Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7222,96İş Bankası (B)39.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72

22,96
İş Bankası (B)39.750,000,02-1,85
İş Bankası (C)4,900,82-27,86
İş Bankası (Kur.)360.855,00

-5,04
İş Fin.Kir.3,165,69-18,13
İş Girişim17,450,69-7,92
İş GMYO1,891,07-25,59
İş Y. Men. Değ.15,460,78-6,85
İş Yat. Ort.2,871,06-14,66
İşbir Holding7.000,000,00155,47
Işık Plastik29,020,69

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,960,00-15,79
İttifak Holding1,821,11-18,39
İz Hayvancılık Tarım17,24-2,71-4,22
İzmir Demir Çelik2,190,00-33,83
İzmir Fırça9,882,8177,70
Jantsa Jant Sanayi769,907,29133,65
Kafein Yazılım25,721,1020,53
Kaplamin24,060,50-28,82
Kardemir (A)6,200,494,20
Kardemir (B)6,220,3218,03
Kardemir (D)7,091,0022,66
Karel Elektronik29,601,6528,36
Karsan Otomotiv3,41-0,294,92
Karsu Tekstil13,05-3,3352,63
Kartonsan52,405,86-44,65
Katmerciler Ekipman3,401,4910,39
Kent Gıda353,902,31-0,48
Kerevitaş Gıda5,311,34-19,30
Kervan Gıda16,210,8722,62
Kervansaray Yat. Holding0,66-9,59-47,62
Kiler GMYO1,820,55-27,49
Klimasan Klima23,343,7337,54
Koç Holding18,532,72-9,40
Konfrut Gıda16,491,98-2,43
Kontrolmatik Teknoloji Enerji67,40-0,15184,63
Konya Çimento956,0010,00-15,40
Kordsa Teknik Tekstil22,401,9144,05
Koza Altın109,202,0612,93
Koza Madencilik13,652,25-11,88
Körfez GMYO5,041,41-13,10
Kristal Kola2,28-1,30-41,84
Kron Telekomünikasyon55,751,3651,33
Kuştur Kuşadası Turizm290,00-1,6984,36
Kuyumcukent Gayrimenkul2,180,93-5,22
Kütahya Porselen51,751,772,58
Lider Faktoring2,893,21-15,25
Link Bilgisayar36,183,0213,51
Logo Yazılım157,800,0626,69
Lokman Hekim Sağlık16,533,3853,73
Lüks Kadife65,102,52125,26
Makina Takım3,273,48-4,11
Marka Yatırım Holding5,403,65-16,02
Marmaris Altınyunus221,801,5199,64
Marshall249,702,34-18,58
Martı GMYO1,770,00-35,64
Martı Otel1,97-1,01-7,51
Matriks Bilgi Dağıtım37,621,73

Mavi Giyim43,221,03-17,20
Mazhar Zorlu Holding31,00-2,39-1,52
Mega Polietilen6,321,28-17,49
Menderes Tekstil2,401,69-22,33
Merit Turizm240,007,14186,74
Merko Gıda6,562,50-24,07
Metemtur Yatırım27,38-2,3523,89
Metro Holding1,901,60-8,65
Metro Petrol ve Tesisleri2,210,45-23,53
Metro Yatırım Ortaklığı2,050,00-12,02
Migros Ticaret36,941,21-13,69
Milpa4,221,93-8,26
Mistral GMYO4,79-0,211,70
MLP Sağlık23,943,2820,48
MMC San. ve Tic. Yat.6,76-9,9946,96
Mondi Tire Kutsan5,531,47-27,24
Naturel Enerji36,321,622,29
Naturelgaz10,150,30

Net Holding5,76-2,3767,93
Netaş Telekom.24,361,58-13,25
Niğbaş Niğde Beton14,78-2,64-71,58
Nuh Çimento54,40-0,3713,27
Nurol GMYO13,360,6083,26
Odaş Elektrik2,33-2,51-40,26
Olmuksan-IP7,16-2,05-39,58
Orge Enerji Elektrik10,771,7045,93
Orma Orman Mahsulleri36,005,57144,57
Osmanlı Menkul27,000,15-12,73
Ostim Endüstriyel Yat2,231,36-19,02
Otokar333,90-1,459,73
Oyak Çimento6,921,62-21,18
Oyak Yat. Ort.7,931,8014,10
Oylum Sınai Yatırımlar3,651,11-22,51
Özak GMYO4,480,90-12,16
Özbal Çelik Boru7,306,2611,45
Özderici GMYO1,594,61-28,38
Özerden Plastik8,000,13-11,11
Pamukova Elektrik30,400,0742,59
Panora GMYO6,220,321,84
Papilon Savunma17,091,85-24,91
Park Elek.Madencilik5,121,19-4,66
Parsan29,441,6621,15
Pegasus71,050,92-4,76
Peker GMYO1,180,85-54,79
Penguen Gıda3,631,68-28,12
Pera GMYO1,353,05-22,93
Pergamon Dış Ticaret24,421,8333,23
Petkim6,580,9232,13
Petrokent Turizm2.601,20-1,84186,98
Pınar Et ve Un25,241,538,42
Pınar Su7,98-0,257,40
Pınar Süt20,322,01-11,96
Plastikkart14,283,70-1,18
Polisan Holding2,921,04-24,05
Politeknik Metal309,401,11-23,74
Prizma Press Matbaacılık5,20-0,95-5,11
QNB Finans Fin. Kir.100,20-7,56-20,03
QNB Finansbank49,000,16-30,35
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri23,420,69

Ral Yatırım Holding3,768,67-15,32
Ray Sigorta12,401,81-19,74
Reysaş GMYO4,521,80-17,06
Reysaş Lojistik4,279,77-17,47
Rhea Girişim2,212,79-40,59
Rodrigo Tekstil17,450,5827,28
Royal Halı3,40-0,29-1,16
RTA Laboratuvarları24,906,41-17,77
Sabancı Holding8,171,49-25,90
Safkar Ege Soğutmacılık8,573,00-21,23
Sanel Mühendislik3,942,0715,20
Sanifoam Sünger15,851,6016,54
Sanko Pazarlama11,08-2,0318,00
Saray Matbaacılık4,318,84-50,86
Sarkuysan14,952,4769,12
Sasa Polyester36,821,15145,72
Say Yenilenebilir Enerji28,004,09229,02
Sekuro Plastik29,726,37112,89
Selçuk Ecza Deposu10,012,56-25,48
Selçuk Gıda3,600,00-27,71
Senkron Güvenlik30,16-9,9714,85
Serve Film Prodüksiyon16,000,630,00
Servet GMYO88,70-1,5513,14
Seyitler Kimya24,56-2,54-2,12
Silverline Endüstri5,694,60-33,84
Sinpaş GMYO3,943,68-5,74
Smartiks Yazılım6,25-0,64-29,46
Sodaş Sodyum Sanayii27,000,002,52
Söktaş4,16-0,72-18,27
Sönmez Filament34,80-3,17-50,43
Sönmez Pamuklu17,801,08-25,83
Sumaş Suni Tahta70,351,9637,27
Şeker Fin. Kir.7,583,8418,44
Şekerbank1,113,74-26,49
Şişe Cam7,420,821,50
Şok Marketler Ticaret12,271,15-2,77
T. Halk Bankası4,230,48-23,92
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,10-0,09-28,85
T.S.K.B.1,242,48-29,00
T.Tuborg18,002,86-0,39
Taç Tarım Ürünleri25,000,00137,42
Tat Gıda9,690,31-16,19
TAV Havalimanları21,142,13-0,75
Taze Kuru Gıda270,000,0024,83
Tek-Art Turizm1,541,32-23,76
Tekfen Holding16,530,120,79
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,92-0,29-20,09
Temapol Polimer Plastik14,103,9122,61
TGS Dış Ticaret12,521,79-1,49
Tofaş Oto. Fab.30,281,47-2,04
Torunlar GMYO3,621,97-7,18
Trabzon Liman28,761,91-10,46
Trabzonspor Sportif1,890,53-22,54
Trend GMYO6,223,67-50,52
TSKB GMYO4,24-0,24-26,26
Tuğçelik7,73-0,51-4,33
Tukaş7,271,25-24,97
Turcas Petrol3,632,25-25,15
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.10,470,38

Turkcell15,612,36-3,04
Tümosan Motor ve Traktör20,580,2946,27
Tüpraş87,650,63-18,84
Türk Hava Yolları11,95-0,50-7,44
Türk İlaç Serum41,384,92

Türk Prysmian Kablo9,332,19-22,89
Türk Telekom6,421,10-22,79
Türk Traktör212,600,2424,79
Türker Proje Gayrimenkul131,501,6216,47
Türkiye Sigorta5,60-0,36-9,36
Ufuk Yatırım19,984,9949,10
Ulaşlar Turizm Yat.4,90-3,7315,57
Ulusoy Elektrik55,30-0,907,69
Ulusoy Un Sanayi5,910,1716,14
Umpaş Holding1,57-8,72-39,85
Uşak Seramik2,641,9312,82
Utopya Turizm27,006,97-30,41
Uzertaş Boya50,109,77-11,48
Ülker Bisküvi21,900,74-5,36
Vakıf Fin. Kir.29,306,08587,79
Vakıf GMYO2,49-6,39-25,23
Vakıf Yat. Ort.6,69-1,04-9,10
Vakıflar Bankası3,430,59-27,18
Vakko Tekstil12,780,24103,94
Vanet Gıda6,411,75-17,08
Verusa Holding56,050,3624,28
Verusaturk Girisim29,661,85126,76
Vestel30,34-0,2044,06
Vestel Beyaz Eşya53,45-0,5630,75
Viking Kağıt6,491,41-27,89
Yapı Kredi Koray GMYO5,841,2131,24
Yapı ve Kredi Bank.2,120,95-29,27
Yaprak Süt ve Besi Çift.87,951,9121,51
Yataş16,452,3013,84
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,871,77-34,77
Yeni Gimat GMYO12,580,328,52
Yeşil GMYO1,120,00-18,84
Yeşil Yapı1,421,43-22,83
Yeşil Yatırım Holding80,100,12-15,99
Yibitaş İnşaat Malzeme14.080,000,56-9,74
Yonga Mobilya25,222,44-15,34
Yükselen Çelik5,50-0,725,13
Yünsa11,992,48-13,69
Zorlu Enerji2,021,00-27,08
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA