Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7222,96İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72

22,96
İş Bankası (B)36.700,101,79-9,38
İş Bankası (C)4,890,62-28,01
İş Bankası (Kur.)360.855,00

-5,04
İş Fin.Kir.2,950,34-23,58
İş Girişim16,332,06-13,83
İş GMYO1,831,10-27,95
İş Y. Men. Değ.14,240,28-14,20
İş Yat. Ort.2,761,47-17,93
İşbir Holding6.790,009,87147,81
Işık Plastik28,560,71

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,95-1,04-16,67
İttifak Holding1,884,44-15,70
İz Hayvancılık Tarım16,282,07-9,56
İzmir Demir Çelik2,294,57-30,81
İzmir Fırça8,609,0054,68
Jantsa Jant Sanayi728,501,18121,08
Kafein Yazılım24,582,6715,18
Kaplamin22,006,90-34,91
Kardemir (A)6,002,390,84
Kardemir (B)6,043,7814,61
Kardemir (D)7,041,0021,80
Karel Elektronik27,160,5917,78
Karsan Otomotiv3,442,695,85
Karsu Tekstil13,676,8059,88
Kartonsan50,951,09-46,18
Katmerciler Ekipman3,422,0911,04
Kent Gıda365,002,822,64
Kerevitaş Gıda5,152,39-21,73
Kervan Gıda15,901,7920,27
Kervansaray Yat. Holding0,748,82-41,27
Kiler GMYO1,824,00-27,49
Klimasan Klima21,883,6028,93
Koç Holding17,753,14-13,21
Konfrut Gıda15,303,38-9,47
Kontrolmatik Teknoloji Enerji60,259,95154,43
Konya Çimento882,304,35-21,92
Kordsa Teknik Tekstil21,963,1041,22
Koza Altın108,200,3711,89
Koza Madencilik13,570,52-12,40
Körfez GMYO5,036,34-13,28
Kristal Kola2,144,90-45,41
Kron Telekomünikasyon53,40-0,1944,95
Kuştur Kuşadası Turizm245,709,9856,20
Kuyumcukent Gayrimenkul2,222,78-3,48
Kütahya Porselen49,020,82-2,83
Lider Faktoring2,753,38-19,35
Link Bilgisayar35,925,0312,69
Logo Yazılım153,103,2422,91
Lokman Hekim Sağlık16,091,8449,64
Lüks Kadife52,509,9281,66
Makina Takım3,202,24-6,16
Marka Yatırım Holding5,47-0,36-14,93
Marmaris Altınyunus193,6010,0074,26
Marshall248,201,18-19,07
Martı GMYO1,801,69-34,55
Martı Otel1,828,33-14,55
Matriks Bilgi Dağıtım42,280,62

Mavi Giyim41,902,20-19,73
Mazhar Zorlu Holding30,560,00-2,92
Mega Polietilen6,284,84-18,02
Menderes Tekstil2,324,04-24,92
Merit Turizm185,209,98121,27
Merko Gıda6,054,85-29,98
Metemtur Yatırım25,742,5516,47
Metro Holding1,871,08-10,10
Metro Petrol ve Tesisleri2,103,45-27,34
Metro Yatırım Ortaklığı2,081,46-10,73
Migros Ticaret36,003,03-15,89
Milpa4,132,48-10,22
Mistral GMYO4,994,185,94
MLP Sağlık22,100,3611,22
MMC San. ve Tic. Yat.6,219,9135,00
Mondi Tire Kutsan5,463,21-28,16
Naturel Enerji36,342,482,34
Naturelgaz10,500,48

Net Holding5,499,1560,06
Netaş Telekom.23,102,12-17,74
Niğbaş Niğde Beton15,339,97-70,52
Nuh Çimento52,700,489,73
Nurol GMYO12,257,4668,04
Odaş Elektrik2,58-0,77-33,85
Olmuksan-IP7,391,37-37,64
Orge Enerji Elektrik11,123,6350,68
Orma Orman Mahsulleri30,5810,00107,74
Osmanlı Menkul27,00-0,59-12,73
Ostim Endüstriyel Yat2,310,87-16,12
Otokar323,800,286,41
Oyak Çimento6,981,16-20,50
Oyak Yat. Ort.7,690,7910,65
Oylum Sınai Yatırımlar3,533,22-25,05
Özak GMYO4,470,68-12,35
Özbal Çelik Boru7,132,158,85
Özderici GMYO1,51-0,66-31,98
Özerden Plastik7,620,00-15,33
Pamukova Elektrik31,262,4946,62
Panora GMYO6,222,471,84
Papilon Savunma16,282,71-28,47
Park Elek.Madencilik5,040,60-6,15
Parsan28,402,9016,87
Pegasus66,355,15-11,06
Peker GMYO1,24-8,82-52,49
Penguen Gıda3,574,39-29,31
Pera GMYO1,353,85-22,93
Pergamon Dış Ticaret24,202,6332,03
Petkim6,411,9128,71
Petrokent Turizm2.422,607,67167,28
Pınar Et ve Un23,062,49-0,95
Pınar Su7,855,235,65
Pınar Süt19,632,56-14,95
Plastikkart13,004,67-10,03
Polisan Holding2,831,43-26,39
Politeknik Metal292,00-0,68-28,03
Prizma Press Matbaacılık5,144,68-6,20
QNB Finans Fin. Kir.89,10-0,11-28,89
QNB Finansbank43,043,66-38,82
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri23,800,59

Ral Yatırım Holding3,142,28-29,28
Ray Sigorta12,541,46-18,83
Reysaş GMYO4,172,21-23,49
Reysaş Lojistik3,194,59-38,35
Rhea Girişim2,265,61-39,25
Rodrigo Tekstil18,604,4435,67
Royal Halı3,330,91-3,20
RTA Laboratuvarları24,14-0,08-20,28
Sabancı Holding8,031,90-27,17
Safkar Ege Soğutmacılık8,12-1,58-25,37
Sanel Mühendislik4,16-1,4221,64
Sanifoam Sünger15,781,9416,03
Sanko Pazarlama11,679,9924,28
Saray Matbaacılık3,78-1,56-56,90
Sarkuysan15,055,0270,25
Sasa Polyester45,261,66123,84
Say Yenilenebilir Enerji26,407,49210,22
Sekuro Plastik25,029,9379,23
Selçuk Ecza Deposu9,750,00-27,41
Selçuk Gıda3,438,89-31,12
Senkron Güvenlik35,002,9433,28
Serve Film Prodüksiyon15,993,16-0,06
Servet GMYO81,503,163,95
Seyitler Kimya19,985,38-20,37
Silverline Endüstri5,174,44-39,88
Sinpaş GMYO4,055,47-3,11
Smartiks Yazılım5,795,66-34,65
Sodaş Sodyum Sanayii28,905,099,74
Söktaş4,203,70-17,49
Sönmez Filament36,34-3,20-48,23
Sönmez Pamuklu18,300,00-23,75
Sumaş Suni Tahta65,559,9827,90
Şeker Fin. Kir.6,886,177,50
Şekerbank1,060,95-29,80
Şişe Cam7,260,14-0,68
Şok Marketler Ticaret12,421,06-1,58
T. Halk Bankası4,210,24-24,28
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,201,56-28,53
T.S.K.B.1,220,83-30,15
T.Tuborg17,003,03-5,92
Taç Tarım Ürünleri23,20-1,28120,32
Tat Gıda9,573,01-17,22
TAV Havalimanları18,593,16-12,72
Taze Kuru Gıda237,50-0,639,80
Tek-Art Turizm1,475,00-27,23
Tekfen Holding15,681,95-4,39
Teknosa İç ve Dış Ticaret10,972,24-14,16
Temapol Polimer Plastik14,353,3124,78
TGS Dış Ticaret13,346,634,96
Tofaş Oto. Fab.29,202,03-5,54
Torunlar GMYO3,542,02-9,23
Trabzon Liman28,447,65-11,46
Trabzonspor Sportif1,81-1,09-25,82
Trend GMYO5,978,94-52,51
TSKB GMYO4,426,51-23,13
Tuğçelik7,069,97-12,62
Tukaş7,141,85-26,32
Turcas Petrol3,694,24-23,92
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.11,735,77

Turkcell15,181,20-5,71
Tümosan Motor ve Traktör19,738,0540,23
Tüpraş86,05-0,52-20,32
Türk Hava Yolları11,512,13-10,84
Türk İlaç Serum37,983,21

Türk Prysmian Kablo9,482,27-21,65
Türk Telekom6,251,63-24,84
Türk Traktör215,204,7726,31
Türker Proje Gayrimenkul134,601,5819,22
Türkiye Sigorta5,500,55-10,98
Ufuk Yatırım15,00-1,3211,94
Ulaşlar Turizm Yat.4,819,3213,44
Ulusoy Elektrik54,000,005,16
Ulusoy Un Sanayi5,592,389,86
Umpaş Holding1,760,57-32,57
Uşak Seramik2,532,438,12
Utopya Turizm23,003,05-40,72
Uzertaş Boya37,749,97-33,32
Ülker Bisküvi21,000,77-9,25
Vakıf Fin. Kir.23,709,93456,34
Vakıf GMYO2,751,10-24,03
Vakıf Yat. Ort.6,322,43-14,13
Vakıflar Bankası3,430,88-27,18
Vakko Tekstil13,294,65103,83
Vanet Gıda6,056,89-21,73
Verusa Holding55,253,4622,51
Verusaturk Girisim28,006,46114,07
Vestel30,00-0,8642,45
Vestel Beyaz Eşya53,650,2831,24
Viking Kağıt6,382,90-29,11
Yapı Kredi Koray GMYO5,783,4029,89
Yapı ve Kredi Bank.2,090,48-30,27
Yaprak Süt ve Besi Çift.89,852,5124,13
Yataş16,131,4511,63
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,781,46-36,82
Yeni Gimat GMYO12,450,817,40
Yeşil GMYO1,102,80-20,29
Yeşil Yapı1,434,38-22,28
Yeşil Yatırım Holding83,005,67-12,95
Yibitaş İnşaat Malzeme14.210,104,86-8,91
Yonga Mobilya25,007,85-16,08
Yükselen Çelik5,375,502,64
Yünsa11,673,00-15,99
Zorlu Enerji2,020,50-27,08
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA