Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerSon FiyatGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7222,96İş Bankası (B)37.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72

22,96
İş Bankası (B)37.500,002,18-7,41
İş Bankası (C)4,84-0,21-28,75
İş Bankası (Kur.)360.855,00

-5,04
İş Fin.Kir.2,970,00-23,06
İş Girişim16,814,09-11,29
İş GMYO1,830,00-27,95
İş Y. Men. Değ.14,804,08-10,83
İş Yat. Ort.2,85-0,70-15,26
İşbir Holding7.256,406,74164,83
Işık Plastik31,501,94

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,98-1,01-14,04
İttifak Holding1,83-0,54-17,94
İz Hayvancılık Tarım18,678,233,72
İzmir Demir Çelik2,25-0,88-32,02
İzmir Fırça9,266,8166,55
Jantsa Jant Sanayi709,500,78115,32
Kafein Yazılım25,181,5318,00
Kaplamin23,905,66-29,29
Kardemir (A)6,120,162,86
Kardemir (B)6,24-0,1618,41
Kardemir (D)7,12-0,4223,18
Karel Elektronik28,283,8922,64
Karsan Otomotiv3,42-1,725,23
Karsu Tekstil14,543,2770,06
Kartonsan50,85-1,45-46,29
Katmerciler Ekipman3,440,0011,69
Kent Gıda345,002,99-2,98
Kerevitaş Gıda5,464,80-17,02
Kervan Gıda16,521,9824,96
Kervansaray Yat. Holding0,808,11-36,51
Kiler GMYO1,83-2,66-27,09
Klimasan Klima22,241,7431,05
Koç Holding18,453,02-9,79
Konfrut Gıda16,526,03-2,25
Kontrolmatik Teknoloji Enerji66,259,96179,77
Konya Çimento892,80-2,72-20,99
Kordsa Teknik Tekstil22,340,1843,67
Koza Altın109,200,4612,93
Koza Madencilik13,690,29-11,62
Körfez GMYO5,06-0,39-12,76
Kristal Kola2,337,87-40,56
Kron Telekomünikasyon55,95-1,1551,87
Kuştur Kuşadası Turizm270,209,9771,77
Kuyumcukent Gayrimenkul2,210,00-3,91
Kütahya Porselen49,440,86-2,00
Lider Faktoring2,903,20-14,96
Link Bilgisayar35,70-2,2512,00
Logo Yazılım154,90-1,3424,36
Lokman Hekim Sağlık16,341,4951,97
Lüks Kadife57,7510,0099,83
Makina Takım3,24-0,61-4,99
Marka Yatırım Holding5,32-1,30-17,26
Marmaris Altınyunus212,909,9791,63
Marshall241,20-2,98-21,36
Martı GMYO1,800,56-34,55
Martı Otel1,977,07-7,51
Matriks Bilgi Dağıtım39,98-4,85

Mavi Giyim42,802,84-18,01
Mazhar Zorlu Holding32,765,684,07
Mega Polietilen6,593,62-13,97
Menderes Tekstil2,33-1,27-24,60
Merit Turizm203,709,99143,37
Merko Gıda6,616,44-23,50
Metemtur Yatırım25,44-0,3115,11
Metro Holding1,932,66-7,21
Metro Petrol ve Tesisleri2,203,29-23,88
Metro Yatırım Ortaklığı2,08-0,95-10,73
Migros Ticaret37,503,65-12,38
Milpa4,19-0,48-8,91
Mistral GMYO4,84-1,432,76
MLP Sağlık22,822,4214,85
MMC San. ve Tic. Yat.6,839,9848,48
Mondi Tire Kutsan5,500,00-27,63
Naturel Enerji37,321,695,10
Naturelgaz10,77-2,36

Net Holding5,580,9062,68
Netaş Telekom.23,943,37-14,74
Niğbaş Niğde Beton16,869,98-67,58
Nuh Çimento53,05-0,6610,46
Nurol GMYO13,346,3882,99
Odaş Elektrik2,43-3,19-37,69
Olmuksan-IP7,53-0,66-36,46
Orge Enerji Elektrik11,370,0954,07
Orma Orman Mahsulleri33,629,94128,40
Osmanlı Menkul28,003,70-9,50
Ostim Endüstriyel Yat2,28-0,87-17,20
Otokar325,901,727,10
Oyak Çimento7,000,00-20,27
Oyak Yat. Ort.7,750,1311,51
Oylum Sınai Yatırımlar3,733,61-20,81
Özak GMYO4,530,44-11,18
Özbal Çelik Boru7,00-1,416,87
Özderici GMYO1,540,00-30,63
Özerden Plastik8,000,00-11,11
Pamukova Elektrik30,34-2,8842,31
Panora GMYO6,26-0,322,49
Papilon Savunma16,941,07-25,57
Park Elek.Madencilik5,13-0,39-4,47
Parsan28,80-0,6918,52
Pegasus70,803,96-5,09
Peker GMYO1,273,25-51,34
Penguen Gıda3,929,80-22,38
Pera GMYO1,410,00-19,51
Pergamon Dış Ticaret24,78-0,5635,20
Petkim6,42-1,2328,92
Petrokent Turizm2.450,001,16170,30
Pınar Et ve Un25,524,939,62
Pınar Su8,384,1012,79
Pınar Süt20,683,40-10,40
Plastikkart13,542,27-6,30
Polisan Holding2,871,06-25,35
Politeknik Metal307,00-0,65-24,33
Prizma Press Matbaacılık5,20-1,89-5,11
QNB Finans Fin. Kir.97,100,21-22,51
QNB Finansbank45,600,00-35,18
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri22,82-2,56

Ral Yatırım Holding3,293,46-25,90
Ray Sigorta12,340,00-20,13
Reysaş GMYO4,508,17-17,43
Reysaş Lojistik3,529,32-31,97
Rhea Girişim2,22-0,89-40,32
Rodrigo Tekstil17,98-2,7131,15
Royal Halı3,400,59-1,16
RTA Laboratuvarları24,60-0,32-18,76
Sabancı Holding8,121,25-26,36
Safkar Ege Soğutmacılık8,483,54-22,06
Sanel Mühendislik4,070,0019,01
Sanifoam Sünger15,76-1,1915,88
Sanko Pazarlama11,730,5124,92
Saray Matbaacılık4,012,30-54,28
Sarkuysan14,93-1,1968,89
Sasa Polyester37,206,80148,26
Say Yenilenebilir Enerji28,003,70229,02
Sekuro Plastik27,529,9997,13
Selçuk Ecza Deposu10,073,28-25,03
Selçuk Gıda3,809,83-23,69
Senkron Güvenlik32,10-5,5922,24
Serve Film Prodüksiyon15,931,79-0,44
Servet GMYO91,154,9516,26
Seyitler Kimya22,829,50-9,05
Silverline Endüstri5,352,10-37,79
Sinpaş GMYO4,133,25-1,20
Smartiks Yazılım6,263,99-29,35
Sodaş Sodyum Sanayii27,22-9,993,36
Söktaş4,18-0,24-17,88
Sönmez Filament36,560,72-47,92
Sönmez Pamuklu17,02-0,58-29,08
Sumaş Suni Tahta72,109,9940,68
Şeker Fin. Kir.7,384,2415,31
Şekerbank1,070,94-29,14
Şişe Cam7,390,961,09
Şok Marketler Ticaret12,511,87-0,87
T. Halk Bankası4,21-0,47-24,28
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,540,00-27,43
T.S.K.B.1,220,00-30,15
T.Tuborg16,50-4,07-8,69
Taç Tarım Ürünleri24,061,69128,49
Tat Gıda9,983,42-13,68
TAV Havalimanları19,936,58-6,43
Taze Kuru Gıda261,009,9920,67
Tek-Art Turizm1,553,33-23,27
Tekfen Holding16,182,73-1,34
Teknosa İç ve Dış Ticaret10,92-0,36-14,55
Temapol Polimer Plastik14,370,3524,96
TGS Dış Ticaret13,13-4,583,30
Tofaş Oto. Fab.29,681,09-3,98
Torunlar GMYO3,51-1,96-10,00
Trabzon Liman28,22-2,01-12,14
Trabzonspor Sportif1,852,78-24,18
Trend GMYO6,162,33-50,99
TSKB GMYO4,28-0,23-25,57
Tuğçelik7,769,92-3,96
Tukaş7,403,50-23,63
Turcas Petrol3,731,08-23,09
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.11,52-4,00

Turkcell15,280,66-5,09
Tümosan Motor ve Traktör19,97-0,5541,93
Tüpraş86,300,06-20,09
Türk Hava Yolları12,072,90-6,51
Türk İlaç Serum43,186,67

Türk Prysmian Kablo9,57-0,73-20,91
Türk Telekom6,412,89-22,91
Türk Traktör210,80-3,2123,73
Türker Proje Gayrimenkul129,40-4,1514,61
Türkiye Sigorta5,622,74-9,03
Ufuk Yatırım15,990,6319,33
Ulaşlar Turizm Yat.5,156,4021,46
Ulusoy Elektrik56,500,0010,03
Ulusoy Un Sanayi6,107,0219,88
Umpaş Holding1,640,00-37,16
Uşak Seramik2,51-0,797,26
Utopya Turizm23,90-0,42-38,40
Uzertaş Boya41,509,96-26,68
Ülker Bisküvi21,821,39-5,70
Vakıf Fin. Kir.26,029,79510,80
Vakıf GMYO2,851,79-21,27
Vakıf Yat. Ort.6,481,09-11,96
Vakıflar Bankası3,41-0,58-27,60
Vakko Tekstil13,32-1,33104,29
Vanet Gıda6,699,85-13,45
Verusa Holding54,35-0,6420,51
Verusaturk Girisim28,121,37114,98
Vestel31,083,8847,58
Vestel Beyaz Eşya53,801,0331,60
Viking Kağıt6,572,66-27,00
Yapı Kredi Koray GMYO6,141,9937,98
Yapı ve Kredi Bank.2,08-0,95-30,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.93,251,9128,83
Yataş16,151,7011,76
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,922,82-33,64
Yeni Gimat GMYO12,60-0,088,69
Yeşil GMYO1,14-0,87-17,39
Yeşil Yapı1,46-0,68-20,65
Yeşil Yatırım Holding82,95-0,72-13,00
Yibitaş İnşaat Malzeme13.510,00-4,25-13,40
Yonga Mobilya26,002,04-12,72
Yükselen Çelik5,540,545,89
Yünsa12,040,00-13,33
Zorlu Enerji2,050,99-25,99
(Son)

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

Kaynak: AA