Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,831,47-37,60
Acıpayam Selüloz16,74-0,36-1,69
Adel Kalemcilik28,001,08-18,21
Adese Gayrimenkul1,210,00-56,79
Afyon Çimento3,680,55-27,98
AGESA Hayat Emeklilik20,142,3914,53
Ak Enerji1,781,71-19,46
Akbank5,720,35-15,36
Akçansa15,361,52-4,61
Akdeniz Yatırım Hold.1,850,00-23,02
Akfen GMYO2,250,45-13,82
Akın Tekstil33,400,005,16
Akiş GMYO1,810,56-35,18
Akmerkez GMYO38,920,05-37,04
Aksa19,843,7743,62
Aksa Enerji14,502,6294,89
Aksigorta7,49-0,40-13,89
Aksu Enerji10,292,4936,34
Alarko Carrıer307,50-1,38-15,41
Alarko GMYO20,460,00-19,23
Alarko Holding8,740,462,56
Albaraka Türk1,490,00-23,20
Alcatel Lucent Teletaş25,20-0,08-15,04
Alkim Kağıt14,780,5414,19
Alkim Kimya14,981,906,34
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,80-2,17-17,81
Altınyunus Çeşme58,95-5,1517,99
Anadolu Efes21,70-0,091,59
Anadolu Grubu Holding24,560,57-5,99
Anadolu Hayat Emek.9,150,3313,87
Anadolu Isuzu15,85-0,31-11,94
Anadolu Sigorta6,38-0,16-11,64
Anel Elektrik2,61-0,38-17,67
Arçelik32,060,2512,65
ARD Bilişim Teknolojileri51,201,096,49
Arena Bilgisayar10,09-0,59-7,45
Armada Bilgisayar52,750,767,48
Arsan Tekstil4,981,4323,41
Arzum Ev Aletleri17,88-3,87-26,01
Aselsan15,891,02-12,93
Ata GMYO4,59-0,43-16,70
Atakule GMYO3,69-10,0057,62
Atlantis Yatırım Holding3,992,31-28,24
Atlas Yat. Ort.1,52-2,56-13,14
ATP Bilgisayar35,88-1,81

Avrasya GMYO3,240,9323,69
Avrasya Petrol ve Tur.2,860,70-10,63
Avrupa Yatırım Holding5,10-0,20-15,00
Aydem Enerji7,460,27

Ayen Enerji4,864,52-10,17
Ayes Çelik Hasır ve Çit19,257,7870,66
Aygaz14,620,623,06
Bagfaş18,99-1,61-5,05
Bak Ambalaj20,820,585,28
Balatacılar Balatacılık6,249,86-24,27
Bantaş Ambalaj3,48-0,8511,30
Banvit66,10-0,2327,12
Başkent Doğalgaz GMYO24,70-2,37

Baştaş Başkent Çimento9,540,00-45,08
Batı Çimento12,34-0,64162,00
Batısöke Çimento2,40-0,83-1,64
Bayrak Taban Sanayi7,97-0,99-24,88
Bera Holding9,692,11-52,22
Berkosan Yalıtım9,791,149,75
Beşiktaş Futbol Yat.5,87-0,6845,30
Beyaz Filo8,70-0,91-13,68
Bilici Yatırım18,170,66228,37
Bim Mağazalar73,750,963,44
Biotrend Çevre ve Enerji27,263,65

Birko Mensucat1,00-1,96-9,91
Birleşim Mühendislik11,07-8,66

Birlik Mensucat2,105,00-39,31
Bizim Mağazaları12,430,16-19,08
BMS Çelik Hasır8,10-1,22

Boğaziçi Beton Sanayi4,57-0,65

Borusan Mannesmann26,100,69-6,12
Borusan Yat. Paz.444,900,88-2,06
Bosch Fren Sistemleri851,900,20-30,72
Bossa30,040,1368,29
Brisa21,62-0,4611,65
Burçelik18,28-0,11-13,04
Burçelik Vana21,08-0,94-57,55
Bursa Çimento3,41-0,29-31,49
Carrefoursa36,700,55-48,89
Casa Emtia Petrol109,006,342,83
Ceo Event Medya8,100,5025,97
Coca Cola İçecek86,350,7035,97
Cosmos Yat. Holding9,800,0021,59
Credıtwest Faktorıng4,54-0,66-22,66
Çan2 Termik13,787,74

Çelebi184,301,820,97
Çelik Halat6,391,27-29,76
Çemaş Döküm1,210,83-28,93
Çemtaş13,460,22-14,33
Çimbeton214,200,28-27,76
Çimentaş27,140,74-24,94
Çimsa25,702,6444,38
Çuhadaroğlu Metal7,470,81-1,80
Dagi Giyim3,440,000,99
Dagi Yatırım Holding13,640,155,74
Dardanel3,167,12-40,66
Datagate Bilgisayar12,960,62-19,55
Demısaş Döküm7,160,0010,57
Denge Holding1,76-2,76-42,06
Deniz GMYO2,261,3522,69
Derimod10,093,593,59
Derlüks Yatırım Holding5,150,39-41,61
Desa Deri9,209,92-5,54
Despec Bilgisayar9,740,41-25,42
Deva Holding23,581,29-1,99
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,71-0,348,68
Diriteks Diriliş Tekstil3,003,45-19,57
Ditaş Doğan15,170,4616,64
DO-CO681,90-1,038,24
Doğan Burda24,52-2,859,27
Doğan Holding2,580,39-13,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,130,47-8,54
Doğusan6,701,8252,97
Doğuş GMYO8,89-1,228,81
Doğuş Otomotiv26,000,620,29
Döktaş Dökümcülük30,381,27-0,78
Duran Doğan Basım12,683,0120,88
Dyo Boya10,610,95-5,67
Eczacıbaşı İlaç6,140,33-14,75
Eczacıbaşı Yatırım42,02-0,1956,10
E-Data Teknoloji13,47-9,96

Edip Gayrimenkul3,28-1,80-1,20
Ege Endüstri1.224,000,48-26,48
Ege Gübre174,800,3421,85
Ege Profil28,40-1,25-25,73
Ege Seramik13,67-0,1541,47
Egeplast22,681,25-31,89
Ekiz Kimya6,542,19-8,27
Emek Elektrik2,78-2,46-2,64
Eminiş Ambalaj20,401,90-44,63
Emlak Konut GMYO1,850,54-12,51
Enerjisa Enerji10,89-0,18-5,55
Enka İnşaat10,341,2746,84
Erbosan136,50-1,02236,58
Ereğli Demir Çelik18,600,2241,59
Ersu Gıda3,29-0,60-33,40
Escar Turizm Taşımacılık20,500,10

Escort Teknoloji5,96-0,83-9,28
Esenboğa Elektrik33,901,8078,18
Etiler Gıda5,875,5847,49
Euro Kapital Yat. Ort.5,995,6456,83
Euro Trend Yat. Ort.3,664,573,44
Euro Yat. Ort.3,56-1,93-19,85
Euro Yatırım Holding3,13-0,6310,21
Fade Gıda8,35-0,3660,53
Fenerbahçe Futbol34,22-0,2315,76
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,47-0,80-16,21
F-M İzmit Piston122,605,690,00
Fonet Bilgi Teknolojileri14,060,937,90
Ford Otosan169,80-0,0639,02
Formet Metal ve Cam1,200,00-51,08
Frigo Pak Gıda17,10-0,29-18,49
Galata Wind Enerji3,730,27

Galatasaray Sportif3,65-1,08-9,88
Garanti Bankası9,530,00-6,12
Garanti Faktoring8,09-0,25-27,31
Garanti Yat. Ort.2,18-2,24-32,21
Gedik Y. Men. Değ.7,411,5125,04
Gediz Ambalaj36,06-1,8034,55
Gen İlaç14,84-1,20

Gentaş3,140,00-30,43
Gersan Elektrik5,770,00-6,03
Girişim Elektrik Sanayi24,62-9,95

Global Men. Değ.5,811,57-3,33
Global Yat. Holding2,280,44-35,10
Good-Year7,500,00-5,88
Göltaş Çimento40,820,29-0,55
Gözde Girişim5,670,53-28,95
GSD Denizcilik2,73-1,0912,11
GSD Holding2,150,47-14,34
Gübre Fabrik.51,85-0,10-39,74
Güler Yat. Holding2,35-0,42-32,13
Halk GMYO2,23-0,89-26,84
Hatay Tekstil17,771,8330,32
Hedef Girişim2,630,004,17
Hektaş8,522,5359,48
HUB Girişim10,430,77-42,69
Hürriyet Gzt.1,460,00-30,48
ICBC Turkey Bank5,060,20-22,15
İdealist Danışmanlık43,28-1,59221,55
İdealist GMYO2,65-3,9911,67
İhlas Ev Aletleri1,02-0,97-45,25
İhlas Gayrimenkul0,950,00-24,00
İhlas Gazetecilik1,221,67-50,48
İhlas Holding0,570,00-49,23
İhlas Yayın Holding0,851,19-25,44
İndeks Bilgisayar6,271,6234,95
Info Yatırım3,580,28-23,35
İntema37,50-1,99-6,02
Inveo Yatırım Holding100,904,07128,18
İpek Doğal Enerji12,230,58-6,50
İskenderun Demir Çelik12,37-0,4036,90
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA