Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,35-3,78-30,88
Acıpayam Selüloz17,43-0,801,81
Adel Kalemcilik24,00-0,50-29,90
Adese Gayrimenkul1,28-3,03-54,29
Afyon Çimento3,98-0,50-22,11
Ak Enerji1,420,00-35,75
Akbank5,40-0,55-20,09
Akçansa17,79-0,1110,48
Akdeniz Yatırım Hold.1,740,00-27,60
Akfen GMYO4,30-0,23-11,52
Akın Tekstil36,88-0,4316,12
Akiş GMYO1,94-0,51-30,52
Akmerkez GMYO41,661,12-33,29
Aksa15,752,7414,01
Aksa Enerji12,15-3,4263,31
Aksigorta7,73-0,64-11,13
Aksu Enerji5,562,02-26,33
Alarko Carrıer291,100,31-19,92
Alarko GMYO21,60-1,10-14,73
Alarko Holding8,81-2,003,39
Albaraka Türk1,590,00-18,04
Alcatel Lucent Teletaş24,44-2,24-17,60
Alkim Kağıt15,28-1,4218,05
Alkim Kimya15,45-0,719,68
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,96-1,01-10,50
Altınyunus Çeşme66,409,9332,91
Anadolu Efes22,16-1,863,74
Anadolu Grubu Holding22,50-0,44-13,87
Anadolu Hayat Emek.8,99-0,2211,88
Anadolu Isuzu16,58-1,78-7,89
Anadolu Sigorta6,44-0,16-10,81
Anel Elektrik3,010,33-5,05
Arçelik30,42-0,466,89
ARD Bilişim Teknolojileri54,20-1,9912,73
Arena Bilgisayar42,72-1,1125,39
Armada Bilgisayar43,10-2,00-12,18
Arsan Tekstil4,65-1,0615,24
Arzum Ev Aletleri18,69-0,80-22,66
Aselsan15,29-0,52-16,22
Ata GMYO3,94-1,01-28,49
Atakule GMYO2,14-0,93-8,59
Atlantis Yatırım Holding4,000,00-28,06
Atlas Yat. Ort.1,61-3,01-8,00
ATP Ticari Bilgisayar25,90-1,15

AvivaSA Emeklilik Hayat19,32-1,789,87
Avrasya GMYO2,630,000,41
Avrasya Petrol ve Tur.3,052,69-4,69
Avrupa Yatırım Holding6,89-0,8614,83
Aydem Enerji7,060,00

Ayen Enerji4,49-1,10-17,01
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,060,0077,84
Aygaz13,50-1,17-4,84
Bagfaş17,26-9,96-13,70
Bak Ambalaj19,79-1,35-2,03
Balatacılar Balatacılık5,690,89-30,95
Bantaş Ambalaj5,38-1,6514,71
Banvit56,95-0,449,52
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO9,710,62

Baştaş Başkent Çimento12,860,70-25,96
Batı Çimento12,71-1,85169,85
Batısöke Çimento2,37-1,66-2,87
Bayrak Taban Sanayi10,967,773,30
Bera Holding18,81-10,00-7,25
Berkosan Yalıtım10,02-1,1812,33
Beşiktaş Futbol Yat.6,48-4,4260,40
Beyaz Filo9,35-1,99-8,15
Bilici Yatırım17,27-0,52160,09
Bim Mağazalar64,20-1,15-9,95
Biotrend Çevre ve Enerji17,89-0,78

Birko Mensucat1,202,568,11
Birlik Mensucat2,22-2,20-35,84
Bizim Mağazaları12,341,31-19,66
BMS Çelik Hasır Sanayi5,69-0,18

Boğaziçi Beton5,552,02

Borusan Mannesmann23,96-0,42-13,81
Borusan Yat. Paz.310,400,52-31,67
Bosch Fren Sistemleri840,10-0,53-31,68
Bossa27,681,2455,07
Brisa20,96-0,578,25
Burçelik19,75-0,20-6,04
Burçelik Vana24,361,08-50,95
Bursa Çimento3,67-0,81-26,27
Carrefoursa38,94-2,16-45,77
Casa Emtia Petrol140,00-1,2032,08
Ceo Event Medya10,51-0,4763,45
Coca Cola İçecek78,10-0,8922,98
Cosmos Yat. Holding9,30-0,6415,38
Credıtwest Faktorıng4,055,74-31,01
Çan2 Termik7,55-0,92

Çelebi217,601,8219,22
Çelik Halat6,32-0,78-30,53
Çemaş Döküm1,240,00-27,17
Çemtaş13,20-1,42-15,98
Çimbeton222,805,64-24,86
Çimentaş30,10-1,63-16,76
Çimsa24,340,2536,74
Çuhadaroğlu Metal7,19-0,14-5,49
Dagi Giyim2,080,00-38,94
Dagi Yatırım Holding11,75-0,25-8,91
Dardanel14,82-3,14-55,76
Datagate Bilgisayar12,66-1,63-21,42
Demısaş Döküm6,18-3,74-4,56
Denge Holding3,852,39-29,74
Deniz GMYO1,96-0,516,40
Derimod11,804,4221,15
Derlüks Yatırım Holding4,220,24-52,15
Desa Deri11,90-2,3822,18
Despec Bilgisayar9,69-2,52-25,80
Deva Holding23,68-1,66-1,57
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,11-2,633,11
Diriteks Diriliş Tekstil4,993,9633,78
Ditaş Doğan15,170,5316,64
DO-CO776,50-0,5023,25
Doğan Burda14,25-0,21-36,50
Doğan Holding2,94-0,34-1,94
Doğtaş Kelebek Mobilya2,15-0,92-7,68
Doğusan5,491,8625,34
Doğuş GMYO8,84-0,568,20
Doğuş Otomotiv23,540,00-13,84
Döktaş Dökümcülük31,00-0,261,24
Duran Doğan Basım11,06-0,545,43
Dyo Boya11,67-1,523,76
Eczacıbaşı İlaç5,87-1,01-18,49
Eczacıbaşı Yatırım40,02-2,1548,67
Edip Gayrimenkul2,230,00-32,83
Ege Endüstri1.246,00-0,95-25,16
Ege Gübre176,60-2,6523,10
Ege Profil26,92-1,46-29,60
Ege Seramik12,03-0,6624,50
Egeplast26,600,76-20,12
Ekiz Kimya6,02-0,17-15,57
Emek Elektrik2,096,09-26,80
Eminiş Ambalaj23,062,49-37,40
Emlak Konut GMYO2,220,004,98
Enerjisa Enerji10,21-1,16-11,45
Enka İnşaat8,700,2323,55
Erbosan92,15-0,59127,22
Ereğli Demir Çelik18,61-1,6941,67
Ersu Gıda3,89-0,26-21,26
Escort Teknoloji5,76-0,86-12,33
Esenboğa Elektrik30,040,9457,89
Etiler Gıda6,01-1,4851,01
Euro Kapital Yat. Ort.7,49-1,8394,55
Euro Trend Yat. Ort.3,59-2,45-0,28
Euro Yat. Ort.3,87-2,76-14,19
Euro Yatırım Holding3,00-0,995,63
Fade Gıda21,801,40252,18
Fenerbahçe Futbol38,68-3,3030,85
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,28-1,30-22,66
F-M İzmit Piston110,50-0,27-9,87
Fonet Bilgi Teknolojileri13,23-1,641,53
Ford Otosan174,50-1,2542,87
Formet Celik Kapi Sanayi1,16-2,52-52,72
Frigo Pak Gıda18,41-1,13-12,25
Galata Wind Enerji3,840,52

Galatasaray Sportif3,930,00-2,96
Garanti Bankası8,34-0,24-17,84
Garanti Faktoring9,82-0,91-11,77
Garanti Yat. Ort.2,33-2,10-27,86
Gedik Y. Men. Değ.7,28-2,0222,85
Gediz Ambalaj41,48-0,1054,78
Gentaş4,220,24-28,00
Gersan Elektrik5,60-0,88-8,79
Global Men. Değ.5,71-1,55-4,99
Global Yat. Holding3,160,00-32,48
Good-Year6,71-1,61-15,79
Göltaş Çimento44,060,596,79
Gözde Girişim5,73-1,21-28,20
GSD Denizcilik6,39-0,6226,79
GSD Holding2,060,49-17,93
Gübre Fabrik.56,80-0,35-33,99
Güler Yat. Holding2,261,80-34,73
Halk GMYO2,74-2,14-10,10
Hatay Tekstil17,89-1,6531,20
Hedef Girişim2,70-1,826,94
Hektaş8,18-1,5653,12
HUB Girişim12,54-0,24-31,10
Hürriyet Gzt.1,44-0,69-31,43
ICBC Turkey Bank5,44-1,63-16,31
İdealist Danışmanlık69,502,66416,34
İdealist GMYO5,5010,00-19,12
İhlas Ev Aletleri1,110,00-40,42
İhlas Gayrimenkul1,230,82-1,60
İhlas Gazetecilik1,04-4,59-57,78
İhlas Holding0,61-1,61-45,67
İhlas Yayın Holding0,762,70-33,33
İndeks Bilgisayar6,650,3043,13
Info Yatırım6,06-0,33-6,05
İntema42,58-2,476,72
Inveo Yatırım Holding119,20-1,65169,56
İpek Doğal Enerji12,87-0,92-1,61
İskenderun Demir Çelik12,25-1,2935,57
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA