Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,941,86-36,18
Acıpayam Selüloz16,400,18-3,69
Adel Kalemcilik28,984,24-15,35
Adese Gayrimenkul1,25-0,79-55,36
Afyon Çimento3,720,54-27,20
AGESA Hayat Emeklilik19,27-0,059,58
Ak Enerji1,651,23-25,34
Akbank5,732,50-15,21
Akçansa14,860,54-7,72
Akdeniz Yatırım Hold.1,880,53-21,77
Akfen GMYO2,170,93-16,88
Akın Tekstil34,660,239,13
Akiş GMYO1,811,12-35,18
Akmerkez GMYO39,640,10-36,53
Aksa19,18-3,1838,84
Aksa Enerji13,56-1,0282,26
Aksigorta7,590,40-12,74
Aksu Enerji10,614,0240,58
Alarko Carrıer311,005,64-14,45
Alarko GMYO20,860,58-17,65
Alarko Holding9,090,116,67
Albaraka Türk1,510,67-22,16
Alcatel Lucent Teletaş25,541,03-13,89
Alkim Kağıt15,011,0815,96
Alkim Kimya15,180,407,76
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,752,94-20,09
Altınyunus Çeşme57,259,9914,59
Anadolu Efes21,800,552,05
Anadolu Grubu Holding25,141,78-3,77
Anadolu Hayat Emek.9,291,2015,61
Anadolu Isuzu16,371,30-9,06
Anadolu Sigorta6,330,48-12,33
Anel Elektrik2,701,89-14,83
Arçelik32,900,3715,61
ARD Bilişim Teknolojileri53,351,0410,96
Arena Bilgisayar10,680,09-2,04
Armada Bilgisayar53,400,008,80
Arsan Tekstil4,803,0018,95
Arzum Ev Aletleri17,95-1,75-25,72
Aselsan15,692,02-14,03
Ata GMYO4,47-1,11-18,87
Atakule GMYO4,979,96112,29
Atlantis Yatırım Holding3,831,32-31,12
Atlas Yat. Ort.1,51-0,66-13,71
ATP Bilgisayar33,800,36

Avrasya GMYO3,240,9323,69
Avrasya Petrol ve Tur.2,851,06-10,94
Avrupa Yatırım Holding4,840,00-19,33
Aydem Enerji7,632,14

Ayen Enerji4,891,45-9,61
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,00-1,4877,31
Aygaz14,191,000,03
Bagfaş18,021,18-9,90
Bak Ambalaj21,44-1,208,41
Balatacılar Balatacılık4,790,00-41,87
Bantaş Ambalaj3,530,8612,90
Banvit66,550,3827,98
Başkent Doğalgaz GMYO24,689,98

Baştaş Başkent Çimento10,100,90-41,85
Batı Çimento13,301,14182,38
Batısöke Çimento2,333,56-4,51
Bayrak Taban Sanayi8,68-0,46-18,19
Bera Holding9,90-0,40-51,18
Berkosan Yalıtım9,68-1,538,52
Beşiktaş Futbol Yat.6,11-1,9351,24
Beyaz Filo8,941,02-11,30
Bilici Yatırım18,73-1,42238,49
Bim Mağazalar72,852,172,18
Biotrend Çevre ve Enerji27,70-0,36

Birko Mensucat1,02-2,86-8,11
Birleşim Mühendislik11,019,99

Birlik Mensucat2,240,45-35,26
Bizim Mağazaları12,780,71-16,80
BMS Çelik Hasır8,29-2,24

Boğaziçi Beton Sanayi4,871,46

Borusan Mannesmann27,003,13-2,88
Borusan Yat. Paz.433,109,09-4,66
Bosch Fren Sistemleri862,701,73-29,85
Bossa30,700,0071,99
Brisa21,980,4613,51
Burçelik18,821,84-10,47
Burçelik Vana22,001,57-55,70
Bursa Çimento3,531,15-29,08
Carrefoursa36,66-0,11-48,94
Casa Emtia Petrol112,00-0,445,66
Ceo Event Medya8,37-0,4830,17
Coca Cola İçecek87,10-0,1737,15
Cosmos Yat. Holding10,08-4,0025,06
Credıtwest Faktorıng4,68-0,21-20,27
Çan2 Termik12,551,21

Çelebi170,202,04-6,75
Çelik Halat6,410,31-29,54
Çemaş Döküm1,220,83-28,35
Çemtaş13,510,30-14,01
Çimbeton216,502,66-26,98
Çimentaş29,001,40-19,80
Çimsa25,480,7943,15
Çuhadaroğlu Metal7,57-0,13-0,49
Dagi Giyim3,90-4,6514,49
Dagi Yatırım Holding14,720,2014,11
Dardanel2,524,56-52,68
Datagate Bilgisayar12,191,84-24,33
Demısaş Döküm7,23-0,9611,65
Denge Holding1,781,14-41,40
Deniz GMYO2,23-0,4521,06
Derimod10,120,603,90
Derlüks Yatırım Holding5,111,19-42,06
Desa Deri8,87-0,56-8,93
Despec Bilgisayar10,030,50-23,20
Deva Holding24,38-0,651,34
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,560,177,28
Diriteks Diriliş Tekstil2,70-2,88-27,61
Ditaş Doğan15,790,8921,41
DO-CO665,401,565,62
Doğan Burda23,26-3,163,65
Doğan Holding2,610,38-12,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,210,45-5,11
Doğusan7,000,2959,82
Doğuş GMYO9,164,0912,12
Doğuş Otomotiv27,220,005,00
Döktaş Dökümcülük31,004,451,24
Duran Doğan Basım12,304,7717,25
Dyo Boya10,910,93-3,00
Eczacıbaşı İlaç6,290,80-12,66
Eczacıbaşı Yatırım42,540,9058,03
E-Data Teknoloji17,89-2,72

Edip Gayrimenkul3,45-1,153,92
Ege Endüstri1.273,001,47-23,54
Ege Gübre177,201,2623,52
Ege Profil29,820,40-22,02
Ege Seramik13,611,9540,85
Egeplast23,40-0,43-29,73
Ekiz Kimya6,600,00-7,43
Emek Elektrik2,85-1,04-0,19
Eminiş Ambalaj20,320,20-44,84
Emlak Konut GMYO1,871,08-11,57
Enerjisa Enerji10,790,37-6,42
Enka İnşaat10,161,6044,28
Erbosan140,90-2,49247,43
Ereğli Demir Çelik18,58-0,3241,44
Ersu Gıda3,350,00-32,19
Escar Turizm Taşımacılık19,47-1,67

Escort Teknoloji5,890,68-10,35
Esenboğa Elektrik31,944,1767,87
Etiler Gıda5,403,8535,68
Euro Kapital Yat. Ort.6,66-3,6274,37
Euro Trend Yat. Ort.3,59-0,281,46
Euro Yat. Ort.3,673,38-17,37
Euro Yatırım Holding3,233,5313,73
Fade Gıda8,681,8866,87
Fenerbahçe Futbol34,901,2218,06
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,490,81-15,53
F-M İzmit Piston114,501,78-6,61
Fonet Bilgi Teknolojileri14,10-1,678,21
Ford Otosan171,000,1240,00
Formet Metal ve Cam1,240,00-49,45
Frigo Pak Gıda17,151,36-18,26
Galata Wind Enerji3,811,87

Galatasaray Sportif3,720,54-8,15
Garanti Bankası9,471,07-6,71
Garanti Faktoring8,11-0,25-27,13
Garanti Yat. Ort.2,250,45-30,04
Gedik Y. Men. Değ.7,491,7726,39
Gediz Ambalaj37,40-0,8039,55
Gen İlaç15,47-0,39

Gentaş3,222,22-28,66
Gersan Elektrik5,901,03-3,91
Girişim Elektrik Sanayi22,609,92

Global Men. Değ.6,06-0,160,83
Global Yat. Holding2,300,88-34,53
Good-Year7,701,18-3,37
Göltaş Çimento42,860,094,42
Gözde Girişim5,630,72-29,45
GSD Denizcilik2,848,4016,62
GSD Holding2,014,69-19,92
Gübre Fabrik.53,701,32-37,59
Güler Yat. Holding2,39-1,65-30,98
Halk GMYO2,22-0,45-27,16
Hatay Tekstil16,802,3823,21
Hedef Girişim2,733,418,13
Hektaş8,070,6251,06
HUB Girişim10,370,29-43,02
Hürriyet Gzt.1,440,70-31,43
ICBC Turkey Bank5,170,78-20,46
İdealist Danışmanlık47,520,93253,05
İdealist GMYO2,72-1,4514,62
İhlas Ev Aletleri1,051,94-43,64
İhlas Gayrimenkul0,981,03-21,60
İhlas Gazetecilik1,160,87-52,91
İhlas Holding0,58-1,69-48,34
İhlas Yayın Holding0,841,20-26,32
İndeks Bilgisayar6,240,6534,31
Info Yatırım3,590,56-23,14
İntema40,081,930,45
Inveo Yatırım Holding100,500,55127,27
İpek Doğal Enerji12,491,79-4,51
İskenderun Demir Çelik12,310,0036,23
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA