Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,69-1,22-26,49
Acıpayam Selüloz17,41-0,171,69
Adel Kalemcilik24,08-1,15-29,66
Adese Gayrimenkul1,330,00-52,50
Afyon Çimento4,02-1,71-21,33
Ak Enerji1,440,70-34,84
Akbank5,45-0,91-19,35
Akçansa17,84-0,8910,79
Akdeniz Yatırım Hold.1,78-1,11-25,93
Akfen GMYO4,330,00-10,91
Akın Tekstil37,22-2,4117,19
Akiş GMYO1,960,00-29,81
Akmerkez GMYO42,50-1,98-31,95
Aksa15,44-1,1511,77
Aksa Enerji12,84-1,7672,58
Aksigorta7,75-0,90-10,90
Aksu Enerji5,43-0,37-28,05
Alarko Carrıer296,80-0,24-18,35
Alarko GMYO22,30-0,71-11,96
Alarko Holding9,13-0,117,14
Albaraka Türk1,60-1,23-17,53
Alcatel Lucent Teletaş25,20-1,18-15,04
Alkim Kağıt15,770,8321,84
Alkim Kimya15,62-0,5110,88
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,99-0,50-9,13
Altınyunus Çeşme62,10-2,2024,30
Anadolu Efes22,78-1,736,64
Anadolu Grubu Holding22,66-1,31-13,26
Anadolu Hayat Emek.9,02-0,9912,25
Anadolu Isuzu17,01-1,45-5,50
Anadolu Sigorta6,40-0,93-11,36
Anel Elektrik3,07-0,65-3,15
Arçelik30,460,077,03
ARD Bilişim Teknolojileri55,45-0,2715,33
Arena Bilgisayar42,60-0,7025,04
Armada Bilgisayar43,02-2,76-12,35
Arsan Tekstil4,81-2,8319,20
Arzum Ev Aletleri18,92-0,53-21,70
Aselsan15,42-0,90-15,51
Ata GMYO3,96-1,00-28,13
Atakule GMYO2,19-1,35-6,45
Atlantis Yatırım Holding4,082,00-26,62
Atlas Yat. Ort.1,69-5,59-3,43
ATP Ticari Bilgisayar27,64-2,33

AvivaSA Emeklilik Hayat19,69-0,3011,97
Avrasya GMYO2,71-1,453,46
Avrasya Petrol ve Tur.3,070,00-4,06
Avrupa Yatırım Holding6,991,3016,50
Aydem Enerji7,070,00

Ayen Enerji4,65-1,06-14,05
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,68-0,1083,34
Aygaz13,761,03-3,01
Bagfaş19,17-10,00-4,15
Bak Ambalaj20,22-0,880,10
Balatacılar Balatacılık5,67-1,22-31,19
Bantaş Ambalaj5,46-0,1816,42
Banvit57,15-0,269,90
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO9,68-0,92

Baştaş Başkent Çimento12,95-2,63-25,45
Batı Çimento13,03-1,66176,65
Batısöke Çimento2,44-0,410,00
Bayrak Taban Sanayi9,80-9,18-7,63
Bera Holding20,90-9,993,06
Berkosan Yalıtım10,14-0,9813,68
Beşiktaş Futbol Yat.6,220,8153,96
Beyaz Filo9,67-1,93-5,01
Bilici Yatırım17,54-0,17164,16
Bim Mağazalar64,250,08-9,88
Biotrend Çevre ve Enerji18,00-0,94

Birko Mensucat1,155,503,60
Birlik Mensucat2,24-2,61-35,26
Bizim Mağazaları12,18-0,73-20,70
BMS Çelik Hasır Sanayi5,94-4,35

Boğaziçi Beton5,81-3,65

Borusan Mannesmann24,30-1,62-12,59
Borusan Yat. Paz.312,30-1,85-31,25
Bosch Fren Sistemleri840,80-2,15-31,63
Bossa27,663,3654,96
Brisa21,12-2,499,07
Burçelik19,96-2,16-5,04
Burçelik Vana24,44-3,40-50,79
Bursa Çimento3,73-1,32-25,06
Carrefoursa40,06-1,09-44,21
Casa Emtia Petrol144,700,0036,51
Ceo Event Medya10,550,8664,07
Coca Cola İçecek79,20-0,8124,71
Cosmos Yat. Holding9,361,7416,13
Credıtwest Faktorıng3,871,04-34,07
Çan2 Termik7,65-2,05

Çelebi219,40-3,1320,20
Çelik Halat6,491,41-28,66
Çemaş Döküm1,240,00-27,17
Çemtaş13,33-1,41-15,16
Çimbeton214,80-2,41-27,55
Çimentaş31,04-2,94-14,16
Çimsa24,76-2,1339,10
Çuhadaroğlu Metal7,31-0,68-3,91
Dagi Giyim2,09-1,88-38,64
Dagi Yatırım Holding11,87-1,08-7,98
Dardanel15,77-1,81-52,93
Datagate Bilgisayar12,831,10-20,36
Demısaş Döküm6,48-3,430,07
Denge Holding3,88-1,77-29,20
Deniz GMYO2,01-0,509,12
Derimod11,06-1,6013,55
Derlüks Yatırım Holding4,26-2,52-51,70
Desa Deri12,28-1,2126,08
Despec Bilgisayar9,970,00-23,66
Deva Holding24,440,161,59
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,112,2812,39
Diriteks Diriliş Tekstil5,200,9739,41
Ditaş Doğan16,19-0,5524,48
DO-CO792,00-0,5025,71
Doğan Burda14,02-1,82-37,52
Doğan Holding2,960,34-1,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,210,45-5,11
Doğusan5,430,5623,97
Doğuş GMYO8,95-0,789,55
Doğuş Otomotiv24,08-1,31-11,86
Döktaş Dökümcülük32,000,314,51
Duran Doğan Basım11,08-0,545,62
Dyo Boya11,96-1,736,34
Eczacıbaşı İlaç5,98-0,66-16,97
Eczacıbaşı Yatırım40,302,3949,71
Edip Gayrimenkul2,29-1,72-31,02
Ege Endüstri1.265,80-1,33-23,97
Ege Gübre187,605,1630,77
Ege Profil28,10-0,57-26,52
Ege Seramik12,38-0,7228,12
Egeplast27,06-1,17-18,74
Ekiz Kimya6,030,00-15,43
Emek Elektrik2,02-1,46-29,25
Eminiş Ambalaj22,04-6,21-40,17
Emlak Konut GMYO2,200,464,04
Enerjisa Enerji10,14-1,17-12,06
Enka İnşaat8,710,8123,69
Erbosan92,05-1,23126,98
Ereğli Demir Çelik19,090,1045,32
Ersu Gıda3,92-1,01-20,65
Escort Teknoloji5,903,51-10,20
Esenboğa Elektrik29,92-1,8457,26
Etiler Gıda6,260,0057,29
Euro Kapital Yat. Ort.7,637,9298,18
Euro Trend Yat. Ort.3,696,032,50
Euro Yat. Ort.4,090,49-9,31
Euro Yatırım Holding3,111,309,51
Fade Gıda21,22-2,57242,81
Fenerbahçe Futbol39,942,4135,12
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,35-0,84-20,28
F-M İzmit Piston111,70-1,24-8,89
Fonet Bilgi Teknolojileri13,50-1,393,61
Ford Otosan174,00-0,6842,46
Formet Celik Kapi Sanayi1,210,00-50,68
Frigo Pak Gıda18,71-1,37-10,82
Galata Wind Enerji3,75-0,27

Galatasaray Sportif3,861,31-4,69
Garanti Bankası8,35-0,83-17,74
Garanti Faktoring10,00-0,89-10,15
Garanti Yat. Ort.2,32-1,28-28,17
Gedik Y. Men. Değ.7,450,0025,71
Gediz Ambalaj43,326,8661,64
Gentaş4,20-2,10-28,35
Gersan Elektrik5,720,88-6,84
Global Men. Değ.5,87-1,84-2,33
Global Yat. Holding3,25-0,61-30,56
Good-Year6,86-1,15-13,91
Göltaş Çimento44,32-1,167,42
Gözde Girişim5,73-0,35-28,20
GSD Denizcilik6,47-3,5828,37
GSD Holding2,050,00-18,33
Gübre Fabrik.57,55-1,20-33,12
Güler Yat. Holding2,220,00-35,89
Halk GMYO2,84-1,05-6,82
Hatay Tekstil18,360,2734,65
Hedef Girişim2,78-0,3610,11
Hektaş8,31-1,1955,55
HUB Girişim12,65-1,09-30,49
Hürriyet Gzt.1,47-0,68-30,00
ICBC Turkey Bank5,720,35-12,00
İdealist Danışmanlık67,00-1,25397,77
İdealist GMYO5,14-1,72-24,41
İhlas Ev Aletleri1,11-1,77-40,42
İhlas Gayrimenkul1,23-1,60-1,60
İhlas Gazetecilik1,020,00-58,60
İhlas Holding0,62-1,59-44,77
İhlas Yayın Holding0,750,00-34,21
İndeks Bilgisayar6,761,3545,50
Info Yatırım6,21-1,27-3,72
İntema43,582,739,22
Inveo Yatırım Holding121,70-1,62175,21
İpek Doğal Enerji13,04-0,84-0,31
İskenderun Demir Çelik12,42-0,6437,45
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA