Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,120,39-33,85
Acıpayam Selüloz16,780,72-1,46
Adel Kalemcilik24,40-0,16-28,73
Adese Gayrimenkul1,230,82-56,07
Afyon Çimento3,881,84-24,07
AGESA Hayat Emeklilik17,75-0,390,94
Ak Enerji1,671,21-24,43
Akbank5,421,31-19,80
Akçansa14,81-0,87-8,03
Akdeniz Yatırım Hold.1,991,02-17,19
Akfen GMYO2,080,48-20,33
Akın Tekstil35,623,6112,15
Akiş GMYO1,871,63-33,03
Akmerkez GMYO39,900,10-36,11
Aksa16,371,1718,50
Aksa Enerji13,314,0778,90
Aksigorta8,010,38-7,91
Aksu Enerji9,371,1924,15
Alarko Carrıer294,300,65-19,04
Alarko GMYO21,202,42-16,31
Alarko Holding9,851,0315,59
Albaraka Türk1,510,00-22,16
Alcatel Lucent Teletaş22,462,84-24,28
Alkim Kağıt16,051,7124,00
Alkim Kimya15,460,989,75
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,840,00-15,98
Altınyunus Çeşme57,950,1715,99
Anadolu Efes22,320,274,49
Anadolu Grubu Holding23,680,59-9,36
Anadolu Hayat Emek.9,49-0,1118,10
Anadolu Isuzu16,091,71-10,61
Anadolu Sigorta6,510,00-9,84
Anel Elektrik2,89-0,69-8,83
Arçelik33,36-0,0617,22
ARD Bilişim Teknolojileri54,100,7412,52
Arena Bilgisayar10,690,66-1,95
Armada Bilgisayar53,900,379,82
Arsan Tekstil4,340,467,55
Arzum Ev Aletleri16,73-1,36-30,77
Aselsan16,09-0,56-11,84
Ata GMYO4,67-2,71-15,25
Atakule GMYO3,539,9750,78
Atlantis Yatırım Holding3,70-2,37-33,45
Atlas Yat. Ort.1,560,65-10,86
ATP Ticari Bilgisayar34,340,88

Avrasya GMYO3,26-1,8124,46
Avrasya Petrol ve Tur.2,94-0,34-8,13
Avrupa Yatırım Holding5,21-0,19-13,17
Aydem Enerji7,002,94

Ayen Enerji4,641,75-14,23
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,603,0582,63
Aygaz14,620,143,06
Bagfaş16,560,12-17,20
Bak Ambalaj21,220,387,30
Balatacılar Balatacılık4,993,96-39,44
Bantaş Ambalaj3,840,8822,81
Banvit65,400,0825,77
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO16,230,50

Baştaş Başkent Çimento11,80-0,84-32,07
Batı Çimento12,810,79171,97
Batısöke Çimento2,260,89-7,38
Bayrak Taban Sanayi9,20-1,08-13,29
Bera Holding10,960,37-45,96
Berkosan Yalıtım9,801,249,87
Beşiktaş Futbol Yat.6,43-0,9259,16
Beyaz Filo9,05-0,55-10,21
Bilici Yatırım20,06-0,59262,53
Bim Mağazalar64,500,62-9,53
Biotrend Çevre ve Enerji27,160,37

Birko Mensucat1,189,266,31
Birlik Mensucat2,040,99-41,04
Bizim Mağazaları12,344,40-19,66
BMS Çelik Hasır Sanayi8,745,81

Boğaziçi Beton5,111,19

Borusan Mannesmann26,240,23-5,61
Borusan Yat. Paz.307,100,03-32,40
Bosch Fren Sistemleri886,302,21-27,93
Bossa28,66-1,1060,56
Brisa23,88-0,5023,33
Burçelik19,300,52-8,18
Burçelik Vana23,700,85-52,28
Bursa Çimento3,371,20-32,30
Carrefoursa38,90-3,71-45,82
Casa Emtia Petrol110,20-3,333,96
Ceo Event Medya8,38-2,9030,33
Coca Cola İçecek87,800,9238,25
Cosmos Yat. Holding8,780,008,93
Credıtwest Faktorıng4,330,46-26,24
Çan2 Termik10,982,71

Çelebi177,200,11-2,92
Çelik Halat6,682,61-26,57
Çemaş Döküm1,383,76-18,95
Çemtaş13,800,66-12,16
Çimbeton216,501,45-26,98
Çimentaş28,900,35-20,08
Çimsa24,42-0,4137,19
Çuhadaroğlu Metal7,351,38-3,38
Dagi Giyim2,949,70-13,69
Dagi Yatırım Holding18,987,9647,13
Dardanel14,15-0,14-57,76
Datagate Bilgisayar11,651,30-27,68
Demısaş Döküm7,411,5114,43
Denge Holding1,14-3,39-62,47
Deniz GMYO2,257,6622,15
Derimod11,611,7519,20
Derlüks Yatırım Holding4,56-1,51-48,30
Desa Deri9,95-0,602,16
Despec Bilgisayar9,770,31-25,19
Deva Holding26,860,7511,65
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,160,633,57
Diriteks Diriliş Tekstil3,260,00-12,60
Ditaş Doğan16,250,8124,94
DO-CO671,300,956,56
Doğan Burda17,335,74-22,77
Doğan Holding2,670,75-10,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,371,281,76
Doğusan6,300,0043,84
Doğuş GMYO8,70-2,036,49
Doğuş Otomotiv26,820,903,46
Döktaş Dökümcülük28,600,35-6,60
Duran Doğan Basım10,480,77-0,10
Dyo Boya12,592,3611,94
Eczacıbaşı İlaç6,011,01-16,55
Eczacıbaşı Yatırım40,341,2649,86
E-Data Teknoloji Pazarlama16,319,98

Edip Gayrimenkul5,10-0,7853,61
Ege Endüstri1.318,002,82-20,84
Ege Gübre180,603,2625,89
Ege Profil28,260,71-26,10
Ege Seramik13,73-1,2942,10
Egeplast23,381,83-29,79
Ekiz Kimya6,982,20-2,10
Emek Elektrik2,907,411,57
Eminiş Ambalaj20,363,82-44,73
Emlak Konut GMYO1,810,56-14,41
Enerjisa Enerji10,681,23-7,38
Enka İnşaat9,522,1535,19
Erbosan139,700,94244,47
Ereğli Demir Çelik20,080,1052,86
Ersu Gıda3,632,54-26,52
Escar Turizm Taşımacılık17,17-0,12

Escort Teknoloji5,850,00-10,96
Esenboğa Elektrik31,383,3664,93
Etiler Gıda5,43-1,2736,43
Euro Kapital Yat. Ort.6,99-0,1483,01
Euro Trend Yat. Ort.3,852,678,81
Euro Yat. Ort.3,780,80-14,89
Euro Yatırım Holding3,32-2,6416,90
Fade Gıda12,46-0,40139,54
Fenerbahçe Futbol36,560,1623,68
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,762,99-6,37
F-M İzmit Piston106,509,40-13,13
Fonet Bilgi Teknolojileri13,101,710,54
Ford Otosan176,400,6844,43
Formet Celik Kapi Sanayi1,170,86-52,31
Frigo Pak Gıda18,186,19-13,35
Galata Wind Enerji3,741,63

Galatasaray Sportif3,831,06-5,43
Garanti Bankası9,021,81-11,14
Garanti Faktoring9,854,79-11,50
Garanti Yat. Ort.2,300,00-28,48
Gedik Y. Men. Değ.7,430,5425,38
Gediz Ambalaj39,800,2048,51
Gentaş3,182,91-29,54
Gersan Elektrik6,090,33-0,81
Global Men. Değ.6,220,483,49
Global Yat. Holding2,21-1,87-37,09
Good-Year7,280,00-8,64
Göltaş Çimento41,320,980,67
Gözde Girişim5,551,46-30,45
GSD Denizcilik5,725,5413,49
GSD Holding1,881,08-25,10
Gübre Fabrik.51,452,08-40,21
Güler Yat. Holding2,440,00-29,53
Halk GMYO2,310,43-24,21
Hatay Tekstil17,421,2227,76
Hedef Girişim2,851,7912,88
Hektaş8,400,8457,24
HUB Girişim11,181,45-38,57
Hürriyet Gzt.1,600,63-23,81
ICBC Turkey Bank5,230,19-19,54
İdealist Danışmanlık48,701,29261,81
İdealist GMYO3,999,9268,14
İhlas Ev Aletleri1,050,00-43,64
İhlas Gayrimenkul1,022,00-18,40
İhlas Gazetecilik1,230,82-50,07
İhlas Holding0,603,45-46,56
İhlas Yayın Holding0,846,33-26,32
İndeks Bilgisayar6,442,0638,61
Info Yatırım3,852,12-17,57
İntema38,080,21-4,56
Inveo Yatırım Holding110,700,36150,34
İpek Doğal Enerji11,970,50-8,49
İskenderun Demir Çelik12,31-0,1636,23
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA