Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Son Dakika uygulamasını yükleyin. YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7022,96İş Bankası (B)37.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,70

22,96
İş Bankası (B)37.000,100,00-8,64
İş Bankası (C)5,130,79-24,48
İş Bankası (Kur.)396.031,00

4,22
İş Fin.Kir.3,280,31-15,03
İş Girişim16,332,77-13,83
İş GMYO1,961,03-22,83
İş Y. Men. Değ.17,190,233,57
İş Yat. Ort.2,942,08-12,58
İşbir Holding8.552,5010,00212,41
Işık Plastik35,58-0,56

Işıklar Enerji Yapı Hol.1,03-0,96-9,65
İttifak Holding1,80-1,10-19,28
İz Hayvancılık Tarım20,12-4,4611,78
İzmir Demir Çelik2,35-2,89-28,99
İzmir Fırça8,07-0,9845,14
Jantsa Jant Sanayi78,207,6488,67
Kafein Yazılım28,10-1,4031,68
Kalekim Kimyevi Maddeler15,45

Kaplamin22,32-0,89-33,96
Kardemir (A)7,600,8027,73
Kardemir (B)7,640,6644,97
Kardemir (D)8,281,4743,25
Karel Elektronik32,423,7140,59
Karsan Otomotiv4,590,4441,23
Karsu Tekstil10,09-1,7518,01
Kartonsan63,35-1,71-33,09
Katmerciler Ekipman3,66-1,3518,83
Kent Gıda320,003,43-10,01
Kerevitaş Gıda4,940,61-24,92
Kervan Gıda16,54-0,9625,11
Kervansaray Yat. Holding0,67-1,47-46,83
Kiler GMYO1,990,00-20,72
Klimasan Klima25,083,8147,79
Koç Holding19,431,04-5,00
Konfrut Gıda15,99-0,99-5,38
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,45-1,05197,51
Konya Çimento1.003,106,87-11,23
Kordsa Teknik Tekstil23,44-0,8550,74
Koza Altın131,902,6536,40
Koza Madencilik17,015,659,81
Körfez GMYO5,23-1,51-9,83
Kristal Kola2,25-0,88-42,60
Kron Telekomünikasyon58,002,4757,44
Kuştur Kuşadası Turizm330,00-1,46109,79
Kuyumcukent Gayrimenkul2,30-0,430,00
Kütahya Porselen66,202,1631,22
Lider Faktoring2,98-0,33-12,61
Link Bilgisayar36,300,9513,88
Logo Yazılım155,90-0,1325,16
Lokman Hekim Sağlık16,86-0,1256,80
Lüks Kadife59,00-3,04104,15
Makina Takım3,240,00-4,99
Marka Yatırım Holding5,15-0,39-19,91
Marmaris Altınyunus228,40-1,55105,58
Marshall325,50-2,256,13
Martı GMYO1,54-0,65-44,00
Martı Otel2,25-3,435,63
Matriks Bilgi Dağıtım39,80-0,45

Mavi Giyim50,551,10-3,16
Mazhar Zorlu Holding29,26-0,14-7,05
Mega Polietilen8,013,094,57
Menderes Tekstil2,661,53-13,92
Merit Turizm262,70-6,18213,86
Merko Gıda5,790,35-32,99
Metemtur Yatırım35,901,4162,44
Metro Holding1,930,52-7,21
Metro Petrol ve Tesisleri2,460,82-14,88
Metro Yatırım Ortaklığı2,020,00-13,30
Migros Ticaret37,380,75-12,66
Milpa4,13-0,48-10,22
Mistral GMYO4,98-0,205,73
MLP Sağlık24,021,2620,89
MMC San. ve Tic. Yat.7,20-9,8956,52
Mondi Tire Kutsan7,112,01-6,45
Naturel Enerji36,16-0,821,84
Naturelgaz10,8910,00

Net Holding5,710,7166,47
Netaş Telekom.23,60-1,17-15,95
Niğbaş Niğde Beton13,951,09-73,17
Nuh Çimento53,85-1,7312,12
Nurol GMYO14,570,4899,86
Odaş Elektrik2,56-0,39-34,36
Olmuksan-IP7,43-0,40-37,30
Orge Enerji Elektrik10,71-0,5645,12
Orma Orman Mahsulleri32,50-1,22120,79
Osmanlı Menkul28,20-1,40-8,86
Ostim Endüstriyel Yat2,35-2,08-14,66
Otokar324,400,656,61
Oyak Çimento7,38-0,27-15,95
Oyak Yat. Ort.8,010,1215,25
Oylum Sınai Yatırımlar4,16-0,72-11,68
Özak GMYO4,42-0,45-13,33
Özbal Çelik Boru7,47-0,1314,05
Özderici GMYO1,700,00-23,42
Özerden Plastik8,46-1,17-6,00
Pamukova Elektrik29,62-1,2738,93
Panora GMYO6,290,162,98
Papilon Savunma17,832,35-21,66
Park Elek.Madencilik5,39-0,190,37
Parsan31,30-0,8928,81
Pegasus82,55-2,0810,66
Peker GMYO1,290,00-50,57
Penguen Gıda3,43-0,29-32,08
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım33,705,51

Pera GMYO1,450,00-17,22
Pergamon Dış Ticaret25,06-0,2436,72
Petkim6,34-0,7827,31
Petrokent Turizm2.320,000,00155,96
Pınar Et ve Un20,640,49-5,68
Pınar Su7,68-1,033,36
Pınar Süt19,170,79-14,99
Plastikkart14,983,673,67
Polisan Holding3,07-0,32-20,15
Politeknik Metal324,90-1,07-19,92
Prizma Press Matbaacılık5,090,00-7,12
QNB Finans Fin. Kir.108,004,35-13,81
QNB Finansbank50,153,53-28,71
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,900,24

Ral Yatırım Holding3,782,16-14,86
Ray Sigorta12,080,42-21,81
Reysaş GMYO4,130,00-24,22
Reysaş Lojistik3,76-0,79-27,33
Rhea Girişim2,422,11-34,95
Rodrigo Tekstil18,735,2236,62
Royal Halı3,64-1,625,81
RTA Laboratuvarları22,240,45-26,55
Sabancı Holding8,490,95-23,00
Safkar Ege Soğutmacılık8,642,73-20,59
Sanel Mühendislik3,970,5116,08
Sanifoam Sünger14,12-0,913,82
Sanko Pazarlama11,47-0,6922,15
Saray Matbaacılık4,383,79-50,06
Sarkuysan16,04-1,3584,42
Sasa Polyester34,40-0,75129,57
Say Yenilenebilir Enerji35,58-3,84318,10
Sekuro Plastik23,60-0,4269,05
Selçuk Ecza Deposu9,53-0,83-29,05
Selçuk Gıda3,906,85-21,69
Senkron Güvenlik31,10-3,1218,43
Serve Film Prodüksiyon16,13-5,120,81
Servet GMYO90,05-1,0414,86
Seyitler Kimya23,08-0,94-8,01
Silverline Endüstri5,83-1,35-32,21
Sinpaş GMYO3,77-0,79-9,81
Smartiks Yazılım6,25-0,32-29,46
Sodaş Sodyum Sanayii26,880,002,07
Söktaş4,191,45-17,68
Sönmez Filament31,942,11-54,50
Sönmez Pamuklu17,186,25-28,42
Sumaş Suni Tahta67,954,1432,59
Şeker Fin. Kir.7,05-3,1610,16
Şekerbank1,180,85-21,85
Şişe Cam8,093,3210,67
Şok Marketler Ticaret12,050,25-4,52
T. Halk Bankası4,360,23-21,58
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,640,00-27,11
T.S.K.B.1,360,74-22,13
T.Tuborg19,702,079,02
Taç Tarım Ürünleri24,74-0,96134,95
Tat Gıda9,420,32-18,52
TAV Havalimanları23,40-1,279,86
Taze Kuru Gıda245,00-1,5713,27
Tek-Art Turizm1,79-2,19-11,39
Tekfen Holding16,250,37-0,91
Teknosa İç ve Dış Ticaret8,460,12-2,31
Temapol Polimer Plastik16,40-0,7942,61
TGS Dış Ticaret14,57-5,1414,63
Tofaş Oto. Fab.29,040,62-6,05
Torunlar GMYO3,58-0,28-8,21
Trabzon Liman31,80-0,62-1,00
Trabzonspor Sportif2,29-2,55-6,15
Trend GMYO6,50-1,22-48,29
TSKB GMYO4,08-0,97-29,04
Tuğçelik8,792,938,79
Tukaş7,220,70-25,49
Turcas Petrol4,05-1,70-16,49
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.10,702,39

Turkcell15,62-0,26-0,47
Tümosan Motor ve Traktör20,04-0,6042,43
Tüpraş100,90-0,30-6,57
Türk Hava Yolları13,19-1,272,17
Türk İlaç Serum38,64-1,38

Türk Prysmian Kablo11,33-0,79-6,36
Türk Telekom6,921,91-16,78
Türk Traktör200,70-0,3017,80
Türker Proje Gayrimenkul141,301,5125,16
Türkiye Sigorta5,69-1,04-7,90
Ufuk Yatırım16,302,6421,64
Ulaşlar Turizm Yat.5,00-1,5717,92
Ulusoy Elektrik59,05-0,7615,00
Ulusoy Un Sanayi5,40-0,376,12
Umpaş Holding1,540,00-41,00
Uşak Seramik2,761,1017,95
Utopya Turizm30,00-3,04-22,68
Uzertaş Boya47,96-2,12-15,27
Ülker Bisküvi23,84-0,673,03
Vakıf Fin. Kir.12,711,92198,36
Vakıf GMYO2,46-0,81-26,14
Vakıf Yat. Ort.6,38-2,30-13,32
Vakıflar Bankası3,490,87-25,90
Vakko Tekstil12,345,0296,92
Vanet Gıda5,77-0,35-25,36
Verusa Holding60,450,4234,04
Verusaturk Girisim26,50-0,97102,60
Vestel31,123,4647,77
Vestel Beyaz Eşya51,451,7825,86
Viking Kağıt6,340,00-29,56
Yapı Kredi Koray GMYO6,59-0,9048,09
Yapı ve Kredi Bank.2,150,94-28,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.83,65-7,6215,57
Yataş17,711,4922,56
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,131,95-28,86
Yeni Gimat GMYO14,032,8621,03
Yeşil GMYO1,210,00-12,32
Yeşil Yapı1,471,38-20,11
Yeşil Yatırım Holding85,200,77-10,64
Yibitaş İnşaat Malzeme16.395,1010,005,10
Yonga Mobilya25,00-0,40-16,08
Yükselen Çelik5,75-0,529,90
Yünsa12,59-0,55-9,37
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji2,172,36-21,66
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA