22,000,184,66
Burçelik Vana27,680,00-44,26
Bursa Çimento4,052,27-18,64
Carrefoursa44,58-0,89-37,91
Casa Emtia Petrol167,90-0,0658,40
Ceo Event Medya9,79-8,9352,26
Coca Cola İçecek82,30-1,6726,39
Cosmos Yat. Holding10,01-3,6624,19
Credıtwest Faktorıng3,410,29-41,91
Çan2 Termik5,99-2,44

Çelebi283,908,7755,54
Çelik Halat6,531,56-28,22
Çemaş Döküm1,34-3,60-21,30
Çemtaş15,513,47-1,28
Çimbeton247,903,59-16,39
Çimentaş36,005,51-0,44
Çimsa23,840,5133,93
Çuhadaroğlu Metal7,190,56-5,49
Dagi Giyim2,293,15-32,77
Dagi Yatırım Holding12,788,31-0,93
Dardanel22,26-3,89-33,55
Datagate Bilgisayar13,200,30-18,06
Demısaş Döküm7,793,1820,30
Denge Holding5,72-4,514,38
Deniz GMYO2,00-0,508,57
Derimod9,75-1,320,10
Derlüks Yatırım Holding8,322,46-5,67
Desa Deri12,570,8829,06
Despec Bilgisayar10,33-0,96-20,90
Deva Holding28,54-1,9218,63
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,970,5419,54
Diriteks Diriliş Tekstil5,349,8843,16
Ditaş Doğan18,286,9640,55
DO-CO816,804,3229,65
Doğan Burda14,00-3,98-37,61
Doğan Holding3,060,662,06
Doğtaş Kelebek Mobilya2,472,926,06
Doğusan5,220,3819,18
Doğuş GMYO10,45-2,2527,91
Doğuş Otomotiv29,983,249,73
Döktaş Dökümcülük27,241,72-11,04
Duran Doğan Basım11,69-0,5111,44
Dyo Boya14,184,8026,08
Eczacıbaşı İlaç6,470,47-10,16
Eczacıbaşı Yatırım42,740,3358,77
Edip Gayrimenkul2,472,07-25,60
Ege Endüstri1.365,002,06-18,01
Ege Gübre210,201,3044,77
Ege Profil31,260,97-18,25
Ege Seramik15,453,9750,15
Egeplast26,501,69-20,42
Ekiz Kimya7,19-1,100,84
Emek Elektrik1,934,89-32,41
Eminiş Ambalaj24,50-1,61-33,50
Emlak Konut GMYO1,891,61-10,62
Enerjisa Enerji10,59-0,19-8,16
Enka İnşaat8,441,6919,86
Erbosan86,905,98114,28
Ereğli Demir Çelik19,42-2,8547,83
Ersu Gıda4,251,43-13,97
Escort Teknoloji6,052,72-7,91
Esenboğa Elektrik31,145,8563,67
Etiler Gıda8,005,40101,01
Euro Kapital Yat. Ort.4,162,218,05
Euro Trend Yat. Ort.3,42-0,29-5,00
Euro Yat. Ort.4,30-2,27-4,66
Euro Yatırım Holding3,321,5316,90
Fade Gıda18,550,60199,68
Fenerbahçe Futbol23,08-1,87-21,92
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,783,73-5,70
F-M İzmit Piston122,002,87-0,49
Fonet Bilgi Teknolojileri13,931,386,91
Ford Otosan177,100,0645,00
Formet Celik Kapi Sanayi1,35-0,74-44,97
Frigo Pak Gıda24,06-3,7614,68
Galata Wind Enerji4,42-1,34

Galatasaray Sportif3,25-8,19-19,75
Garanti Bankası7,862,34-22,57
Garanti Faktoring11,60-1,694,22
Garanti Yat. Ort.2,46-0,81-23,84
Gedik Y. Men. Değ.19,852,3259,50
Gediz Ambalaj41,503,1854,85
Gentaş4,83-1,02-18,69
Gersan Elektrik5,762,13-6,19
Global Men. Değ.6,741,5112,15
Global Yat. Holding3,643,41-22,22
Good-Year8,152,77-2,51
Göltaş Çimento51,252,7124,21
Gözde Girişim6,460,31-19,05
GSD Denizcilik4,97-0,80-1,39
GSD Holding1,860,54-25,90
Gübre Fabrik.62,702,37-27,14
Güler Yat. Holding2,520,80-27,22
Halk GMYO3,220,000,47
Hatay Tekstil19,860,4042,37
Hedef Girişim4,40-0,2328,41
Hektaş9,61-0,2179,88
HUB Girişim14,78-1,47-18,79
Hürriyet Gzt.1,642,50-21,90
ICBC Turkey Bank5,080,20-21,85
İdealist Danışmanlık72,503,72438,63
İdealist GMYO6,071,17-10,74
İhlas Ev Aletleri1,20-0,83-36,17
İhlas Gayrimenkul1,060,95-15,20
İhlas Gazetecilik1,51-6,79-38,71
İhlas Holding0,610,00-45,67
İhlas Yayın Holding0,76-1,30-33,33
İndeks Bilgisayar7,080,5748,04
Info Yatırım6,74-0,154,50
İntema50,602,0226,82
Inveo Yatırım Holding137,5010,00210,95
İpek Doğal Enerji13,761,185,20
İskenderun Demir Çelik13,37-2,6947,96
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA